Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 cze 2007, 11:31

mosob, ja na razie słoiczek z zupką otwieram, więc.... Byłaś w Ikei? ... mówie Wam Monika powinna zostać pracownikiem roku w IKEI, jak chcecie cos z tego sklepu to do niej bo Wam znajdzie takie cuda, ze ho ho :-D

laseczki kupię kiełbasę, chleb, pomidory i ogórki małosolne .... a resztę jakieś chipsy, paluszki czy soczki to się po nie skoczy do sklepu na tego naszego grill :D

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

21 cze 2007, 11:32

O jejku co ja napisałam- dla KORNELKA!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:

A czy oprócz Maritki któraś jest :ico_ciezarowka: ??????

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 cze 2007, 11:34


Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

21 cze 2007, 11:36

Sosna, na to wyglada, że mamy tu zawodowego informatyka na forum :ico_oczko: Ciekawe czy śledzi on/ona losy każdej z nas z osobna? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

21 cze 2007, 11:38

Cześć laseczki,

no to niewiele Wam już zostało do zlotu mamuśkowego :-D Zaczynamy odliczanie...
Jak chcecie, to mogę Wam krówki podesłać :-D

CO do fotek- to dzieło Kasiuli- bystrzacha z niej- maniaczka fotograficzna :ico_brawa_01:

Asia- już chyba kiedyś pisałam- ja kiedyś też non stop chorowałam na migdały- raz na miesiąc. Lekarze różnie się wypowiadali, ale w końcu ja sama podjęłam decyzję i nie żałuję. Mam spokój, jak ręką odjąć. A serce faktycznie bardzo się obciąża i ponoć częste anginowanie może prowadzić do niepłodności.

Anetka- trzymam za Was kciuki

Riterka- jeszcze dwa dni i będzie luby. Dasz radę.

A dzisiaj mój mąż pojechał po mojego tatę, żeby przewieżć go ze szpitala ze Szczecina do Koszalina. Paranoja jakaś. Jakby nie mogli go tam zostawić. :ico_zly: Jest obowiązek dalszej hospitalizacji, ale jak chce się przewieżć pacjenta karetką, to trzeba wyłożyć 1000 zł. :ico_szoking:

Z kolei Kuba dalej obrażony na zupę, ale jak dałam mu wczoraj kanapkę, to sam ją sobie do buzi wpychał, a później z tą kanapką w buzi zasnął :ico_haha_01:

No i wszystkiego naj dla Kornelka :ico_prezent:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

21 cze 2007, 11:51

Sosna, już pisałam że zakupy zrobione :ico_haha_01:

a robimy coś z tym dniem ojca???ja dostałam pięknego storczyka więc coś musze wymyślić

Elu wszystko miksujesz czy tylko groszek?
ja jeszcze daje cebulke i brokuły i ciągle zastanawiam się nad ziołami

Margo 1000 :ico_szoking: jak jest zalecana hospitalizacja to powinni przewież za darmo

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

21 cze 2007, 11:55

margo, jaką kanapkę zrobiłaś? Mój jak widzi, że jem kanapkę to pyska otwiera. Dostaje najwyżej szynkę do polizania. Jak się tata czuje? Długo musi być w szpitalu? Ale z tą karetką to przegięcie!!!
mosob, Maciusiowi do zupki dodaję brokuły, szpinak, groszku nie, bo kiedyś jadł zupkę z groszkiem i potem płakał. Może od groszku? Chociaż zalecają go naprawdę wcześnie. A do każdej z zupek dodajecie pięso?

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

21 cze 2007, 12:01

Mój szczerbulec jak by miał z parę zębów to też już by więcej jadł różnego jedzonka a tak to zazwyczaj jakieś "papki" wcina...

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 cze 2007, 12:08

moja siora za 20min wyjeżdża na 2 mies a Zuzulek śpi, a tak ją bardzo lubi.... :| nie chce się pożegnać :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 cze 2007, 12:09

Buziaki dal Kornela
Mery jest u mamy
Mosob ja jestem za tym dniem ojca, a co kupiłaś w Ikei ja chcę basenik taki tani, jak kupiłaś Oli :-D
i jeszcze miałam napisać, że ja z hippa też nie dostałam jeszcze a wysłałam kilka dni przed końcem i dalej czekam :ico_zly:
Asa a Ty słonko jedziesz na ten zlot??
rozmawiałyśmy z Sosną i jeszcze może da się zrezygnować z tych miejsc, dlatego się tak dopytujemy, czyli Agatka Ty na niedzielę, tak????
Ja zupki też nie gotuję ale dzisiaj mam w planie zrobić Jaśkowi ryż z jabłkami i cynamonem, przyprawy Mosob wg mnie można dodawać, ale w ilościach śladowych, a groszek kurcze może poduś widelcem na talerzu i wybierz, albo miksuj
idę d Jaśka bo jak zawsze zasnął na moim łóżku i boję się, żeby nie zleciał :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość