Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 cze 2007, 07:12

witam z rańca porańca :-D

Wszystkiego naj naj naj dla Juleczki i Wiktoreczki :ico_tort: :ico_tort: 9 miesięcy
Maritta, pamięć masz wyrąbistą.... :one:

[ Dodano: 2007-06-19, 07:16 ]
Jagula, co tam symulujesz? to nie te czasy że "palec i główka to szkolna wymówka"...
przeszło dzis?

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

19 cze 2007, 07:47

Witajcie

DZiękuję wszystkim za torty :-) jak Julka to wszystko wpakuje to dopiero będzie klocek :ico_haha_01: :ico_haha_01: 9 miesięcy to już nie takie byle co, już jest dłuzej na świecie niż była w brzuchu :-)

Asiu dla Twojej Wikuni :ico_prezent:

MK - super, że do nas zajrzałaś. A z przyjazdu do Suchej to mi się proszę nie wykręcac!

JAgulka - musze też się udac do okulisty. Dzięki, że mi opisałas co i jak z tym zaklejaniem, przynajmniej będę przygotowana w razie czego ;-)

Marittko - Twoj pierwszy megapost :ico_szoking:

A my czekamy na to łóżeczko turystyczne :-) kurier już do mnie dzwonił

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

19 cze 2007, 08:14

Witam z rana - najlepsze zyczenia dla solenizantow!!

Ja niestety zaraz zmykam do pracy - wiec zycze milego dnia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

19 cze 2007, 08:26

Felicity - dzięki :-) A co Ty ciekawego będziesz robic w tej pracy? No i z kim małą Olę zostawiasz?


DZiewczyny, wiadomos oficjalna: idą zęby :ico_szoking: na 100% i to dwa na raz :ico_olaboga: Są dziś bardzo wyczuwalne, wiec o pomyłce nie moze byc mowy.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 cze 2007, 08:45

Witam
Buziaczki dla Julki i Wiki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Elunia dzięki za fotki są cudne :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 cze 2007, 08:59

byłam z dzidzia na Jarmarku, wiecie taki ogromny targ z ludźmi którzy z obłędem w oczach grzebią w stoiskach ze skarpetkami "5 par po 5zł" albo "cudowna maść na wszystko" :-D... ale my poszłyśmy zobaczyć na zwierzątka... świnki, cielaczki, króliki, kaczki etc.... ale najpiękniejszy był mały bernardyn i taki mały jeszcze jeden jak to sprzedawca reklamował "latrer", wątpie żeby to to wyrosło :-D
Ela, zdjęcia super :one: , zaczął Jaś bawić sie sam? czy potrzebuje mamy do towarzystwa? ;-)
felicity001, z jaką radością do pracy :-D, a mąż jak? trzymają Was dalej w niepewności
Maritta, śłiczna masz chałupkę. a jaki basen koło domu :-D
Gosia, to będziecie full wyposażeni na wyprawę do p. boczka ;-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 cze 2007, 09:07

najlepsze życzenia dla Juleczki i Wikusi :ico_tort: nasze kochane duze dziewczynki :)

Tomeczku, nie choruj już.... :ico_nienie:

Maritko, osobisty odbiór powiadasz :ico_haha_01: to kiedy wracacie z urlopiku? :ico_oczko: dziękuję za życzenia :) nic nie mówiłam o imieninach bo zapomniałam, że mam, dopiero jak Daniel mi życzenia rano złozył, to mi się przypomniało :-)

Gosiu, gratulacje za zębochy :ico_brawa_01: U nas chyba 9 z kolei wyłazi, już nie mogę :ico_olaboga: W nocy śpi niespokojnie, ciągle sie wierci i popłakuje, w dzień ciągle łapki do buzi, i marudki....
Do Suchej nie pojadę, dla mnie to za daleko :( W przyszłym roku jak Jaś będzie starszy chętnie :-)

Jaś już się awanturuje, na ręce pewno by chciał, łobuz!

Też jestem ciekawa gdzie Felicity pracuje i z kim Oleńka zostaje :) babska ciekawość ;)

[ Dodano: 2007-06-19, 09:09 ]
Sosenko, a gdzie tam sam - w zyciu!!!
ja tez chce na targ :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

19 cze 2007, 09:10

Riterko - dzięki za torty.... kurczse Julka będzie musiała od razu na diete pójśc po takich ilościach słodyczy

Sosenko - tak tak full wyposażeni, fotelik nówka, łóżeczko nówka, i ząbki też nówki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 cze 2007, 09:15

Witajcie z rańca :-D

Najlepsze życzonka dla Wiki i Julci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Boszszszszeee, 9 m-cy czy tylko dla mnie ten czas tak baaardzo szybko mija :ico_olaboga:

Noooo i gratulacje z okzaji dwóch pierwszych zęboli dla Juleczki. Ale prezent na skończenie 9 m-cy sobie i mamusi zrobiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tyle jeszcze chciałam napisać, ale dziecko właśnie się obudziło....hmmmm, spadam na moment....trzeba przebrać, bo coś mi tutaj zalatuje i to raczej nie poziomkami :ico_oczko:

AAaaaaa i widziałyście na kafeterii?
"[18.06] 20:42 Wiki12
DOOBRA KONIEC TEGO-TAK NAPRAWDE TO WSZYSTKO BYŁO KŁAMSTWEM

PRZEPRASZAM I POZDRAWIAM "
Ta dziewczyna jest nienormalna :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

19 cze 2007, 09:17

Elu - jakby Julka miała tak samo jak Jas z tymi dziewięcioma zębami to bym tu oszalała :ico_olaboga: non stop smaruje Clagelem, wciskam jej w tyłek Viburcol i paracetamol a ona wcale nie jest spokojniejsza. Dałam jej znów herbatki "jabłko z melisą" może padnie mi tak jak wczoraj na 3h

A propos targu - to mi się przypomniały krupówki w Zakopcu, ehhh jak ja lubię taki klimat góralski :ico_oczko: W ogóle to nie wiem czy wiecie, że ja 4 lata w Cieszynie mieszkałam, a to prawie góry są i strasznie kochałam ten mój mały Cieszyn za śliczne widoki i niewątpliwy urok.

[ Dodano: 2007-06-19, 09:18 ]
Jola - dziękujemy. Dla mnie te 9 mies minęło jak tydzień....strasznie szybko!
Podaj linka do tego tematu na kafe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości