Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 cze 2007, 15:52

Ja w ciazy 30kg przytylam i nawt pol mi sie rozstepa nie zrobilo, ale dbalam o to!!!
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Delfina dzieki za rady, ale chyba teraz juz za pozno nie????
brawa dla Mayeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka a człowiek całe zycie sie uczy, bo ja myslałam, ze Tosia i Tola to, to samo imie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie wgłębiałam sie w to bo jak na usg zobaczyłam pindusia to nie było sensu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale dobrze wiedziec na przyszłość,a co do urzednikow polskich to masz racje moga sie czepiac :ico_szoking:
dziewczyny mam pytanko: czy becikowe te 500 funioli nalezy sie tylko kobietom, ktore nie pracowały?????? takie mam wieści, wiec teraz nie wiem :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 cze 2007, 16:03

DELFINA pisze:Ja w ciazy 30kg przytylam

delfina ciezko mi jest ciebie wyobrazic 30 kg grubszą, wklej jakies zdjecia.

[ Dodano: 2007-06-20 ]
i oczywiscie brawa :ico_brawa_01: dla Mayi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 cze 2007, 16:36

Delfina mi tez jest sobie ciezko Cie wyobrazic o 30 kg wiecej :ico_szoking:
a cwiczyłas po ciazy zeby taka miec figure czy " samo " spadło ????????????

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 cze 2007, 18:26

witam
ja dzis znowu widzialm sie z mamusiami tym razem natus wystraszyl sie lily i z mama godzine siedzial zaryczany hihihihihiihi ale potem bawil sie jzu ladnie
ja jak wam powiem ze moj maly tez za jedna reke chodzi i sam przy kanapie to mi nie uwierzycie wiec nie mowie :ico_haha_01: nikt mi nie wierzy wiec co tam
martucha ja nie dostalam tych 500 fintow bo moj maz mial pelnowymiarowa prace :ico_zly: nie wiem czy mi tak tylko w jobcenter powiedzieli ale nie chcieli mi przyjac aplikacji wlasnie ze wzgledu na meza .... :ico_noniewiem:

a ja w sumie nie bardzo dbalam o te rozstepy tylko oliwki uzywalm ale mi nie wyszly chyba to genetycznie uwarunkowane jak maja byc to beda i trudno...

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

20 cze 2007, 20:19

Z tymi rozstepami, to prawda, ze genetyka jest istotna, ale nie zaszkodzi pomoc naturze, zeby nas nie wyrolowala :-D . Moja Mama nie ma, a ja mam na udach wzrostowe jeszcze z dziecinstwa, wiec mogly i w ciazy mi sie zrobic :ico_nienie: ale sie nie dalam!!!
Martucha cwiczylam przed porodem bardzo intensywnie, a po nie :ico_wstydzioch: niestety len we mnie wstapil :ico_zly: , ale tak naprawde to 6 tyg po porodzie i juz mialam plaski brzuch, ja chyba duzo wod mialam bo tuz po porodzie jak lezalam to juz byl plaski, jak wstawalam to sie powiekszal, to ta macica nie zwinieta, ale 6 tyg i juz, tyle, ze piersia karmilam a to pomaga w powrocie do starej sylwetki, tak wiec polecam!!! A dieta matki karmiacej dziala cuda!!! :ico_brawa_01: Nie ma podjadania pierdul, nawet jak masz ochote to latwioej sobie odmowic, bo maluszkowi moze zaszkodzic, super sprawa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-20, 20:22 ]
JAKIES DWA TYG PRZED PORODEM
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-20, 20:23 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-20, 20:24 ]
A TU JUZ PO TERMINIE PLANOWANEGO PORODU
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 cze 2007, 20:50

Delfina nie wiem gdzie te 30 kg :ico_puknij: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 cze 2007, 20:57

dziękuję za słowa zachwytu nad Lenką i rybą :-D
Martusia wkleje zdjęcia jak sie wystroje na wesele, ale musisz wtedy wziąć poprawke, bo normalnie to jestem dresiara :-D ja też mam rozstępyu na udach, jakby mnie jakiś tygrys podrapał :ico_oczko: smarowałam i nonono :ico_noniewiem: tata mój jeździ najczęściej nad zalew sulejowski, największe miasto koło niego to łódź albo na swoje jakies tam pobliskie tereny :ico_oczko: ZAPRASZAMY NA RYBKI!
Delfinka w ogole tych 30kg na zdjęciach nie widać :ico_oczko: bardzo ładnie z Mayusią w brzuszku wyglądałaś :ico_brawa_01:
Julie ja sie nie zdziwie jak Nathan skonczy rok i znajdzie jakąś prace part time oczywiście :ico_haha_01:
Madzia dzień bez zakupów to dzień stracony :ico_oczko: bardzo sie ciesze, ze z maluszkiem wszytsko dobrze. ciekawe kto sie w końcu urodzi Tola czy Leon>
ja obstawaim jednak chłopaka, tyle dziewczynek ostatnio na TT, równowaga w naturze musi byc :ico_oczko:
Gosia wszystko mi sie pomyliło, myślałam, ze Ilonka w piątek wraca :ico_puknij: ile masz jeszcze zwolnienia na Tomka? a on może wychodzić na dwór, bo taka ładna pogoda

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

20 cze 2007, 21:53

delfinka slicznie wygladalas :ico_brawa_01:
kasia lenka sliczna ,ryba :ico_szoking: pewnie pychota.kurcze ten sasiad cos za czesto kolo lenki sie kreci :ico_oczko: :-D

caluski dla jasnie pani i lucji od ilonki.
Ilona pewnie padnieta po dzisiejszej podrozy, a potem to bedzie musiala sobie na nowo czas organizowac bo Vinee pewnie rozpieszczona przez dziadkow na maxa :ico_haha_01: :-D
Lucy maniaczko tt,gdzie sie podziewasz mamuska????pisz jak olivierek i ty sie czujecie????

wiecie mi po ciazy tez szybko zeszlo i ani jednego rozstepu nie mama,w sumie nie przytylam duzo bo tylko 14 kg .
ok spadam :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 cze 2007, 23:35

Kasia ja Twoich poprzednich zdjec nie widzialam wiec nie wiem jak wygladasz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a ja tez dresiara wiec sie nie przejmuj, co z butami dla małej???? wyszły po renowacji?????????
Lucy mamuska co tam>?????
Kasik jak Viki???????????????????
ciekawe jak tam Jasnie Pani ??????????????????????????????????????

[ Dodano: 2007-06-20, 23:37 ]
Kasia ja Twoich poprzednich zdjec nie widzialam wiec nie wiem jak wygladasz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a ja tez dresiara wiec sie nie przejmuj, co z butami dla małej???? wyszły po renowacji?????????
Lucy mamuska co tam>?????
Kasik jak Viki???????????????????
ciekawe jak tam Jasnie Pani ??????????????????????????????????????
u mnie zimno i deszczowo brrrrrrr

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 cze 2007, 23:48

martuchafrost pisze:ciekawe jak tam Jasnie Pani ??????????????????????????????????????

Marta, mówisz i masz :-D ...Jaśnie Pani dzownila do mnie po 21 :ico_oczko: więc po kolei
- dziewczyny jutro wychodzą ze szpitala, no chyba, że Łucji wyjdzie żółtaczka, ale nie zapoawiada się :ico_oczko:
- zdjęcia malutkiej będą jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Łucja jest śliczna, ma ogrągła buzunie, czarne włoski i...jest podobna do Viki Kasi :ico_oczko:
- Łucja będzie żyła w wielkim zdrowi przez jakieś 100 lat...tatuś tak zabalował, wszystcy wypili zdrowie Jaśnie Panny :ico_oczko:
- Jaśnie Panią bolą szwy, ma je jakos z boku, no i okazało się, ze ma uczulenie lub nie zadziałał, juz teraz wyleciało mi z głowy :ico_noniewiem: , ten specyfik, ktorym znieczulają przy szyciu :ico_noniewiem:
- przystawia mała do piersi, ale chyba mało mleka jeszcze jest, w każdym razie Jaśnie Pani nie odpuszcza :ico_oczko:
- Łucja płacze bardzo donosnie, jak na 4 kg przystało :ico_oczko:
- pozdrowienia dla wszytskich i buziaki od Jasnie Pani!!!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość