Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 cze 2007, 12:54

a ja wyszykowałam się na spacer, wychodze z domu a tu padać zaczyna

Gosiu Julka sprawdza ile wytrzymasz :ico_olaboga: dobrze że jedziecie , motocykle to pasja mojego męża , miał 2 i sprzedał,więc pogadacie sobie

[ Dodano: 2007-06-18, 13:03 ]
Asiu jakie fajne zdięcia i nowy suwaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny wracajcie sprzątanie nie ucieknie :569: halo

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 cze 2007, 13:33

ja tu czasem lukam ale latam po chałupie jak wściekła :)

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

18 cze 2007, 13:37

Gosiu widzę że Julka Cię nie oszczędza :ico_olaboga: Tomek tylko zaczyna płakac jak wychodzę z pokoju ale nigdy na mój widok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 cze 2007, 13:50

Hej kobietki!

nadrabiam aległości,ale mam jeszcze troszkę i choć na chwiokę zajrzałam.

Buziaczki dla Naszej solenizantki i malutkich jubilatów-sto lat i zdróweczka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: .

My jak zawsze weekend spedziliśmy u rodziców,niebawem wakacje,to jeszcze więcej czadsu u nich będziemy spędzać,już się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Bardzo dziękuję za wszystkie maile-fotki cudne-super spotkanka,troszkę Wam zazdroszczę :ico_placzek: ,ale ciesze się,że coraz większe grono zna się w realu :ico_brawa_01:

U nas się zrobiło czarno,pada grzmi gdzieś daleko,a Dominiś niedługo ze szkoły wychodzi :ico_olaboga: ,jak on sam wróci :ico_szoking:

Spadam czytać dalej ,póki Baruś śpi.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 cze 2007, 13:55

no ja już, ale ciężko mi się z tymi kciukami sprzątało :ico_olaboga: :-D
ciekawe jak tam nasza Jolunia ?????????
Hej Iwciu Ty kochana nie nadrabiaj tylko pisz co tam u Was :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2007, 13:56

Gosiu jak igiełka to ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Riterko ja też tak biegam i nie wiem co mam robić, w sumie porządek mam, tylko muszę do końca rozpakować i troszkę łazienkę umyć, ale mi się nie chceeeeeeeeeeee!!!!

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 cze 2007, 14:01

Iwcia 33, sto lat z okazji rocznicy ślubu :) 10 lat to dużo i mało była jakaś biba? nic nie pisałaś :ico_nienie: i dla Bartusia :ico_tort: bo wczoraj zapomniałam

Riterko pomalutku nie biegaj tak bo jeszcze sobie krzywde zrobisz i co będzie, he?
Jak widze zdięcia Jasia to zawsze jestem w :ico_szoking: czy ON już CHODZI ???

w sobote ciasto spaliło się ,dzisiaj zupa jakaś niedobra , co się dzieje?

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

18 cze 2007, 14:12

Mosob - nie chce Cię martwic, ale jak ja przesalałam zupe, albo przypalałam obiad, to potem wyszło, że jestem w ciąży :ico_szoking:

Asiu - mam nadzieje, ale jeszcze mąż jak wróci z pracy to też to obada i poczekam na jego opinie ;-)

Iwcia kochana nam się ukazała, pisz co u Was, nie nadrabiaj, bo Ci się Bartuś obudzii nic już do nas nie napiszesz :ico_sorki:

Akna - Julka to sobie jakieś jaja robi z tym płaczem na mój widok :ico_szoking: już nie wiem jak jej dogodzic, bo jak straci mnie z pola widzenia to jest jeszcze gorszy ryk :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-06-18, 14:14 ]
Mosobku - no to jak Twój mąż to pasjonat motocyklista to na pewno wspólne tematy się znajdą :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2007, 14:17

Iwciu gratuluję i całuję, równiez Bartusia przepraszam, że nie wczoraj...
Idę małej dać zupcię

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 cze 2007, 14:21

mosob, jakieś fatum :-D
nie sam nie chodzi ale jak wstanie przy kanapie to się na jej długości przemieszcza i od jakiegoś czasu próbuje sam wstawać bez podpórki i tak do połowy już mu się udaje a później tak fajnie na dupinke robi siad
a ja dzisiaj mam pierogi ze sklepu na obiad nic mi się nie chce :ico_noniewiem:
w środę Krzyś jedzie na 3 dni na szkolenie do Warszawy ale nie chce nas zabrać :ico_olaboga: ciekawe czemu :ico_puknij: :-D
więc wraca w piątek wieczorkiem a w sobotę jedziemy do Suchej :-D :-D :-D :-D ijuż nie mogę się doczekać :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość