Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 cze 2007, 14:03

cześć dziewczyny. Przede wszystkim dziękuję Wam za wsparcie. jesteście wspaniałe. cieszę się, że Was mam.
Moja Ola ma nową dolegliwośc: ciemieniucha. Kurcze nas to już chyba nic nie ominie :ico_zly: buźka znów w krostkach, ale już nie tak intensywnych jak kiedyś, można powiedzieć, że praktycznie są niewidoczne, ale ja widzę :-D . No i moje dziecko jest za spokojne :ico_szoking: ciągle tylko śpi. Już nawet czasami ją budzę, żeby sobie popłakała bo normalnie tęsknię :ico_szoking:
asiula powodzenia na egzaminach!!!!!!!!!!!!
a jeśli chodzi o nadmiar pokarmu to mnie w szpitalu kazali przykładać lód. Cholernie głupie uczucie, a potem dostałam dreszczy z zimna i po mojej kuracji. założyłam stanik i od razu ulga :-D

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

19 cze 2007, 14:31

czesc to znowu ja:)
moje male zasnelo - ciekawe na jak dlugo..
apropo nadmiaru pokarmu - to widze ze sa dwie skzoly - z lodem i goraca woda. mi w spzitalu polozna pomagala wymasowac piersi i sciagnac ten pokarm:( maly nie chcial ssac a ja mialam grudy okropne, nawet przez chwile przyszlo mi przez glowe ze porod to nic w porownaniu z bolem piersi. skonczylo sie na tym ze stalam pod prysznicem - prawie wrzacym i masowalam piersi - ze lzami w oczach ale sie odblokowalo. pozniej jak maluch nauczyl sie ssac - byl najlepszym sposobem na bolace piersi - oddytaly sie po kilku minutach ssania:) zaden laktator tak nie dziala jak dzidzius:)
pozdrawiam
Delicja - Szymonkowi tez sie chyba zaczyna robic ciemieniucha:( a on ma tyle wloskow ze nie wiem jak sobie z tym poradzic...chyba ze to po zmianie szmponu - lszczy sie skorka...oby

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

19 cze 2007, 15:25

witajcie kwietniowe mamusie , ale te wasze pociechy rosna szybko....moja tez juz ma 5160 i jest juz ochrzona , a ja zywie nadzieje ze teraz wszystko pobiegnie wolniej i bede miec czas na TT...

pochwale sie moją pociechą ze chrztu:) ]

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-19, 15:28 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-19, 15:29 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 cze 2007, 15:56

jogobella śliczne fotki. a jaka twoja panna już duża :-) . macie taki sam fotelik jak my :-D

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

19 cze 2007, 17:02

jogobella - niunia slodka!! my tez mamy taki sam fotelik tylko w innym kolorze:)
kupilam termometr do ucha..moj maluch dziwnie sie po tych szczepieniach zachowuje:( a zmierzenie temp pod paszka graniczy z cudem..

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

19 cze 2007, 17:37

jogobella, Jaka śliczniutka!! A jaka wystrojona, księżniczka!!
Wiem co to znaczy nadmiar pokarmu albo zastój mi sie już wszystko unormowało pomagały ciepłe okłady- termofor kładłam na piersi :-D
Rybko Andrzejek pocieszny i duży już a takie ciacho to i ja bym zjadła :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 cze 2007, 17:55

asiula.k11, powodzenia na egzaminie :ico_brawa_01:

caro, dziekujemy :-)

M0rD3CzKa, cieszymy sie,ze smakowal :ico_haha_02:

basik, moje bioderka sie zeszly,tylko boczki zostaly i rece takie grubasne :ico_placzek:

jogobella, witaj kochana :ico_sorki: A moja synowa sliczna :ico_szoking:

justynat., a to jest serniczek na zimno z paczki :ico_wstydzioch: Zrobiony na kozim mleku,zebym mogla jesc i malego nie wysypalo,na gore truskaweczki i galaretka :-D

[ Dodano: 2007-06-19, 19:52 ]
halo - kwietniowki :569: Gdzie wy sie podziewacie kochane ????

[ Dodano: 2007-06-19, 19:59 ]
i ja tez poprosze kolysanke - iw_rybka@onet.eu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 cze 2007, 21:23

Jogo córcia prześliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pięknie ją ubrałaś na chrzest!

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

19 cze 2007, 21:35

Cześć Kochane mamusie.
Sorki że nie odpisze na posty.
Dzieciaczki wspaniałe i takie kochaniutkie.
Mam pytanko.
Niegługo przechodze na wychowawcze i wszendzie szukałam w internernecie i nie wiem jaka jest kwota wychowawczego

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

19 cze 2007, 21:37

Witam,
egzamin myśle że poszedł dobrze, jeszcze tylko jutro i będzie spokój :ico_brawa_01:

Mam prośbę wysłałam na Wasze adresy e-mail ( tych kwietnióweczek które mi podały) wiadomość-prośbę.To jest prośba rodziców pewnej rocznej dziewczynki, która uległa ciężkiemu poparzeniu.W treści listu jest kod html który zlicza do ilu osób zostanie wysłana wiadomość, a rodzice tej dziewczynki za każdego meila dostają 3 grosze na leczenie córeczki- niewiele ale zawsze to coś.Warunkiem jest to żeby nic nie zmieniać w treści meila. Zresztą na dole wiadomości jest orginalny list i wszystko pisze.Jest też zdjęcie tej dziewczynki :ico_placzek: :ico_placzek: .Mam prośbe roześlijcie tą wiadomość do wszystkich co sie da to Jej pomożemy choć troszkę :-)

acha czy dostałyscie tą kołysankę bo wysłałam do wszystkich do których miałam adres, a nie wiem czy doszła

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość