Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 cze 2007, 16:00

hej laski :ico_brawa_01:
no i wrociłam od położnej :ico_placzek:
mały nie ma zamiaru nawet sie obnizyc wiec pewnie w sierpniu urodze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: po drugie juz mam dosyc bo nogi takie opuchniete ze jak nacisniesz nogi to ślad palca zostaje wiec mam sie meldowac co drugi dzien :ico_placzek:
mam siedziec pochylając sie do przodu zeby mały sie obniżył, ale nawet nie mam takiego " siedziska" :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
same negatywy :ico_placzek: jeszcze w citizen mnie załamali, a tylko dlatego ze mój na okres wiosenno- letni wziął nadgodziny zeby nam finansowo sie poprawiło :ico_placzek:
ech szkoda słów

[ Dodano: 2007-06-21, 16:01 ]
Lucy sciagac pokarm mozesz ale tylko troszeczke tak zeby lekki " luz " w piersiach poczuc, powinno sie unormowac po paru dniach :-)
nie moge sie doczekac Jasnie Łucji zdjęć :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

21 cze 2007, 16:20

LUCY kochana nie odciagaj pokarmu jak masz duzo, bo wiecej beda piersi produkowac! To jest tak jak z podaza i popytem, im wiekszy popyt tym wieksza podaz :-D
Super, ze masz pokarm, to taka wygoda karmic, sama sie przekonasz, karm ile sie da no moze nie do 18 roku zycia, ale do roku warto!!! Ja musze juz Maye odstawic, ale zalamana jestem bo rano bede musiala robic sniadanko, a tak cyc i spanko do 10 i dluzej :ico_oczko:
A co do kapieli, to warto wprowadzic pewien rytm, tzn kapiel o jednej godzinie codziennie, cyc i spanko, dziecko czuje sie bardziej bezpieczne bo wszystko chdziennie jest poukladane.
Sprobuj owinac go rozebranego pielucha tetrowa i powoli do wody wkladac, moze pierwszego dnia jeszcze poplacze ale pozniej juz ok bedzie, pamietaj nic na sile, bo sie maluszek zrazi, mow cieplo i wprowac relaksujaca atosfere, bedzie ok.
A czemu nie spisz??? Dajesz mu cyca na zadanie??? Powinien pociagnac i pojsc spac.
Pamietaj o diecie!!! Nie bedzie mial kolek.
Uciekam bo Maya wstala

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 cze 2007, 16:41

na wstepie dzieki za pamiec :ico_sorki: kasia mi wszystko na bierzaco przekazywala. jestesmy w domu, bo Luśka uchronila sie przed zoltaczka. nie moge siedziec przy kompie, bo wogole nie mge siedziec, bo szwy bola jak diabli (okolo 10). wklejam tylko fotki Łucji i zmykam, a szerszy opis bedzie w pozniejszym terminie .
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

21 cze 2007, 16:47

jasnie pani gartulacje ogromne jeszcze raz!!!
i sliczne zdjecia- tzn coreczka cudenko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 cze 2007, 16:53

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [size=200]Jasnie Pani super córeczka [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

21 cze 2007, 17:56

JASNIE PANI
ale śliczna kluseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
zycze aby szwy migusiem sie zagoily :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 cze 2007, 19:01

dziewczyny dzieki za rady...fittneymasz racje ,chyba za duzo pije.....troszke dzis odciagnelam,bo mnie bolaly jak diabli,twarde jak skala i cale w guzach :ico_szoking: poszlam na miasto i od razu spowrotem wszystko...delfinkanie spie ,bo nienormala jestem,daje mu cyca kiedy chce i maly idzie spac,ale ja sie naczytalam o smierci lozeczkowej i cala noc podchodze do lozeczka co 5 min chyba :ico_placzek: moja mama juz siedzi na zmiane ,zebym poszla spac,bo ja sie boje :ico_puknij: normalnie mam jakas paranoje :ico_olaboga:
jasnie paniLucja jest przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

21 cze 2007, 19:17

Jasnie Pani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka Lucja sliczna dziewczynka, ma takie delikatne rysy, przesliczna!!!
Gratulacje za powrot do domku.
Lucy tak naprawde, to w szpitalu by Ci powiedzieli, ze dziecko jest zagrozone smiercia lozeczkowa, to jest patologia, i ma najpierw swoje objawy. Zaliczaja sie dzieci ktore mialy niska wage urodzeniowa, wystepowal bezdech, mialo problemy z sercem, matka w ciazy palila, lub pali sie w domu, wiecej nie pamietam, a Ty spij, bo nie dasz rady tak na dluzsza mete, spij razem z nim, tzn w tym samym czasie!!!
Fitney ja mam blisko do Ealig Brodway, to takie miejsce najbardziej charakterystyczne, a moze wiesz gdzie jest hammersmith? tam jest mothercare, primark, tk max.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 cze 2007, 19:38

[glow=blue][size=150]Jaśnie Pani, warto było czekać na zdjęcia Łucji! Ale macie cudeńko w domu! [/size] [/glow]:ico_buziaczki_big:

Fela, no masz racje, nie mogę sie rozstać z rodzinką :ico_oczko: wszytscu jesteśmy tam codziennie! :ico_puknij: :-) sama ide pieszo jakieś 20 minut, ale z wózkiem pół godziny jak nic :ico_noniewiem:
ja korzystam z komunikacji miejskiej i w ogóle z samochodów tylko jak muszę i lubie chodzić, więc jak wybieram się z lenką to dla nas prawdziwa wyprawa :ico_oczko:
był troche bladziutka, ale po drzemce juz ładnie zjadła zupke, moze rzeczywiscie jej coś na żołądku leżało :ico_noniewiem:
Lucy słuchaj się Delfinki i śpij kochana jak najwięcej, jeszcze zdążysz sie nie wysypiać :ico_oczko: jak będziesz miała chwilke to wklej zdjęcia synusia, prosze :ico_sorki: :ico_oczko:

kurde chciałam jeszcze poipisać, ale Lenka do wanny już wlazła, a Kuba nie da sobie rady przy wycieraniu :-D pa!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 cze 2007, 20:25

jasnie pani widzialam juz twoje cudenko na czerwcowkach!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: lucja przesliczna!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przyznasz, ze warto bylo sie meczyc i tak dlugo czekac na taka ksiezniczke!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja wlasnie wrocilam z blisko 4 godzinnym lazeniu po sklepach hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to jest to co lubie najbradziej hihi
kupilam kolejne slodziutkie spodnie dla Toli hihi
co by dogonila leonka... moze jej sie uda,, chyba ze urodze w terminie hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla siebie tez pare fatalaszkow hihi fajowo hihi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a na obiadek zakupilam pierozki z jagodami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość