Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 cze 2007, 23:35

Kochane czytam właśnie stare forum lutowianek od A-Z, naprawdę warto wrócić do tego, zachęcam! I faktycznie swoich postów nie widać, tylko odpowiedzi widzę na swoje posty!

[ Dodano: 2007-06-21, 23:45 ]
A gdzie dziewczyny: Kostunia, Bluszczyk, MałaEwcia, Madzia25, Gosiaczek111,

[ Dodano: 2007-06-22, 00:00 ]
Kingas, Kminek, MamaKasia,

[ Dodano: 2007-06-22, 09:28 ]
Witam w deszczowy ranek!

Ale ten mały człowiek dał mi dziś w nocy popalić :ico_placzek: Jak się skubany obudził o 24:30 to nie spał do 5 rano :ico_zly: Normalnie wściekła taka byłam, że hej! I powiedziałam mu tak: Ty gówniarzu będziesz stara mamę szantażować? Nie pomogło :ico_nienie: Normalnie kicha... :ico_placzek:

Znalazłam na starym forum adresy pocztowe:
Bluszczyk: trującybluszcz@onet.pl
Kminek: ka_mirek@tlen.pl
Kostunia: kostunia@o2.pl

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

22 cze 2007, 10:16

sesila w czechach ta szczepionka kosztuje 100zł

karolas, rodzinne to 48zł miesięcznie na dziecko. Do pediatry pybieram się dzisiaj alno na początku tygodnia więc zobacze co powie. Dominika z ulewaniem ma podobnie. tylko od kilkui dni.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

22 cze 2007, 10:35

MALGOSIA dzieki za adresy warto dziewczynom napisac maila, moze wskocza znów na forum tak było z hare napisałam do niej smska i wrócila ;)
To faktycznie pewnie jestes po nocy padnięta, moze jak mały ci przysnie to od razu tez sie legnij z nim a inne sprawy odłoz bo mama niewyspana to zadna mama a tak humorek ci sie poprawi jak sie drzemniesz :ico_oczko:
U nas tez dzis pochmurno i dosyc wietrznie ale narazie bez deszczu, jednak miałm isc na rynek po ziemniaczkia tu kacpi mi marudzi ze boi sie wietrzyska ze nie lubi jak mu w buzke wieje i nie pojde wwwrrrrrr ach ten dzieciak :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

22 cze 2007, 11:08

Witam,
dzisiaj będę cały dzionek sama, mężuś w pracy do godziny 22.00. A w niedzielę wyjeżdża na poligon na cały tydzień. Smutno będzie w domku bez niego...
TObiaszk własnie zasypia sobie w łóżeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a ja skorzystałam z okazji i włączyłam komputerek.

lutówki- z tymi urlopami wychowawczymi to mogliby się nie wygłupiać. Przecież to smieszne pieniądze są. Moim zdaniem powinny być w wysokości pensji.
Ja nie idę na wychowawczy - niestety nie załapałabym się nawet na to 400 zl i niestety nie przysluguje mi rodzinne.

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

22 cze 2007, 11:16

Hej Dziewczyny!
Ale ochłodzenie przyszło SUPER!
Mam tyle do napisania a tak mało czasu. Wogóle to szok dziś przeżyłam- bo jak Kuba zaspia w dniu to m z mężem na paluszkach żeby się nie obudził bo nawet najmniejszy stuk jest go w stanie obudzić, a tu dziś Kuba zasnął i przyszedł facet założyć nam elektryczne pomierniki ciepła na kaloryfery i wiercił wkrętarką i trzaskał o te kaloryfery i był hałas że umarły by się obudził ale Kubas spał dalej. No szok poprostu :ico_szoking: I jak facet wyszedłto wtedy dopiero Kubulas się ocknął :ico_haha_01:
karolas, Mamcia wiem że poinnam być twarda i się nie dać ale jak mogę skoro on mi e tym wózku to się normalnie z płaczu zapowietrza, nie może złapać oddechu. I tak za każdym razem jak go tam odkładam. Co do nosidełka to posiadam ale problem w tym że Kuba to taki wiercidupka i on raz chce przodem do świata, raz tyłem a jak go wsadze w nosidełko to nie mam później możliwości go tak obracać. Ale stwierdziłam że muszę próbować z tym wózkiem, tylko jak będzie na bezdechu to przecież i tak będę musiała go wziąć.
karolas, Amelka tak się zmieniła. Od czasu jak widziałam ją w szpitalu to jest normalnie już taaaaaka duża :ico_haha_02: i bardzo zmieniła się na buźce. Podobna do Ciebie. Zresztą mój Kubasek też się zmienił. Bardziej "przypakował" hehehe
Też przechodzi fazę wzrostu bo budzi się o 2 i o 6 a o 7.30 znów jest głodny.
Pediatra powiedziałmi że od 5. miesiąca mam wprowadzić jarzynki a teraz mogę zacząć podawać mu soczek jabłkowy. Mówie ci jakie kwaśne miny robił jak dałam mu 2 łyżeczki tego soczku. Normalnie śmiech taki że hej. Ale po tym jak się tek wykrzywił(bo soczek kwaśny) to powiedziałam mu "dobre co?" i się zaczęłam śmiać to też się zacząłśmiać i całym ciałem pokazywał że chce jeszcze. :-D
No zobaczymy co Tobi powie pediatra.
qunick super te zdjęcia co pół roku- można naprawdę zaobserwować jak te dzieciaczki się zmieniają. Też coś takiego sobie zrobie.
Małgosia gratuluję zostania podwójna ciocią ! :ico_brawa_01: Co do wątku LUTY2008 to może niektóre z nas spotkają się kiedyś w wątku LUTY 2009 albo 2010 hahaha :-D
Kuba też czasem ma fazy że budzi się w nocy i zbiera mu się na rozmowy z pluszowym misiem, który siedzi przy fotelu i za chiny ludowe nie chce spać. Ale odkryłam że dzieje sie tak jak pozwolę mu spać po 16.30. Jak nie śpi po tej godzinie to ładnie przesypia prawie całą noc.

Któraś z Was pytała sie o pneumokoki to już kiedyś pisałam że pytałąm się pediatry i powiedział mi że jeśli dziecko nie idzie do żłobka ani nie ma kontaktu z dużą grupą ludzi to zaszczepić dopiero w 2. roku życia - wtedy tylko jedna dawka a nie trzy jak teraz.

Magdzinka ale strachu się pewnie najadłaś z tymi wymiotami u Asi. Trzymam kciuki żeby to już nie powróciło.
Mamcia dobrze że warga tylko rozcięta po tym upadku. Kurcze teraz tak trzeba uważać bo te nasze dzieciaczki turlają się że ho ho :-D a niedługo zaczną raczkować i będą szły jak torpedy do celu :-D

Lece bo Kuba się przebudził

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

22 cze 2007, 14:33

HARE no witaj, to mówisz ze Amelka do mnie robi sie podobna powaznie? cieszy mnie ciekawe czy inne lutówki tez tak tierdza hahhahaa.
Mąż ma swojego klona to ja bym tez chciała miec swojego ;)
No Kubus faktycznie sie tez zmienił przytyło mu sie :ico_brawa_01:
A z tymi spacerkami to kurcze juz nie mam zupełnie pomysłu jak ci pomóc skoro on nawet w nosidle sie wierci hhhhmmmm a to piernik mały zycxze w takim razie moze zeby szybko zaczał chodzić hi hi hi
LUTOWKI napisałam maile do kostuni i do kminka, Małgosia ma napisac do bluszczyka no zobaczymy moze uda nam sie je nakłonic do powrotu na forum trzymajcie kciuki

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

22 cze 2007, 14:59

HaRe, - biedulak jesteś z tym wózkiem. Ja też miałam ten sam problem, ale Tobiaszkowi jakiś przeszło i o dziwo od 4 dni nie robi mi koncertu w wózku. Wiesz ja zwykle wychodziłam po tym jak Tobiasz dopiero wstał, ja go nakarmiłam i on myślal chyba, że ja mu każę spać. Teraz jak go nakarmię to odczekam tak 30, 40 minut i do wózka i na spacerek. I nie płacze.

Dziewczyny- wczoraj podczas tej burzy miałam jazdy doszkalające.

[ Dodano: 2007-06-22, 15:01 ]
aha - Tobiaszek zjadł dzisiaj pół słoiczka zupki z HIPPA- marchew z ziemniakami. Sakowało mu chciał jeszcze mały głodomorek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

22 cze 2007, 15:41

Mirelka już wsuwa cały jarzynowej :ico_brawa_01:

Bluszczyk (albo pomyliłam osoby) jak szła na zwolnienie to zerwała z nami kontakt bo nie ma w domu internetu.

A Mirelak dziś spała cała noc potem o 6:00 jedzonko i od razu zasnęła i spałyśmy do 9:00 jak nigdy tak długo spałyśmy a co najdziwniejsze godzinka na macie ziewanie łóżeczko i 3 godziny snu :ico_szoking: teraz znowu spi od 20 minut.

U nas chło0dno ale za to straszna duchota

Moj mąż zrobił mi niespodziankę w moje urodziny :ico_brawa_01: Kupił winko bukiet róz

duuuuza bombonierkę milki (moje ulubione) i cały dzień ładnie zajmował sie szogunkiem pierwszy raz przebrał kupę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-22, 15:45 ]
Ja nie mogę znaleźć tego tematu z starego forum niech ktoś zapoda link :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 cze 2007, 17:14

A u nas była wczoraj okropna burza. Musiałam komputer wyłaczyc!
Iza@, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! To super ze Ci maz taka niespodzianke zafundował1 :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-22, 17:35 ]
myszka_f, a propos szczepionek to mój sąsiad pracuje w Czechach i przywiozl swojemu wnukowi szczepionke ale podobno nie chca w aptekach polskich recept realizowac

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 cze 2007, 19:58

kminek, fajnie że wpadłaś! Coś z tymi nawykami jest. ja Ninusi podaje raz dziennie bebiko 2 GR łyżeczką - wsuwa aż jej sie uszka trzęsą !

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości