Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

13 mar 2007, 13:17

Hejka.

Idźcie na spacery to może trochę nadrobię :ico_haha_01: My wyjdziemy po obiedzie bo teraz Konrad śpi (jak zwykle o tej porze).

Wiosna czadowa, tylko jak dla mnie trochę za szybki skok temp. bo nie wiadomo jak Młodego ubrać. Wczoraj miał tylko body, skarpetki, spodnie, bluzę i cienką czapunię. W wózku go nawet nie przykrywałam bo cieplutki miał karczek.

G O S I U Ja Cię sunę!!! Co Ty z siebie wyrzucasz :ico_szoking: ??? Może fotkę podeślesz? Pierwszy raz o czymś takim słyszę, wiesz... bo u mnie na wsi takie rzeczy się nie dzieją. Może spytaj innego gina.

A S I U Gratuluję pierwszego ząbka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 mar 2007, 13:22

Cześć Kasiulko, dawno Cię nie było :-D Dziękuję za gratulacje, właśnie czekamy na drugiego zębicha :-) Wiecie nie wiem jak u innch dzieciaczków, ale nasza miała takie szorstkie dziąsła i na drugi dzień wybiła się ta igiełka. Całe sczęście mała zniosła to super, czego im wam życzę. Kasiu a jak twój Maluch, troszkę lepiej tymi ząbkami?

[ Dodano: 13 Mar 2007 12:29 pm ]
Chociaż tyle - można popatrzeć
http://www.ustka.pl/kamery/java2.html

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

13 mar 2007, 13:36

Witam z rana :-D

Dopiero jestem, byliśmy u lekarza i na spacerze. Hubcio wraca do zdowia :ico_brawa_01: . Lekarz mówi, że juz jest dobrze, odstawiamy antybiotyk i syrop. Ograniczamy też inhalacje. SUPER :ico_haha_01:

Teraz zabieram się za czytanie, co też tutaj spłodziłyście :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

13 mar 2007, 13:44

Asieńko to super że Wiki tak nie cierpi. U nas na razie spokój, zębów nie widać :-D Śliczne fotki wysłałaś, właśnie oglądam. Mam 80 maili do obejrzenia :ico_haha_01:

Uciekam bo przyjacióła przyszła.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

13 mar 2007, 13:47

Asiu gratulacje dla Wiki pierwszego ząbak:)Twoje dziecko jest złote:) nie dość, że śpi całe noce to jeszcze tak ząbkowanie przeszło?:)\

A u mnie po staremu wszystko:)
Nie mam siły nadrabiać 1stron nieprzeczytanch dlatego zajmę sie tylko ostnimi:)
Nie wiem co jest ze mną ostnio ale cały czas leżełabym i spał\....Nic mi się nie chce i jestem wiecznie zmęczona....tylko nie wiem czym....ech już mam dośc takiego stanu...

dobra ide czytać :)

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Kociczko!
Super że już Hubert zdrowieje!!!:)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 mar 2007, 14:04

Mk a może to takie przesilenie, bidulka, odpocznij gdy tylko się da. Co do Wiki fakt kochana na maxa, ale jak podrośnie pewnie odrobi wszystko i będzie łobuzować :-D Dobrze Kasiu że macie spokojniejsze dni. Joluś ale fajnie, super że mały ma się już dobrze. Ja idę jakis obiadek zkombinować :ico_oczko: Całuski dla waszych maleństw

[ Dodano: 13 Mar 2007 01:06 pm ]
Macie tu misiunia, mojego ulubionego
http://nationalzoo.si.edu/Animals/Giant ... fm?cam=LP2

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

13 mar 2007, 14:19

Uf...Przeczytałam wszystko :-D

W międzyczasie musiałam jeszcze obiadek podać mojemu mężczyźnie :ico_haha_02: . Dzisiaj serwowałam dynię z ziemniakami :ico_haha_01: Jak dla mnie to bleeee, ale Hubciowi baaardzo smakowało :-D

Gosiu, ja tez pierwszy raz słysze o czymś takim. Skonsultowałabym się z innym lekarzem na Twoim miejscu :ico_noniewiem:

Aniu, lekarz w zeszłą środę już pozwolił nam wychodzić na krótkie spacery. Stwierdził wtedy, że jest duża poprawa (chociaż zmiany na oskrzelach delikatne jeszcze były) i spacery mogą pomóć. Dzisiaj już zadnych zmian nie zauważył. Mówił, że jest naprawdę dobrze i stopniowo kończymy leczenie. Spacerować możemy już bez ograniczeń.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 mar 2007, 14:29

Hej KASIULKA- dawno Cię nie było, u mojego skarba też żębów nie ma jak narazie spokój, : :-D z tą wiosna to tak zawsze od razu się gorąco robi najlepiej z kurtki zimowej w bikini wskoczyć, tylko nie z takim silosem jak mam teraz :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: właśnie się wkurzam, bo nie mam ciuchów,a kiedy do mista wyskocze to nie wiem, nie mam co na siebie włożyć :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_sorki:

Jolcia- super,że z Hubciem już dobrze :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Jola- i wtrąbił cały słoik napewno,najadł się chociaż :-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

13 mar 2007, 14:43

Oczywiście, że cały słoik wtrąbił i marudzi o jeszcze. Zaraz go jabłkami dopcham. Cholerka, te słoiki powinni większe produkować. Mam kilka słoików z HIPPA i one są ogromne. Chyba 190 gram mają. Tylko są już z mięskiem - takie typowe obiadki od 6 m-ca. No i drogie cholernie :ico_szoking: Może w przyszłym tygodniu je podam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 mar 2007, 14:46

No własnie ja tez uważam,że są za małe dziecko wtym wieku to 150 takiej zupki powinno wtrąbić i nasze by zjadły tylko trezbaby drugi słoik otwierać, bo robia za małe, ja tez go jabłkiem dopycham, a mleka mu nie daje

[ Dodano: 2007-03-13 ]
z mięskiem to się nasyci bo takie warzywka to nic szczególnego :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość