Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

18 cze 2007, 09:11

KarolasWczoraj nie mogłam ale dzisiaj z calego serca życzę wszystkiego co najlepsze z okazji Twoich urodzin :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Mój Ł. jak długo ( znaczy ok. 1,5 tygodnia) dziadka nie widzial to na jego widok dostał normalnie histerii normalnie nie dalo się go uspokoić :ico_olaboga:

Magdzinka, Iwona 77Najserdeczniejsze życzenia z okazji waszych rocznic ślubu - oby wszystkie wasze marzenia się urzeczywistniły. :ico_prezent: :ico_prezent:
Iza Ja malego wożę w spacerówce już od dłuższego czasu - on bardzo to lubi i podoba mu się że wszystko widzi :-)
zarzuca nóżki na ten pałąk do trzymania identycznie jak Asia na zdjęciu Magdzinki :-D

Lutówki Kupiliśmy wczoraj malemu balon wypelniony helem , radość co nie miara. Polecam u nas wszystko inne bije na głowę. Od soboty Ł przewraca się sam na brzuszek zpleców w drugą stronę troszkę mu jeszcze nie wychodzi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-18, 09:18 ]
malgosiaMoja spacerówka calkiem na plasko się rozklada. Synek Elviski cudny jest

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

18 cze 2007, 09:27

Karolas u nas była identyczna sytuacja jak wróciliśmyz Poznania i jeszcze po kilku dniach przyjechała do nas moja teściowa to Asia też się rozpłakała i musiałam jej widok zmieniś na tatusia , żeby się uspokoiła hihi

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 cze 2007, 09:33

Lutówki byłam wczoraj i nic się nie działo na tik taku a tu dziś patrzę a dwie strony doszły!
katelajdka no tam wlasnie bylam gdzie pisalas! to prawie sie minelysmy!
karolas sto lat!!! :ico_tort: i fajnie ze urodzinki sie udaly! A zdjęcie Amelki z tym uśmiechem kapitalne!Magdzinka,
Lutówki a ja woze w spacerowce rozlozonej na plask ale z ogranicznikiem z przodu bo Nina pewnie by wypadła - ciągle sie przesuwa i opiera nóżki o ta barirę!
Magdzinka, moje psy traktuja dzieci jak kogoś miękkiego do polizania i nie zgodziłyby się na takie położenie dziecka - Twój bokserek super!
Małgorzatka, dzięki za wklejenie zdjęc Jasia Elviski! Sliczny chłopczyk. Pisz co u niej jak masz z nią kontakt i pozdrwiaj ją od nas gorąco!

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

18 cze 2007, 10:10

Magdziaka twoja córunia ma tak samo pócowłowate policzki ja moje maleństwo takie dwa chemiczki jest przesłodka.

Karola dużo zdrówka z okazji Urodzin.
Mirelce tez się to zdarza mi się wydaje ze one porostu się wystraszyły w tym momencie a Mirelka to juz w ogóle strachliwa jak kichnę w poblizu to tez zaczyna gwółatownie i mocno płakać albo jak odsłaniam wiranke i te żabki tak szurają tez się wystraszy.

Elwiska ma cudownego synka

Magdzinka, Iwona 77 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy , mam nadzieje ze i my z mężem wytrzymamy ze soba tak długo.
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-18, 10:14 ]
Dziewczyny napiszcie czy widac to siedzisko bo wkleiłam zdjecie ale ja go nie widzeObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Mirelka narazie umie tylko na boczek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

18 cze 2007, 10:47

Dziewczyny dziekuje za zyczenia ale ja rocznice mam dopiero we wrzesniu,ale wielkie dzieki juz teraz

izaja tez jeszcze w gondolce woze i pewnie bede wozic poki sie Patryk bedzie w niej miescil

qunickto mieliscie super wypad tez bym tak chciala, my tylko na działce bylismy a maly byl tak zmeczony bo pierwszy raz caly dzien na dworku,budzil sie ze 2 razy w nocy a wasze dzidzie tez takie sa zazwyczaj zmeczone czy juz moze przywykly?
Super fotki!
karolasDuzo zdrowka z okacji urodzinek i wszystkiego najlepszego,zdrowych dzieciaczkow przede wszystkim.Cudnie Amelka wyszla.

magdzinka Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i aby wam sie dalej tak ukladalo a dzidzia dobrze sie chowala
Ale Joasia pieknie wyglada!


małgosiaSliczny jest synus elviski,pozdrawiaj ja od nas jak masz kontakt i przekaz ze o nich myslimy

I w ogole cudne sa wszystkie nasze dzieciaczki, kazde inne i kazde robi jakies slodkie minki,usmieszki albo nawet akrobacje.
Nasz Patrus umie juz sie przekrecac z brzuszka na plecki i z pleckow na boczek, jeszcze tylko z pleckow na brzuszek nie potrafi.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

18 cze 2007, 10:51

IzaTo siedzisko do wanienki to tzw. Foczka. Mam taką samą ale u mnie się nie sprawdziła - wylądowala w piwnicy. Jakoś mi się wydaje, że to rozwiązanie tylko dla dziewczynek :ico_haha_02: Łukasz mi to wyrażnie zasygnalizował - interesik troszkę przeszkadza przy tym ograniczniku (co nie pozwala się dziecku zsuwać)

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

18 cze 2007, 10:51

Ja wożę Tobiaszka w spacerówce, rozkłada się na płasko. Wczoraj chciałam mu podnieść o 1 stopień do góry, ale niestety to chyba za wysoko było i zrezygnowałam.

karolas- u nas jest to samo, jak Tobiasz nie widzi kogoś parę dni to zaraz płacze albo na jego widok albo jak jest u niego na rękach. Nie lubi też jak ludzie są ubrani na czarno.

Iza@, - ja mam coś podobnego, ae niestety u mnie był to nietrafiony zakup. Nie mieści się po prostu w wanience dla Tobiaszka :-/
qunick, - jak zdrowie Twoich dzieciaczków, co z uszkami Niny ??

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 cze 2007, 11:44

ML, dzięki że pytasz. na szczęście już w porządku, antybiotyk ma wybrac do końca i mam nadzieję że sie to już nie powtórzy :ico_sorki:
Iwona77, NIna to prawie cały czas jest na dworku jak jest pogoda bo mieszkami w małym miasteczku i mamy dom z podwórkiem. Do tej pory nie bardzo lubiła jeździć bo jej się fotelik nie podobał ale już się przeprosili i jest ok. Więc jak zauważyłam nie odreagowuje tak nowych przeżyć. Warunek jest jeden: zasypianie musi być wg codziennego rutuału - kąpiel, zabawa na przewijaku i do łóżeczka! Nie wiem jak to będzie bo planujemy wyjazd do rodzinki w sierpniu i jakoś ten rytm trzeba zachować

Kończę bo u nas znowu burza się zbliża a mam internet radiowy !

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

18 cze 2007, 13:26

Hekkate, - mi się wydaje , że są niebieskie.
Ja też mam dzisiaj ostatni dzień macierzyńskiego - od jutra leci mi już urlop. Fajnie masz z tymi feriami.

dziewczyny - już chyba wiem dlaczego Tobiś tak krzyczał na spacerze, było mu za gorąco. Dzisiaj też jest cipelo ale słońce tak nie prażyło w wozek i spał sobie spokojnie jak aniołek.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

18 cze 2007, 14:36

Hekkate, ja też myślę, że Daniel ma niebieskie oczka

A mi już macierzyński skończył się 31maja i jeszcze 2 tygodnie urlopu mi zostało i będę musiała rozstać się z moją dzidzią :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Mówię wam jak mi się nie chce wracać do tej pracy uhhh będę tracić tyle godzin z życia mojej córeczki :ico_placzek: i nie mam pojęcia jak się pocieszyć....
Dzisiaj zostawiłam ją na jakiś czas, poszłam do urzędu wymienić sobie dowód, potem do sklepu a jak wróciłam to już przez okno słyszałam jak się drze i oczywiście przestała jak tylko wzięłam ją na ręce. No mówię wam jak mi ciężko na samą myśl , że ona będzie mnie potrzebować chociażby tylko na przytulenie a mnie nie będzie, aż na tą myśl też się popłakałam :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości