Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 cze 2007, 10:59

indigo - przysla ci na konto.... co do jedzenia, to ja juz bylam cieniem wiec postanowilam jesc po trochu wszystko, dzis na przyklad jem maliny :-) oprocz tego buraczki, marchewka, ogorek, salata i wlasciwie wszystkie warzywa, pije kompot z jablek, pomidorow jeszcze nie probowalam... a maly moze ma sapke, moze ma zatkany nosek? moja laura tez tak miala...

nie przejmuj sie ja tez niewiele spie, bo jak mala spi to ja odciagam mleko zeby miala jak wstanie.... mam nadzieje zw wkrotce cycek sie zagoi i znow przystapimy do normalnego karmienia

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 cze 2007, 12:39

Oj Dziewuchy - powoli wszystkie sie rozdwajamy.. Piękne są wszystkie wszystkie bobaski!
Ja mialam problem wczoraj.. Maly nie chciał jesc - tzn chcial.. isie okazalo ze mam za male brodawki - kupilismy nakładki sylikonowe i dzieciatko nie do poznania - spijak susel, łypie oczkami czasami, jest cichutki i fajnichny :-D
Cierpie ostatniona nawał pokarmu - mam cyce jak balony i ciagle sie doje :ico_haha_01: ale sie ciesze ze cos w nich jest i Malego utucze... sasasa :ico_oczko: Przyjechała tesciowa i pomaga- inaprawde.. wstyd sie przyznac, ale nie dalabym bez niej rady. Taki pyrtek, a wywraca caly swiat do gory nogami.
Wklejam oczywiscie zdjecia, bo jakze tu sie nie cieszyc z Malego

Obrazek

Obrazek

Hihi, a tu na porodowce, jak sie zaczynało i jeszcze humor mielismy - sie smialismy ze Krzys ma kaftanik jak w Prison Breaku :-D
A ja oczywiscie pierwsze minki z bólu.. :-)

Obrazek

Obrazek

Oj Dziewczynki - czekam juz teraz na pierwsze spacerki, juz na zapas zaczynam sie martwic kolkami.. I wyliczam co moge zjesc a co nie..
IDe sie doic dalej :ico_haha_01: haha
Buziaki!!! :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-19, 12:57 ]
Madziorka- naprawde slicznie wygladasz. Robicie zawsze superasne zdjecia! Ja dopiero sie oswajam ze sprezentowanym od Mężula aparatem, ale i tak radoche mam, ze moge uwieczniac to Malenstwo :-)


Dobra.... Ide ciagnac cycki dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 cze 2007, 13:35

i ja wkleje kilka zdjec brzdaca

juli - no tak nawał, skąd ja to znam... cycki to teraz mojego przeklenstwo hi hi

Obrazek

a to jej krolewskie łoże :-)

Obrazek

Obrazek

i pierwszy spacerek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 cze 2007, 14:02

Juli i Avisek sliczne macie bobaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez juz chce :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 cze 2007, 14:06

avisek i juli sliczne maluszki...kamilko ja sie boje w nocy spac,zeby ,maly sie nie zachlysnal,normalnie mam swira ...gdyby nie moja mama to cala noc bym nie spala,bo ona siedziala tez cala noc i kazala mi spac :ico_szoking: budzila mnie tylko jak byl glodny ...kurde mam jakas paranoje,ale sie naczytalam o smierci lozeczkowej :ico_olaboga:
wisienka i lalka dziekuje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
aniu trzymam kciuki :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 cze 2007, 14:12

Lucy widze nowa fotke syneczka cudo cudo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez mam taka posciel tylko rozowa :-D i czekamy na dzidziunie :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 cze 2007, 14:15

julie sliczny krzys!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
avisek twoja malutka rowniez slodziutka... super wozeczek.. i swietny kolorek hiih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamilko jak tam tomeczek??? juz dobrze???
:ico_olaboga:

musze konczyc bo zaraz ma wpasc kumpel... papa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 cze 2007, 14:27

Juli, Avisek, jakie śliczne maluszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja też bym chciała już swoją Niunię tulić ...
Lucy, nie martw się na zapas i wypoczywaj jak synek śpi, bo się zamęczysz! Dobrze, że masz mamę przy sobie .

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 cze 2007, 15:36

cześć dziewczynki,
Lucynko śliczny maluszek, gratuluję :ico_brawa_01:

Avisek współczuję ci z tymi cyckami, ale miejmy nadzieję ,że się zagoją i już wszystko będzie jak należy

Kamila mi mała też dała czadu dzisiaj w nocy.Od 3 do 5:30 spac nie chciała , już mi cycków zabrakło żeby jej dawać, oczy jak złotówki miała i rozgladała się dookoła.W końcu zawinęłam ją w kocyk i zaczęłam kołysać i złośnica mała jakoś zasnęła.
O 9 obudziłam chłopaków i kazałam im sprzątać bo położna miała być o 10 a tak jędza i wczoraj i dziś mnie olała.Gdybym miała jeszcze jeden pokój to nie byłoby kłopotu a tak wstaję rano i sprzątan żeby jakoś wyglądało jak ma przyjść.Ciekawe czy będzie jutro ?

Aniu , Madziorka , Frydza trzymam za was kciuki

Coś Alinki nie widać ? Ciekawe jak tam Asiula w szpitalu ?

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

19 cze 2007, 16:08

Prześliczne te Wasze dzidziusie :ico_brawa_01: to chyba te czerwcowe powietrze sprawiło że same ślicznoty sie rodzą hihi

Mój mały też wczoraj nie mógł zasnąć - padł dopiero jak tatuś mu zaczął mruczeć piosenkę z Czterech pancernych :ico_szoking: hihi

Dziewczyny naprawdę te pomidory takie straszne? Ja jem normalnie przynajmniej jednego dziennie i mały nie płacze, ani nie ma wysypek.
Nie wiecie przypadkiem czy można jeść kiwi?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość