Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

17 cze 2007, 16:07

Witaj Aldi :-)
Ciesze sie,że jest nas coraz wiecej :ico_brawa_01:

Madziarka kochana zobaczysz,ze wszystko będziew dobrze trzeba byc dobrej myśli,najważniejsze,ze fasolka sie rozwija :-)

Ja mam od wczoraj ciężki dzień :-) :ico_placzek:
Najpierw złapało mnie przeziebienie,a wczoraj cały dzień wymiotowałam :ico_olaboga:
Boje sie ,ze mogłam sie czymś zatruć bo mój mąż też sie źle czuł :ico_noniewiem: ,a dzisiaj boli mnie żoładek no i jest panika o dzidzie.
Postanowiłam,ze jutro pójde do gina niech sprawdzi czy wszystko jest ok,tak sie strasznie martwie :ico_placzek:

Pije mietowa herbatke,ale narazie nic nie pomaga :ico_noniewiem:
Może znacie jakies inne sposoby na bolący żoładek?

Pozdrawiam :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 cze 2007, 20:33

monia26, nie matrw sie, z dzidzią na pewno wszystko jest w porządku. Ale do lekarza wybierz sie dla swojego spokoju.
Ja jak bolał mnie w pierszej ciąży zołądek piłam herbate miętową i mi zazwyczaj pomagała.
Zastanawiam sie co by mogło Ci pomóc :ico_noniewiem: A może spróbuj zwykła czarną i gorzką.
Trzymam kciuki aby szybko przeszło. :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

18 cze 2007, 17:40

Witajcie kochane!
A więc byłam dzisiaj u lekarza,(wczoraj miałam w pracy niewielkie omdlenie :ico_olaboga: )zrobił mi usg i moja kruszynka ma juz 50mm,widziałam rączki i nózki :ico_brawa_01: jest naprawdę sliczna i kochana :ico_haha_02:
Powiedział,ze wszystko jest ok i to małe zatrucie pokarmowe które mnie dopadło po truskawkach dzidzi nie zaszkodziło.
Jutro jeszcze ide na badania krwi i moczu i jednak musze zrobić toxoplazmoze tak dla swietego spokoju :ico_noniewiem: ,ale lekarz nie kazał mi sie o nic martwic,więc go posłucham :-D
Madziarka herbatka mietowa mi pomogła na żoładek,ale mam wstret do truskawek :-)

pozdrawiam Was gorąco :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-18, 17:42 ]
i zapomniałam dodac,ze nie mam zdjęcia z usg,bo lekarzowi skończył sie papier hehe :ico_puknij: :ico_szoking:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 cze 2007, 19:29

monia26, super wiadomość. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja chciałam pochwalic sie zdjęciem z usg ale nie moge uruchomic skanera a niestety nie jestem mocna w tej dziedzinie i musze poczekac na swojego kuzyna jak przyjdzie w odwiedziny.

Pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-19 ]
Dziewczyny co tu takie pustki są :ico_olaboga:

trzeba ten wątek rozkręcić, co jest z Wami?

odzywać sie proszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 cze 2007, 10:15

Witajcie.
Ale się za Wami stęskniłam. Od poniedziałku poleciał mi w pracy komputer i straciłam wszystkie dane, także tydzień nie należał do udanych :ico_zly: No ale teraz mam nadzieje wszystko będzie dobrze :ico_haha_02:

Witam noą stycznóweczkę :ico_prezent: Zaglądaj do nas czesto :-D

Madziarka wszystko będzie dobrze. Nie zamartwiaj się bo to nie jest dobre dla Twojej kruszynki. A Twój mąż ma rację, gdyby to było coś poważnego to lekarz nie puściłby Cię do domu :-) Także bez smutasów :ico_nienie:

Monia26 czyli nasze dzidzki tak jak mówiłyśmy rosną "łeb w łeb" Moja tez pewnie teraz ma z 50 mm :ico_brawa_01:

Pozdrawiam Was gorąco :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 cze 2007, 10:27

kaska28, witaj. Rzeczywiście dawno Cie tu nie było ale cos ostatnio mało tu osób zaglada a szkoda :-/

mam nadzieje ze kłopoty z kompem minęły na dobre :-)

kaska28 pisze:Madziarka wszystko będzie dobrze. Nie zamartwiaj się bo to nie jest dobre dla Twojej kruszynki. A Twój mąż ma rację, gdyby to było coś poważnego to lekarz nie puściłby Cię do domu Także bez smutasów


juz mi lepiej, po prostu musiałam oswoic sie z wiadomością. Teraz czekam niecierpliwie na następne usg. Biore tabletki i naprawde mam nadzieje ze usłysze same dobre wiadomości.

Mnie ostatnio cały czas męczą mdłości i na pewno nie zaliczają sie do porannych :-) Praktycznie cały dzien i do tego dochodzi jeszcze zgaga :-/

a w ogóle to wczoraj śnił mi sie poród :ico_oczko:
Juz nie moge sie doczekac kiedy poczuje ruchy dzidzi :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 cze 2007, 10:29

madziarka81Twoja Dzidzia zdrowo rośnie i ładnie sie rozwija. To jest najważniejsze!A ten drugi pęcherzyk to pewnie jakiś malutki krwiak, który uda się "zlikwidować" tabletkami. Główka do gory!

kaska28 i monia26ciesze sie ogromnie, że Wasze Kruszynki sa juz takie dorodne :ico_oczko: - cale 50 mm to kawał faoslci :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 cze 2007, 10:32

Dzięki K@tk@, :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 cze 2007, 13:15

Witajce kochane!
Kasiu28 fajnie,ze już jesteś :ico_brawa_01:

Trzeba zaczac rozkrecać ten wątek :-)
Codziennie zaglądam na watek czerwcówek,już prawie wszystkie sie rozdwoiły,ale sliczne są te ich bobaski :ico_brawa_01

A ja odebrałam dzisiaj wyniki badań glukozy,moczu,morfologii i toxoplazmozy,wydaję mi sie,ze wszystko wyszło dobrze,najbardziej sie martwiłam o toxo :ico_noniewiem:

IgG ilościowo <5 U/ml 6.5
IgM ujemne
Ja sie na tym nie znam,w poniedziałek ide do lekarza i sie dowiem co i jak :-)

pozdrawiam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-22, 14:03 ]
Kasiu28 powiedz mi ,czy czujesz jeszcze czasami jakies rwanie w podbrzuszu?
Ja od wczoraj coś tak mnie czasami zarwie,albo zakuje i nie wiem co o tym myślec :ico_noniewiem:
Mam nadzieje,ze to moja kruszynka sie rozpycha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 cze 2007, 14:04

madziarka mi też śnił się już poród. Ledwie położyłam się na łóżku i już dzidzia wyszła :-D I wiecie co miałam ...... chłopca - Mikołaja :-D także może będzie córcia :ico_noniewiem:

Monia wyniki na pewno są dobre, ale w interpretacji Ci nie pomogę bo też się na tym nie znam. Ale chyba na wyniku powinny być normy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-22, 14:07 ]
monia mnie raczej nic już nie boli, mówie raczej bo czasem czuję takie właśnie rozciąganie, jak na okres... Poza tym przy gwałtownych ruchach coś jakby mnie ciągnęło w brzuchu, ale to jest takie chwilowe i trwa dosłownie ułamki sekund. A dziś rano poczułam jakby mnie maluch kopnął od środka ale chyba jeszcze za wcześnie na ruchy, więc pewnie było to coś innego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-22, 14:09 ]
A jak Wasze brzuszki? Widac już coś? Mój rośnie w zastraszającym tempie i o normalnych rzeczach moge już zapomnieć :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość