Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 cze 2007, 12:29

Zdjęcia wszystkich dzieciaczków super. My mamy chrzciny 1 lipca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

20 cze 2007, 13:03

jade do siostry na obiad ... zaprosila mnie az w szoku jestem :ico_szoking: no to papa dziewczynki do wieczora albo do jutra bo ni9e wiem czy dzis wroce :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

20 cze 2007, 13:50

dziękujemy za komplementy
chrzest mamy 5 sierpnia

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 cze 2007, 14:36

Dzieciaczki po prostu piękne!!!!

ten leżaczek to fajna rzecz, może sama o tkim pomyślę tylko ciekawi mnie do ilu miesięcy można go uzywać?

my sczepiliśmy standardowymi szczepionkami, bo niestety pieniążki, ale mały spisał się dzielnie, miałam go cały czas na rękach i od razu goprzytuliłam, jutro idziemy na drugą serie szczepień, mam nadzieje, ż będzie dobrze!!!!!!

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

20 cze 2007, 15:06

czesc dziewczynki
ja tez mam taki lezaczek jak Syla i tez uwazam ze jest niesastapiony! maluch uwielbia w nim lezec i sie bujac i rowniez potwierdzam ze na allegro jest najtaniej - z przesylka 170zl
jogobella - ja szczepilam zoltaczke + 5w1 - ale my mielismy takie zalecenie od neurologa zeby szczepic bezkomorkowymi szczepionkami. wzielam zoltaczke osobno bo podobno jak zacznie sie 6w1 to nie mozna przejsc na 5w1 i dziecko dostaje 2 dawki zoltaczki wiecej /w kolejnych szczepieniach/ a ona jest diabelnie bolesna.. ale co pediatra to co innego mowi...
a moj maly od dwoch dni jest po prostu nieznosny:( nie wiem co mu sie stalo:( czy to po tej szczepionce marudny?ale nie ma goraczki ... dostal jakiegos uczulenia na buziaczku i znow ma krosteczki chlip chlip
pozdrawiam was i do nastepnego - maly znow kweka:(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 cze 2007, 15:10

Mordeczka - Kacperek sliczny a jaki elegant. Dobrze,ze mam syna bo bym chyba z Kolka zaczela rywalizowac o jego wzgledy dla mojej ewentualnej cory :ico_oczko:

jogo - ja zdjecia juz wklejalam :-D Mielismy chrzest 27 maja. Co do szczepionki - to my tez wzielismy 6 w 1 i jestesmy raczej zadowoleni :-D Porownania nie mam,bo nie wiem jakie sa te pojedyncze ale milo bylo utulic go z jednego placzu i zabrac do domu,zamiast klasc kolejny raz i kolejny na klocia :ico_brawa_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

20 cze 2007, 15:57

jogobella-slicznie ubralas Laurenke, wygladala jak krolewna i wszystkiego najlepszego dla niej z okazji chrztu sw.Ja bede szczepic malego 6w1, ale tutaj szczepia dzieci dopiero po 3 miesiacu, bo uwazaja, ze do 3 broni dzidzie system immunologiczny od mamy.Tak, wiec nie mam zadnego doswiadczenia, bo maly nie dostal jeszcze zadnej szczepionki.

Mordeczka-Kacpi powalil mnie dzis na kolana.pieknie reprezentowal siostre.I gratulacje dla Kingi z okazji ukonczenia zerowki i awansu do pierwszej klasy.

Syla-piekne masz te zdjecia Twojego skarba.Ona taka podobna do Ciebie-chyba Twoja cora i syn Rybki to najbardziej podobne do mam kwietniowe dzieciatka.Pisalas, ze Martynka ma bole brzuszka, moja pediatra poradzila, ze przy bolach mozna dawac nawet 30 kropli Sab Simplex-bo podobno dopiero taka dawka naprawde dziala.
Gabi-a Twoja corcia tez juz taka duza.Sliczniutka!I chrzciny w 3 miesiecznice :ico_brawa_01:

Caro-ja mam o tyle fajnie, ze tutaj nic nie placi sie za szczepionki i za lekarstwa dla dzieci NIC. :ico_szoking: Az trudno uwierzyc, ze tak moze byc.Szkoda, ze nie w naszym kraju..

basik- a moze te krosteczki go swdza i dlatego marudzi?Moze to reakcja alergiczna na szczepionki? :ico_noniewiem:
Asiula-ciesze sie, ze dobrze Ci poszlo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-20, 16:02 ]
Kasia735-Zuzia pierwsza klasa, wyglada przeslicznie . :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-20, 16:05 ]
iw_rybka, -mam pytanie, czy smarujesz czyms przeciw slonecznym Jedrulke?Wczoraj wyczytalam, ze do 6 miesiaca plaza u dzidziusiow stanowczo zabroniona a w lipcu myslalam wybrac sie nad morze, ale w takiej sytuacji, jak nawet pod parasolem zabronione, to nie wiem czy jechac, wiec pytam jak Ty sobie radzisz skoro tak blisko plazy mieszkasz?

[?

kasia735
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2007, 20:54

20 cze 2007, 19:14

jogobella, ja dzisiaj szczepiłam swoją Zuzię 5w1.,a co do szczepionek skojarzonych to są różne opinie na ten temat.Jedni że są nalepsze,a inni znowu,żeby lepiej zbyt dużo szczepów bakterii nie mieszać ze sobą....
I bądź tu człowieku mądry... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 cze 2007, 19:38

katrin, smaruje malego kremem z wysokim filtrem a czasem zdarzy sie,ze nie posmaruje,jak np id tylko do sklepu i jak dotychczas - Jędruś ma tylko opalone nozki :-D Wazne zeby malca nie wystawiac na pelne slonce.W upalne dni najgorzej jest w godzinach od 12 do 13.30. W tym czasie siedze w domu :-)

basik mysle,ze te krostki moga go swedzic :ico_olaboga:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

20 cze 2007, 20:22

KATRIN ja daję 15 kropelek i jej przechodzi
MARTYNKA jest bardzo podobna do Nicolki jak była malutka wkleje wam nicole z chrzcin to zobaczycie

[ Dodano: 2007-06-20, 20:42 ]
to jest NIcola
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości