mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

22 cze 2007, 11:37

fotka na wznak, bo tak kożystniej wyglądam - nie widać jaka jestem duża :-D
mam podobne problemy w nocy. Na wznak mogę poleżeć najwyżej 15 minut, bo jakoś oddychać ciężko. A na boku, tak samo zaraz drętwieję i biodra bolą. Do tego podkładam sobie ręce pod głowę i krew mi nie dopływa. Raz się obudziłam i wystraszyłam sie własnej dłoni na poduszce bo jej nie czułam :ico_smiechbig:
Chociaż dziś obudziłam się tylko 4 razy. Chyba nasze maleństwa przygotowują nas do nieprzespanych nocy.
A.. i jeszcze nie wiem, jak wy, ale ja sie okropnie pocę i też mi to przeszkadza spać.
A co do sprzątania, to moja łazienka przedstawia żałosny widok, ale po pierwsze mi nie wolno, a po drugie dopuki się ściany szlifuje i maluje to bez sensu, bo sprzątanie jest na 5 minut.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

22 cze 2007, 11:46

nie nie widac zrób sobie myszo normalne zdjecie :ico_oczko: ale pocieszajace jest to ze kolezanka ma malego ktory ma prawie 2 m i mowi ze w pierwszym odpoczela teraz sie zaczelo bo kolki i maly bardziej kumaty wie juz od czego sa raczki i mamusia :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 cze 2007, 12:17

ja na szczęście nie mam problemu ze spaniem juz sie przyzwyczailam do leżenia na boczku i tak jest mi wygodnie a na wznak to faktycznie jakos tak dziwnie

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 cze 2007, 12:45

Czesc Dziewczyny!!!
Dzieki za mile slowa.Ale uwierzcie ze przy 36 egzaminach i zaliczeniach i napisaniu pracy i lataniu jak glupia nie udalo mi sie przytyc!!!!A niska i drobna to zawsze bylam, teraz tylko na twarzy taka okraglutka sie zrobilam :-D !Zdjecie bylo robione ze 2 tyg temu wiec brzunio wiekszy.Noi szczerze powiem ze nie wiem jak takka normalnej wielkosci dziewczynka sie w nim miesci :-D !Ale tak po mamie mojej mam.
Ja moge spac, czasem plecy bola, ale wlasnie mi pomaga jak na plechach leze.Moze wszytsko przede mna!!!
Trzymajcie sie dziewczyny!!!!

[ Dodano: 2007-06-22, 15:35 ]
Aha Mala Myszo nam tu nie sciemniaj tylko wklejaj zdjecie w pionie:-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 cze 2007, 15:49

martuunia1 pisze:36 egzaminach i zaliczeniach i napisaniu pracy


:ico_szoking: Marta, co ty studiujesz??? Przecież to jakas katorga... 36 egzaminów. :ico_olaboga:

Co do spania, to faktycznie ostatnio sa z tym małe problemy. Śpię zazwyczaj na boku, ale budze się codziennie na plecach. brzuch juz mi opadł wiec taka pozycja jest super wygodna. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 cze 2007, 16:27

Wisenko studiuje Pedagogike ale bylam na urlopie dziekanskim i jak wrocilam to zmienila sie siatka nauczania i musialam wszytskie roznice programowe nadrobic a tyle ich wyszlo.Zadzgac sie mozna!!!Ale nasza Niunia to tak mnie zmotywowala ze jakos poszlo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 cze 2007, 17:05

martuunia1 pisze:nasza Niunia to tak mnie zmotywowala ze jakos poszlo


Nio tak, nasze maluchy potrafią duzo. Mnie móje Malenstwo tez motywowało podczas nauki. Czasami juz wysiadałam, ale za kazdym razem jak sobie pomyślałam o tym Malenstwie w brzuchu, to jakos dawałam rade na jeszcze jeden egzamin... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 cze 2007, 20:28

ja dzis wyczytalam ze jak maleństwo ma stres w brzuszku to wody płodowe są zielonkawe :ico_olaboga: boje sie ze moje są zielone jak trawa a najgorsze jeszcze przedemna bo przy obronie pracy magisterskiej nerwów nie utrzymam na wodzy
Jutro meżuś ma wolne i planujemy pojeździć po sklepach popatrzeć na wozki moze w końcu mi się coś spodoba bo czas ucieka

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 cze 2007, 03:38

Dziewczyny, wiecie, że już pierwsza lipcówka się rozdwoiła? :ico_szoking: Ula ma juz swojego synka.
i tak do mnie dotarło, a raczej spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba, że po lipcówkach nasza kolej... :ico_olaboga: Z tego co się orientuję, to najpierw jest Anita, potem Kasia, a potem chyba ja i Aga.. Tak? :ico_olaboga:

Anyway... Dzis przyjechała komoda, przewijak i hustawka. Wszystko juz jest super ustawione w pokoju. Teraz tylko czeka mnie :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: Częsc ciuszków upiore w pralce, a wszystkie nowe rzeczy chce uprac recznie w takim specjalnym płynie do prania ręcznego dla dzieci. :ico_haha_01:
A jutro raniutko jade ze swoimi przyjaciółkami do sklepu i mam nadzieje, że kupię juz całą resztę rzeczy z listy. Zostawiam sobie kilka pozycji typu karuzelka do łózeczka albo mata edukacyjna, tak jakby ktoś chciał nam zrobic prezent :diabel2: Tak sobie pomyślałam, ze lepiej nie kupowac takich rzeczy, bo później jak juz wszystko jest, to odwiedzajacy kupuja ubranka, a tych na prawde mamy strasznie duzo...
oki, rozpisałam sie jak zwykle... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 cze 2007, 09:32

Wisienko to prawda po lipcówkach jestesmy My!!! :ico_olaboga: :ico_szoking:
A tak na prawde jak dobrze pojdzie to jeszcze kilka z Was moze i pod koniec lipca się rozdwoi :ico_szoking: ! Powiedzcie mi jak to sie stalo ze to tak szybko zlecialo???Aaaaaa......!!!!Noi super ze masz juz wszystko dla syneczka. My jeszcze w polu jestesmy bo dopiro kupimy jak pojade do mamy, czyli okolo 11 lipca bo nie zmiesciloby sie do samochodu!!! :-D
Kasiu1983 trzymam kciuki za obrone :ico_brawa_01: !Ja bronie sie w czwartek i mam zamiar sie nie stresowac :-D pewnie to tylko taki zamiar.... :ico_brawa_01:
Dzis mama zamiar sprzatac...tzn mezus ma zamiar a ja go wspomagac :-D
pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość