Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 cze 2007, 10:45

siunia, dziękuje ci bardzo mój mąz zerknie na tą stronkę w domku kochana jesteś wielkie dzięki

[ Dodano: 2007-06-20, 12:11 ]
https://www.nav.no/sbl/stillingssok/sti ... id=1401768

Czy to jest zawód Elektryk, elektronik...kurcze żeby to chociaż po angielsku było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 cze 2007, 12:50

tak chodzi o elektyrka , chyba praca w duzym przemysle jakas, ale lepiej co tam wiecej napisane niech Dominika jak bedzie luknie, moze wiecej cos zajarzy, a jak nie to siegniemy po słowniczek

[ Dodano: 2007-06-20, 12:51 ]
Izunia, czasem tez wystawiaja ogłoszenia po angielsku, tylko trzeba trafic

[ Dodano: 2007-06-20, 12:54 ]
Iza tam w gornej lewej robryczce zaznacz moze Industri, ...... 3 linijka od gory, potem po prqawej elektryk i wtedy szukaj SOK, albo nawet jak tam cchcesz region zaznacz to bedziesz widziala ile jest ogłoszen dla elektryków

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 20:43

A ja wlasnie wrocilam do domku, u mnie wypad do lekarza to na caly dzien... Wogole to czekalam jak mnie przyjmie 2 godziny Normalnie myslalam ze z nudow urodze, juz mialam isc do recepcji i powiedziec ze wychodze bo nie mam wiecej czasu... A potem przyszedl doktorek, przeprosil ze musialam czekac i pyta sie mnie czy sie nie denerwowalam, a ja glupia zamiast powiedziec ze wsciekla jestem to z usmiechem na twarzy oznajmilam ze nie, bo ja mam przeciez mnostwo wolnego czasu, normalnie sama nie moglam uwierzyc w to co powiedzialam :) Krew w porzadku, mocz tez (nareszcie!) tylko wciaz ta infekcja mnie meczy i mam ciagle brac te tabletki dopochwowe, tylko ze taka tabletka pomaga na tydzien a jej koszt to prawie 100 zlotych A jezeli chodzi o kilogramy to 3,5 na plusie... Ale przy mojej wadze wyjsciowej to i tak duzo... Mielismy sluchac bicia serca bobaska ale doktorek chyba zapomnial... Widzialam dzis slodki dresik, zaluje ze go nie kupilam bo kosztowal niecale 30 zlotych, moze nastepnym razem (Korony przeliczam na zlotowki, zebyscie nie musialy szukac po kantorach )

skopiowalam wam to co pisalam na watku wrzesniowek, bo juz nie mialam sily zeby pisac jeszcze raz...

Izunia mi sie wydaje ze chodzi o elektromontera (jest wogole taki zawod?? hihihi czy cos sie mi ubzduralo?)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 cze 2007, 08:56

Ja to nienawidze czekać u lekaza jak jestem umowiona na konkretną godzine.
No to Dominika narazie mało przytyłaś jak ogólnie przez całą ciąze przytyłam 14 kg, a po pol roku wroiciłam do swojej wagi. a pare miesięcy pozniej jeszcze kare kilo mi spadło.
Pogoda kiepska , pochmurno i padało. Ale to nic najwyzej przespaceruje sie z Milanem wozkiem.

[ Dodano: 2007-06-21, 11:22 ]
Dominisia, nie wiem czy wiesz ale mozna sparwidzic sobie rozeznanie podatkowe przez internet

https://www.altinn.no/ega/Login/PsaLogin.aspx
wejdz tu wpisz nr personalny, potem PIN ( ze zeznania podatkowego) . Po zalogowaniu wybierasz ostatnia opcje " Se på leverte skjema og mottatte skatteoppgjør", tam opcja C "mottatte skatteoppgjor", tu mozesz zobaczyc obliczenia na rok 2006.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 cze 2007, 13:56

Dzieki Siunia za informacje o tym podatku, jak Krzysiek wroci to na pewno zajrzymy. U mnie dzis strasznie pochmurno, mam wrazenie ze zaraz bedzie ulewa, ale tutaj z ta pogoda to nigdy nic nie wiadomo... Wogole tak sie zastanawilam, co sadzicie dziewczyny o klapsikach dla Dzieci?? Ja wogole ostatnio to mam takie dylematy ze szok :ico_szoking: Kiedys tak dla zabawy udawalam ze jestem Dzieckiem i zadawalam Krzyskowi rozne pytania... Ale sie usmialam, wiecie ze mial problem z najprostszym: po prostu zapytalam sie go jakby wytlumaczyl swojemu powiedzmy 3-4 letniemu dziecku skad sie wzielo? Ciekawa zabawa, wogole przez Dzidziusia w brzuszku we mnie budzi sie duze Dziecko :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 cze 2007, 18:53

Dominisia, hmmmm wiesz co nie wiem, jak przyjdzie czas na odpowiedzi to bede wtedy sie głowić, a co do klapsów, to czasem zdarzy mi sie dać jakiegoś dla Milana

[ Dodano: 2007-06-21, 18:56 ]
patrzcie co sobie zamówiłam :ico_haha_01: , bo u mnie kompletyny brak cyca wiec chce sobie jakos sztucznie zastapić

http://www.allegro.pl/item206141873_ory ... zka_a.html

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 cze 2007, 19:53

Siunia fajny staniczek, ja slyszlam o nim duzo pozytywnych opini, wiesz chyba zazdroszcze Ci tego malego biustu... Bo ja mam D i to takie duze D, ze czasami lapie o E, lipa jak nie wiem, tak bardzo bym chciala miec rozmiarek B... A jeszcze jak Dzidzia zacznie jesc cyca, to juz chyba dojde do rozmiaru Z :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 cze 2007, 23:15

Dominisia, ojnie chciala bys miec tak male jak ja bo ja prawie wcale nie mialam, a juz wogole jak skonczylam karmic to są mniejsze niz przed ciążą . B to mi się tylko marzy, ale przynajmniej jakoś stanikiem nadrobie, bo jak jestem boez to normalnie chodząca deska. Skutek uboczny po karmieniu piersią, ale czego sie nie robi dla tych swoich dzieciaczków :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 cze 2007, 08:41

Czesc dziewczyny :)

Wiecie jaka u mnie paskudna pogoda :ico_olaboga: :ico_puknij: a chumor jeszcze gorszy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

siunia, jak już będziesz miała ten stanik to napiszesz mi czy dobry jest ok :ico_oczko:

Dominisia, ja bym chciała mie większy biust może się wymienimy ;)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 cze 2007, 09:28

Izunia, napisze napisze, mam nadzieje ze bedzie ok, bo duzo kobiet go zamowilo, no i tani jest.
U nas tez paskudna pogoda ąż musiałam światło w domu zapalić, zaraz zmykam dom posprztać
No i w niedzielie rano mamy nowych lokatorow :-D , przyjezdza moja siostra ( ale nie manenka) młodsza Justyna i mojego męża 2 braci Ale sie ciesze fajnie , hihi, pewnie bedzie wonja jakas o kompa, ale i tak mam tu najwieksza wladze.
A stanik tam noge miec dopiero w polowie lipca bo tak kolezanka mi go przywiezie, albo zobaczre moze ktos mi go wysle z polski

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość