IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

18 cze 2007, 21:00

Kamelek rób okłady gorące lub prysznicem gorącym i masarze równocześnie i do tego odciąganie pokarmu
Miałam to jak byłam w szpitalu z małym i nie pozwolili mi go karmic piersia

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

18 cze 2007, 21:24

Kamelek tak masuj i odciągaj i dostawiaj LENKĘ to ci wyssie te zastoje mi się też tak robiło.I dostawiałam częsciej do tej piersi w której miałam wieksze zastoje.

[ Dodano: 2007-06-18, 21:27 ]
Aha byłam dzisiaj u lekarki Martyna waży 5 KILOGRAMÓW wszystko z nia ok tylko zaczęły jej się kolki ale na szczęście nie takie jak u Nicoli,wiec masujemy ,nosimy na ramieniu, dajemy kropelki i przechodzi.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 cze 2007, 21:40

Przeczytałąm wszystkie posty, ale odpowiem na jeden bo strasznie mi się spać chcę!!!!

Delicja kochana nasza, nie będę wiele pisać, bo tu słowa nie pomogą!!! Wiedz że my tu jesteśmy także aby móc się wyżalić! Bardzo mi przykro, nawet nie chce sobie wyobrażać co musi przeżywać twoja siostra!!!!!!!!!!

Pozdrów ją od twoich TT-ych koleżanek i ucałuj............

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 cze 2007, 22:17

witamy.

Delicja - nic nie powiem bo mi sie plakac chce.Ja tez mam jedna siostre i kocham ja bardzo i nie wyobrazam sobie takiej sytuacji :ico_placzek:
Pamietaj,ze masz mala coreczke,ktora cie potrzebuje.Moze pros siostre czesto o pomoc w opiece nad mala.Taka mala kruszynka usmiechajac sie dziaselkami jest w stanie duzo zdzialac :ico_olaboga:

Co do pieluszek to polecam - mialam i sie sprawdzily.

Co do kanalikow - to nie martw sie,na razie zapalenia nie dostaniesz ale dawaj malej tego cycusia i jak ci wszystkiego nie spije,to sciagnij troche ale nie za duzo,bo dasz temu cycusiowi sygnal,ze ma duzo mleczka produkowac.
Ja karmie Andrzejka na zmiane - jeden cycus jedno karmienie.Dzis w nocy zjadl o 22.00 z jednego a potem obudzil sie dopiero o 3.30 :ico_szoking: Caly cycus byl w tych guzach i bolas strasznie - a potem maly sie najadl i bylo ok :-D
W\szpitalu polozne nie kazaly mi tego masowac,bo podobno to pobudza laktacje ale kazaly przykladac lod.

Kolka - ale mialas stresa :ico_szoking: Powodzonka na egzaminach.

A Andrzejek na usg bardzo plakal - myslalam,ze zwariuje :ico_placzek: Ale nie byl to placz z bolu tylko ze zlosci,ze musial lezec i trzymalam mu nogi :ico_noniewiem:
Zostal zdiagnozowany w ten sposob - niedojarzaly uklad pokarmowy,nienzacznie powiekszona watroba :ico_noniewiem: Generalnie lekarz powiedzial,ze nie ma sie czym martwic :ico_brawa_01:

No i dziekujemy za zyczonka - a tu troszke fotek :

Tu Andrzejek zastanawial sie jak ma wam podziekowac za zyczonka


Obrazek



a tu juz wiedzial jak i postanowil was poczestowac serniczkiem :-D ( zdjecie zrobione juz po kapieli i w pizamce bo czekalismy na tate )


Obrazek

No i tu jedno w sweterku,ktory wam wklejalam jak bylam w ciazy :ico_wstydzioch:

Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 cze 2007, 23:14

ale się kobitki rozpisałyście :ico_olaboga: :ico_szoking:

Delicja płakałam jak czytałam twojego posta i nadal płacze :ico_placzek: ale to zycie jest czasami niesprawiedliwe i daje w kość :ico_placzek: musisz jednak pamiętac kochana, że w tym cięzkim okresie musisz byc silnym wsparciem dla swojej siostry i pokazac jej że warto nadal żyć... domyslam sie co przezywacie bo moja mama (i jej rodzina) jeszcze teraz czasami przezywa, że jak mama była ze mną w ciązy to u mojego taty zdiagnozowali nowotwór a niecałe 6 lat po moim urodzeniu on zmarł :ico_placzek: ale takie już to zycie jest...

Asiula slicznie poprosze o kołysankę :ico_sorki: mail: kasia.kala@gmail.com

Agi moja mała tez nienawidzi syropków, obojetnie jak pyszny smaczek mają :ico_olaboga: a Maya musi brac ten antybiotyk??? pewnie po nim straciła apetyt :ico_olaboga:

Katrin szkoda, że małe szanse bysmy sie spotkały :ico_placzek: miałam nadzieję ze nam sie uda i poznam mojego zięcia i swatową... niestety ostatecznie podjelismy z mężem decyzje ze jednak polecimy do Polski samolotem... a za ofertę nocleguslicznie dziękuję :ico_sorki:

Basik no wyskoczyły mi gały że hej jak zobaczyłam twoje zdjęcie :ico_szoking: :-D kobieto, czy ty na pewno niedawno rodziłas???? bo po twojej figurce w zyciu bym tego nie powiedziała :ico_nienie: :-D

Kolka gratuluje zdanego egzaminu :ico_brawa_01: i oczywiście będziemy z Vikula trzymały kciukasy za twoja obronę :ico_haha_02: a co do nocnej akcji, to wydaje mi sie że to ulało jej się mleczkiem niestety :ico_olaboga: moja Vikusia miała tak raz w czasie spaceru, spała sobie grzecznie w wózeczku a tu nagle chlus z nosa a potem zaczęła przeraźliwie plakac i łapać powietrze... przestraszyłam się okropnie... lekarz twierdził,m ze to dlatego że sie jej niedokładnie odbiło po jedzonku :ico_olaboga:

Iw_rybka wszystkiego naj dla Andrzejka :ico_urodzinki:

justynat wszystkiego naj dla Cyprianka :ico_urodzinki:

Mordeczka zdjęcie rodzinne wspaniałe :ico_brawa_01: masz kochana ogromny talent :ico_brawa_01:

Syla współczuje z kolkami :ico_pocieszyciel: a czytałam że one sa tylko do 3 miesiaca a przeciez twoja Martynka za 2 tygodnie będzie właśnie tyle miała... dziwne, że teraz ją dopadły :ico_szoking: :ico_nienie:

i nie pamiętam która z was pisała o pieluszkach... ja używam Huggiesa, bo nie uciskaja tak brzuszka i nóżek małej... dzisiaj właśnie kupiłam rozmiar 3 z Huggies Super Dry, bo saod 6kg... pierwsza klasa, goraco polecam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-18, 23:21 ]
Katrin mate edukacyjna mam taką: http://www.toysrus.co.uk/Product.aspx/b ... ers/333271

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

19 cze 2007, 06:58

Witajcie :-D
Boże o 9.00 mam egzaminy państwowe pisemne, a jutro praktyczne na informatyka :ico_placzek:
Boże nawet nie wiecie jak ja sie boje :ico_szoking: chyba laktacja mi ustanie :-D .Trzymajcie prosze kciuki. A wyniki dopiero w sierpniu bo musi sprawdzać komisja z krakowa (OKE) :ico_olaboga: chyba zawału dostane :ico_puknij: Miłego dzionka życze

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 cze 2007, 07:48

Asiula trzymam kciuki, będzie dobrze................daj znać potem jak Ci poszło!!!!!!!

Rybko Andrzejek coraz przystojniejszy kawaler sie robi!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 cze 2007, 08:21

asiula.k11, trzymamy kciuki ... zdasz :ico_brawa_01:
Rybkosernik pychota Andrzejek slodki :ico_brawa_01: :-D

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

19 cze 2007, 13:14

Czesc Dziewuszki
Ja tak szybko bo maluch marudzacy - chyba po tej szczepionce.
Serdeczne dzieki za porade pieluszkowa:)
i baaardzo dziekuje za wszystkie komplementy - tak naprawde to zostalo mi jeszcze 4 kg i te cholerne kg chyba siedza w biodrach i tylku bo nie mieszcze sie w swoje stare ciuchy:( buuu nie wazne.... a powiedzcie doswiadczone mamusie - czy biodra to sie "zejda" po tym rozejsciu do porodu, czy juz tak zostanie?
mam dzis humor zabojcy - maz mnie po prostu tak wnerwia ze jak nie pojade dzis z mlodym do mamy to skonczy sie to gigantyczna awantura wrrrrrrrrrr

trzymam kciuki za zdajace egzaminy i biegne do maluszka..a przy okazji siebie i jego pakuje..

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 cze 2007, 13:28

dziekuje dziewczyny za rady siedziała pod prysznicem masowałam przykładałam kapuste i sie odblokowałam cóz za ulga tyle sie tego melczka nazbierało ze hoho

czy wasze dzieciaczki dzis tez takie marudne bo moja Lenka nie spi od 10 rano i co chce zasnac to sie budzi i marudek z niej dzis no al eprzetrwam to

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość