kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 cze 2007, 10:05

cześć kochane!
co tu dużo pisać...katarzyna ma kaca :-D a co tam :-D muszę zaraż jechać po lenke do rodziców, bo mnie tu już od 8 torpedują telefonami :wpale: spotkaliśmy się w ogrudku piwnym, najpeirw z dziećmi, ale potem każdy dzieckiaki gdzieś podrzucił, bo najfajniejsze takie imprezki z marszu :ico_oczko: fajnie było, tak się pośmiałam, że az mnie brzuch boli...no chyba że boli, bo kuba coś tam nieporadnie próbował ze mną zdziałać, ale nie było szans :ico_oczko: moje chrapanie zabiło cały erotyzm :ico_haha_01:
Delfinka, no nareszcie :ico_brawa_01: już się martwiłyśmy! zdjęcia Mayi jak zwykle superowe :ico_brawa_01:
Fela jednak już mi przeszło z tym synkiem...KOnrado będe po ślubie z Lenką traktować jak własne i mi starczy :-D Jaśnie Pani rodziła naturalnie, a szwy ma na pipce, bo ją nacinali do porodu, no, ale chyba musili, bo Łucja to olbrzym :ico_oczko:
Gosia to wiedze, że więcej u nas pomysłowych dobromirów :ico_oczko: zdjęcia wkleje na pewno i moje i lenki, bo kuby nie mam praw autorskich :ico_oczko:
Madzia to troszkę sie wprawiłaś od rana jako mamuska :ico_oczko: kurcze dziewczyny, ciekawe kiedy was dopadnie skurczyk? :ico_oczko:
felicity001, :ico_brawa_01: dla Oli, że wytrzymała bez mamusi i :ico_brawa_01: dla mamusi, że jej się podobało w pracy! :ico_oczko:
Lucy buziaki dla naszej najnowszej mamusi :ico_oczko: przyzwyczailiście się już z mężem, że maluszek jest z wami, a nie w brzuchu? :ico_oczko: dał wam już chociaż raz tak popalić, że chceliście go z powrotem włożyć do brzucholka czy spokojny jak aniołek? pewnie aniołek...po mamusi oczywiście :ico_oczko:
Julie pisałaś swabisia, że Nathankowi prałaś w normalnym proszku, ale zapomniałaś dodać, że Nathanka to nic nie ruszy :ico_oczko: babcia jeszcze jest? kiedy lecisz pierwszy raz? a może już po?
Marta a ty jakie masz przeczucia? pójdzie gładko, jak u Lucy? kurcze, niedługo Ty :ico_oczko: a pamiętam jak wklejałaś na początku zdjęcia w tej tunice, to brzuszek był jeszcze mały :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-20, 11:42 ]
taką rybę złowił mój tata w niedzielę. amur 6,3 kg...pyszny! biale mięsko, tylko duże ości, pychotka :-D

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/100000.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/100001.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-06-20, 13:32 ]
dziewczyny, gdzie wy jesteście? :ico_oczko:

a to zdjęcia lenki z dzisiejszego dnia u dziadków :ico_oczko:
najpierw uzębienie mojej córy :-D

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/100030.jpg[/img][/img]

teraz prezentacja wspaniałej figury w piaskach pustyni :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/100032.jpg[/img][/img]

a to kumpel zza ogrodzenia :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/100035.jpg[/img][/img]

mi pas od Ilonki raczej nie grozi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 cze 2007, 13:51

Kasia jak nie wkleisz swoich zdjec to zadzwonie po Ilonke :ico_zly: chce wiedziec czy córa taka ładna za mamusia czy moze za tatusiem???? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
po drugie daj mi namiary na tate jak łowi ryby bo mój ojciec szuka kolegi na łowy :ico_brawa_01:
Kasia ja mam przeczucie ze bede gdzies rodzic 16 godzin znając moje zyciowe szcescie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a po trzecie wyszły mi rozstępy, ale gdzie????? co najdziwniejsze.... na udach
nie moge nawet kucnąć bo umieram i czuje jak mi skóra pęka :ico_szoking:
brzuch głądki, a uda :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 cze 2007, 14:44

Na poczatku napisze ze juz pisalam tego posta ale gdzies sie zapodzial :ico_zly:

Kasia ale Lenka do ciebie podobna. Jeszcze jak humor po Tobie odziedziczy to w ogole bedzie miala branie i Konrad bedzie zagrozony.

Felicity super ze w pracy ci sie podobalo. A ile razy w tygodniu i po ile h bedziesz pracowala bo zapomnialam.

Delfina nie znikaj juz nam na tak dlugo. Nie ładnie :ico_nienie: , za to zdjecia bardzo ładne. A jak z wózkiem? Kupiłaś model z 2007 roku?

Dzisiaj Ilonka wraca, ciekawe czy zajrzy na tt.

Madziarka juz tylko 9 dni jak samopoczucie?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 cze 2007, 14:53

hej mamuski hihi
kasia lenka sliczna!!! super zebolki!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka ryba :ico_szoking: !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
felicity gratuluje pierwszego dnia pracy!!!! :ico_brawa_01: i brawa dla dzielnej olenki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja mialam dzis wczesna pobudke :ico_zly: . bylam u lekarza . :-D .. gonilam dzis na maxa.. :ico_olaboga: . bo wstac mi sie nie chcialo :ico_wstydzioch:
zwykle droga do przychodni zajmuje mi 35 min :ico_oczko: a dzis mialam takiego speeda jakbym brzuszek w domu zostawila :-D .. .i w 25 min doszlam ale i tak spozniona... :ico_wstydzioch:
i nawet sie nie zmeczylam :ico_szoking:
oczywiscie u lekarza wszystko ok. :-D . cisnienie super,serduszko bije ladnie, i coz wiecej oni tu moge stwierdzic??? :ico_puknij:
kolejna wizyta za tydzien, tym razem u poloznej hihi :ico_haha_01:

a potem oczywiscie polazlam do tk maxu hihi bo to pod drodze i nigdy nie potrafie przejsc obojetnie :ico_nienie: kupilam sliczny kocyk do wozka..promocja 3F :ico_szoking: . pomaranczowy i spodnie na szelkach cieple dla toli hihi bo jednak leona garderoba wciaz wygrywa w ilosci.. :-D . no i tam pare drobiazgow do domu hihi :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 cze 2007, 14:57

madziorka to fajnie ze zakupy sie udaly. A co ty robilas przed ciazą w anglii? Gdzie pracowalas?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 cze 2007, 15:04

Madziorka wiesz ze ja tez chciałam miec Tosię jakby byla dziewczynka???????

a ja jutro do polożnej, ale co moze mi powiedziec????? " are u ok ?" i to wszystko :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 cze 2007, 15:20

martucha tosia to antonina :-D :ico_oczko:
a moja bedzie po prostu tola ( jak kumepla bolka i lolka) :ico_oczko: ... to skrot od anatoli. :ico_olaboga: .. ale to imie okropnie mi sie nie podoba hehe :-D jednak czytalam, ze tole jest uznawana jako samodzielne imie :ico_brawa_01: .. podobnie jak pole od apoliny!!!! hihi :ico_oczko:
i obym sie nie zawiodla na polskich urzednikach :ico_nienie: ...bo :ico_zly: :ico_zly:

gosia pracowalam w fabryce kosmetykow :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

20 cze 2007, 15:28

Gosia jeszcze sie nie zebralam po ten wozek, ale w ten weekend musze juz go kupic, bo 9 lipca do Polski lecimy :ico_haha_01:
Kasia jak ta Lenka sliczna, taka slodka laleczka!!! No a ryba jaaaaka duza, czyzby to Tatus zlowil???
Martucha na te rozstepy jest lekarstwo, trzeba szczotka z ostrym wlosiem kolistymi ruchami szorowac cialo, a pozniej nalozyc krem poltlusty, ale nie oliwke, bo wbrew pozorom wysusza cialo!!! Ja w ciazy 30kg przytylam i nawt pol mi sie rozstepa nie zrobilo, ale dbalam o to!!!

Musze sie Wam kochane pochwalic postepami mego dziecka:
-po pierwsze chodzi za raczke jedna!!!
-sama stoi dluuugo
-sama robi dwa kroki i siada maly cykor :ico_haha_01:
-wyszly juz az cztery gorne zabki!!! :-D :ico_brawa_01:
-i kloci sie ze mna po swojemu i mowi O JEZU!!! :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 cze 2007, 15:36

Mayeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

20 cze 2007, 15:42

witam
widzialam przeslodkie foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i wieeeeeeeeeeeeeelka rybe :ico_szoking: :ico_brawa_01: brawa dla taty Kasiu :ico_haha_01: Adi widząc piaskownce i zabawki kazał mi się ubierać i prowadzić w to miejse :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-20, 15:47 ]
DELFINA
gratuluje noych zabków i postępów u małej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kiedy my w końcu się spotkamy co? :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość