doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 cze 2007, 09:37

przepraszam, że się tak wcinam na Wasz wątek, ale chciałam zobaczyć zdjęcia ze spotkanka w Sopocie na którym być nie mogła... i jak patrze na te zdjęcia to strasznie żaluje że mnie nie było :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 cze 2007, 10:11

doris, jescze bedzie nie jedno spotknko i nie przepraszaj bo tu zawsze mozesz wpasc i z nami pisac.Wiesz - my bardziej doswiadczone jestesmy :ico_oczko: bo o caly miesiac :-D

kasia735, moj maly przybral przez tydzien czasu 5 dkg :ico_placzek: I powiem szczerze - najpierw sie zalamalam a potem popatrzylam na mojego wesolego Jędrusia,ktory juz probuje sie glosno smiac i pomyslalam,ze taki jego urok - jest malym chudzielcem - tak jak tata i koniec.Gdyby byl chory to napewno bylby osowialy lub marudzacy aon jest bardzo pogodny - wiec glowa do gory.

Ja karmie go tylko cycusiem - ale podobno sa jakies zageszczacze do mleczka,ktore mozna mieszac z mlekiem matki ale ja nie bede tego stosowac :ico_noniewiem: Karmie go na zadanie i mysle,ze to wystarczy :ico_haha_01:


katrin, bidulka z ciebie,ze nie masz nikogo takiego na spacerek - pociesze cie,ze ja tez nie - teraz dopiero umawiam sie na spotkanka z dziewczynami z TT. Kolezanka urodzila 9 czerwca, wiec moze ja uda mi sie wyciagnac :ico_noniewiem:
A co do morza,to ja sie yroche od niego oddale - bo jak juz kiedys pisalam tesciu przepisal na nas dom po dziadkach w Koszalinie i sie wyprowadzimy w przyszlym roku - jak troche tam odswiezymy :ico_brawa_01:

M0rD3CzKa, to jak spakowana to wysylam transport po was :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 cze 2007, 11:43

Ja to wogóle nie mam z kim chodzić na spacery, chodzi mi o koleżanki, bo często chodzę z mamą!!!!!! Ale chciałabym też od czasu do czasu pospacerować z innymi dziewczynami!!!!!!!!!!!

Rybko to ty będziesz blisko mnie mieszkała :-D :-D

U nas dziś pogoda okropna, pada wieje Brrrrrrrrrrrrrr

Mordeczko skorzystałam z tej strony, mam nadzieję że się nie gniewasz, że papuguje, ale bardzo mi sie podobają takie zdjęcia!!!!!!!

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

22 cze 2007, 11:53

kasia735, Ja mam podobny problem, tylko że mały je ok 40 ml co 2,5 godziny, więc sie nie przejmuj mamy dziciaczki niejadki, poprostu widocznie im tyle trzeba a zmuczać na siłe nie wolno, ja jak Kamila zmuszałam to był wielki ryk i od tamtej pory wypija tyle ile chce i jest zadowolony a że chudzielec to nic najważniejsze aby przybierał wage. Ja karmie piersią a dokarmiam Bebilonem 1.

iw_rybka, zdjęcia superowe z spotkania, szkoda że nie mieszkamy blisko sibie, A Andrzejek piękniutki w tym ręczniczku, fajowa minka.

katrin, szkoda ż nie masz z kim pochodzić na spacerki. Dziękujemy za pochwały tylko że Kamil podnosi główke wyłącznie na tej piłce leniuchowi nie chce się jej podnosic gdy leży na brzucholu.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 cze 2007, 11:57

hej dziewczyny. bede pisala bez polskich znakow bo mala mam na rekaxh. przyzwyczaiłam ja do lulania no i mam teraz..... by bylysmy wczoraj na szczepieniu. mala zniosla to dzielnie. wybralysmy jakas szczepionke 3 w 1.
caro!!!! nie przejmuj sie tym ze oskarek slabo trzyma głowke. do nastepnej wizyty moze duzo sie zmienic, przeciez to jeszcze pól miesiaca, dla niego to olbrzymia ilosc czasu, bedzie dobrze na pewno!!!moja Ola tez ostatnio mniej je :ico_noniewiem:
my teraz walczymy z ciemieniuvhai tez zaczynam sie niepokoic, ale to normalne u dzieci, ze czasem przybiora wiecej a czasem mniej.
Mordeczko ty sie musisz oszczedzac!!!!!!!!!!!!!!!!!!dzieki Bpgu ze poszłas do tego lekarza i juz wszystko w porzadku.
Rybko zazdroszcze ci tego morza....kocham morze....
dziewczyny a dlaczego ja nie mam jeszcze okresu????????? :ico_placzek: przeciez juz nie karmie piersia :ico_placzek: teraz mam obsesje ze jestem w ciazy :ico_szoking: nie zrobie testu bo sie boje :-D a do gina ide 9 lipca :552:
my na razie nie zaplanowalismy chrztu bo moja siostra ma byc chrzestna a nie czuje sie jeszcze na siłach :( moze w sierpniu....

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

22 cze 2007, 12:31

kasia735, -ja Ci nic nie pomoge bo karmie tylko cycusiem, ale moja siostra dawala synkowi zwyczajne polskie Bebiko i pieknie przybieral na wadze.Ale tak jak pisza dziewczyny, nie ma sie co przejmowac, kazde dziecko rozwija sie indywidualnie i w swoim tempie.Przeciez nie mozna na sile jak gesi karmic.Widocznie na razie tyle potrzebuje.

Rybko-bedziesz mieszkac w Koszalinie, czyli i tak znowu drastycznie sie od morza nie oddalisz-tylko od Sopotu.A co wlasne cztery katy to wlasne.
Ja mam kolezanke obok w klatce, ktora rodzi w sierpniu, ale nie wiem, czy bedziemy chodzic razem na spacery, bo jak dotad nie zadzwonila jak sie czuje po porodzie i nie przyszla odwiedzic do domu Antosia.A jak jeszcze obie bylysmy w ciazy to ja dzwonilam po nia na spacery, na kawke itd itd, to boli jak ktos okazuje taka obojetnosc

delicja, okres chyba nie musi byc od razu jak sie przestaje karmic, to chyba trwa jeszcze jakis czas. :ico_noniewiem:

Caro-w przyszlym roku bedziesz mogla umawiac sie z Rybka na spacery :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 cze 2007, 13:06

caro,wiem :-D I juz sie ciesze na spotkanie :-D

hektorka, no szkoda .A po Kamilku nie widac,ze niejadek :ico_szoking: Jest slodziutki i wcale nie chudziutki ( ale sie rymuje :ico_oczko: )

delicja, ja tez jeszcze niedostalam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 cze 2007, 13:38

czesc laski :-D kasia735, sprubuj dawac malej bebilon to mleko ma najwiecej wartosci odzywczych , chociaz nie masz sie czym przejmowac bo tak jak mowi rybka taka uroda dzieciaczkow
caro, a czemu mialabym sie gniewac :-D fajnie teraz nasze dzieciaki ''blyszcza'' :ico_brawa_01: :-D
ja tez nie mam z kim na spacerki chodzic :ico_placzek: a szkoda bo fajniej by bylo z kims ale co poradzic chodze z corkami :-D dzis bylam z kacpim na szczepieniu..wrzeszczal strasznie :ico_placzek:
wazy ... uwaga!! 6,700 chyba najwiecej z kwietniowych bobasow :-D mierzy 69 cm.lekarz powiedzial ze wagowo powinien miec 5 miesiecy a nie 6 tyg :ico_wstydzioch: :-D

[ Dodano: 2007-06-22, 14:01 ]
No i zapomialabym sie pochwalic ze jestem dumna z mojej natalki .Zdala z trzema nagrodami.Jedna za nauke Dryga za wyjątkowo dobre wyniki z nauki jez. Angielskiego i Niemieckiego Trzecia za wzorowe zachowanie .Duzo dzieci dostalo nagrody ale tylko moja natalka jako jedyna dostala wszystkie trzy wyroznienia ... Pękałam z dumy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 cze 2007, 14:14

Kochane sliczne macie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestescie doswiadczone i mam pytanko chodzi mi o bole krzyzowe mialyscie przed porodem???bo mnie dzis od rana mecza i sa niereguralne :ico_szoking: powinnam czekac az mi wody odejda lub bede miec skurcze???prosze doradzcie pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 cze 2007, 14:21

Frydza, powinnas poczekac na skurcze , bole kregoslupa wcale nie musza oznaczac porodu .. trzymam kciuki zeby poszlo szybko i oby to bylo juz :ico_brawa_01: ale nie spisz sie z pojsciem do szpitala ...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość