Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 cze 2007, 12:58

Kocica_26, mosob, jest SEryjnym gadułą, krótkie ale czeste serie jak z pistoletu :-D
Tylko Ty mi powiedz jak już drugie będzie Wasze dziecie na świcie, to na zmianę będą sypiali, jeden do góry nogami a drugi normal :-D :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 cze 2007, 13:13

no nie popisałam bo tak już jęczała że dałam jej pić , wsadziłam do wózka i śpi pod oknem

MK ty sprawdz ten rachunek jeszcze raz , my rocznie za dom i budynek gospodarczy płacimy ok 2000 a ty za kawalerke 1000 :ico_szoking:

pies jakiś szczeka -ubije jak mi dziecko obudzi

Anetko a czemu ty sobie przerwe od TT zrobiłaś???

Margo dzwoń do Hippa i rób taką awanture jak ten facet w Tele 2 :-D może się pospieszą

Sosenka ma dylemat w łóżeczkiem a ja ze spacerówką :ico_oczko: nie wiem czy jest mi koniecznie potrzebna

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 cze 2007, 13:20

Oj, Mosob, jak ja Cię rozumiem. Moje dziecię tez śpi, a jakiś piesior ujada na podwórku :ico_zly: Jak Hubcia obudzi to ubiję :-) Psa oczywiście :-P

Sosna, no właśnie nie wiem co zrobimy jak to drugie dziecię na świecie będzie :-D Wtedy coś się wymyśli. Jak Hubi bedzie na tapczaniku to dziecię w łóżeczku, a później to chyba zamieszka na balkonie :-D

[ Dodano: 2007-06-20, 13:21 ]
Hehehehe dobre z tym SERYJNYM Gadułą Mosob. Krótko, konkretnie i na temat. AMEN :-D :514: :505: :504:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 cze 2007, 13:44

O matko normalnie wszystko mnie boli, temperaturka piękna 37,6 a o lekarza mam jechać na 16:30 nie wiem jak dam radę bo ledwo łaże, zajrzałam do gardła, a tam biało jak na zime, cudownie, czwarta angina ropna w tym roku!!!!! Szlag mnie trafi chyba zaraz. Męza z dzieckiem z domu wygoniłam na sapcer, a sama niew iem co z soba zrobić, spac mi się chce, a ja się kładę to z boku na bok się wiercę :ico_zly:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 cze 2007, 14:16

hej1
No niestety potwierdziło się musimy to zapłacić...Najlpsze jest to że nie wiem skąd się wzieła taka suma bo ja płaciłam wszystkie rachunki raguralnie...a to zużycie jest takei duże...Nie mam pojecia co tak mogło prąd zeżrec...prawie w ogole nie gotuję i jedyno co to laptop może...bo praktycznie był podłądczony b24h, na dobę...nie wiem juz sama...szok!!!
Także niestety może następnym razem się z wami spotkam:(

[ Dodano: 2007-06-20, 14:17 ]
Współczucie Asiu:( nie wiem skąd to się może brać....A migdałków się nie wycina jak się na okrągło anginę ma? idz może do jakiegoś innego lekarza

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 cze 2007, 14:21

uwaga bo :502:

mama mnie zapedziła do robienia dzemu truskawkowego

wiec spadam
do wieczora

MK od laptopa niemozliwe

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 cze 2007, 14:22

Wycięcię migdałków może się wiązac z tym, że jeśli je wytne to potem będzie mi atakowac non stop płuca :ico_placzek: Juz sama nie wiem co robić, generalnie byłam juz u czterech lekarzy iżaden raczej nie "polecał" wycięcia. Najgorsza to jest ta durna temperatura 37,6 bo przez nią czuje się jakbym miała paść. Mam nadzieję, że nie zarażę ani Wiki ani męża :(

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 cze 2007, 14:25

Asiu współczuję...
Kurde no to nie wiem co bo jak sprawdzali licznik to nie wyszłyzadne nieprawidłowaści....
A przecież pralka kuczenka czy lodówka juz w ogole odpadają...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 cze 2007, 14:29

Asia migdały WON :-D

łóżko dwustronne fajowe :ico_brawa_01: nie widziałam takiego jeszcze ;-)

poprzestawiałam znów w salunie/przedpokoju bo to jakby wspólne jest - i jest więcej miejsca :-Dinaczej - lubię przestawiać ;-)

Jolciu ja też Cię bardzo lubię :ico_wstydzioch: i inne laski też :ico_haha_01:

Gosię - też mimo, ze taka chwalipięta z niej :ico_noniewiem: hihi ;-)

Mosob - argumentuj za i przeciw - pomożemy :-D mówię o kupnie spacerówy ;-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 cze 2007, 14:31

Asiu, kurcze współczuję. U nas lekarze w takiej sytuacji zalecają wycięcie migdałków. Moje dwie znajome przez to przechodziły i teraz jest oki. Ale skoro Tobie to odradzają, to pewnie mają rację. W końcu Cię badali i znają Twój konkretny przypadek. Trzymaj się, nie wiem jak można Tobie pomóc :( :ico_chory:

Mk, Mosob ma rację - od laptopa to niemożliwe. My tez użwamy laptopa non stop i nie zauważyłam bardzo zwiększonych rachunków. Ja płacę ok. 140 zł na 2 m-ce, mamy 3 pokojowe mieszkanie, lodówa, zmywara, pralka chodzą praktycznie co drugi dzień. Do tego piekę w piekarniku mięsa, który jest na prąd. Złóż wniosek o wymianę licznika, bo to jest niemożliwe :ico_szoking:

Mosob :-D

[ Dodano: 2007-06-20, 14:34 ]
Maritko :ico_haha_01: , lubisz przestawiać meble, co? :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość