Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 cze 2007, 12:22

Czesc Laseczki!
Jezli chodzi o moj biust to chetnie sie podziele, ze dwa rozmiarki moge oddac jak nic :-)

Dzis pogoda okropna, pochmurno i leje od samego rana, ale przynajmniej jest swieze powietrze. Zaraz musze zrobic liste zakupow dla Krzyska, obiecal mi w drodze z pracy kupic kilka rzeczy, bo ja juz z sitami latala nie bede, kupie tylko kilka rzeczy a wazy to tyle ze hej... Wogole nie wiem Siunia czy tez tak masz, ale my w Norwegii nauczylismy sie pic Coli, Fanty, Sprite itd. Bo w sumie wszyscy Norwegowie pija, a jak bylismy w Polsce to tylko soczki, tutaj tez kupuje czasami, ale chyba jednak czesciej cos gazowanego. Bo mezu to czasami kupi sobie polskie piwko od przemytnikow.

Wogole mam sie dzis spotkac z kolezanka, ktora przejela moje prace, byla przez tydzien w Polsce i miala mi kupic taka specjalna herbatke, zobaczymy czy nie zapomniala...

Rodzice bede juz za 3 tygodnie, zlozylam juz zamowienie na serek bialy i chyba jeszcze poprosze o fasolke szparagowa, bo nie umiem sobie przypomniec czy w Norwegii jest fasolka??

Truskawy za mna chodza, ale tutaj sa jeszcze strasznie drogie...

Kurcze zazdroszcze Ci tych gosci, fajnie jak sie rodzinka zjedzie i moze sobie cos odpoczniesz bo sie zajma Milankiem, fajnie...

Iziunia a dlaczego masz dzis zly humorek??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 cze 2007, 12:52

Dominisia, chyba nie przeszłam na picie gzowanego. Ja tu pije soki jabłkowe z lidla bo są super pyszne, a przewaznie to wode z karnu bo oni mają super, jak polska z butelki. Mąz kupywał cole, ale ostnio mu zakazałam bo tylko mu brzuch rośnie.Wiec pije te soki co ja. A piwko to bym sobie wypiła polskiego, moze siostra troche mi przywiezie.
Ja juz jadłąm truskawki :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 cze 2007, 13:46

Dominisia, humorek kiepski bo ma kłopociki malutkie z eks mojego męza :ico_olaboga: :ico_zly:

Jeszcze godzina i koniec pracy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 cze 2007, 14:40

Izunia pisze:Dominisia, humorek kiepski bo ma kłopociki malutkie z eks mojego męza

A czego ona moze teraz chciec od Ciebie albo od meza Twojego?? Niektore baby to jednak sa wredne...

[ Dodano: 2007-06-22, 14:46 ]
Siunia hmm fajnie ze macie w poblizu Liedla, bo slyszlam ze ceny sa przystepne i duzo fajnego jedzonka mozna znalezc. Najblizszy mamy w Oslo i nie oplaca sie jezdzic. ja najczesciej robie zakupy w Meny, nie lubie Rimi. Na samym poczatku to kupowalam nawetw tych pakistanskich sklepikach, bo jarzyny i owoce tansze, ale teraz wole isc do Meny, nie jest tanio ale przynajmniej wiem co kupuje, bo w Rimi sie juz przejechalam kilka razy. W poblizu nas sa magazyny Remy i jezdzi duzo polskich tirow, kiedys jeden kierowca pytal mnie o droge i powiedzial, ze przywozi duzo jedzenia z Polski do Norwegii, tylko bez etykiet, oni naklejaja tu norweskie i ceny daja duzo duzo wyzsze... Wogole to czasami sie zastanawialam dlaczego w Oslo nie ma polskiego sklepu, przeciez tyle jest tych pakistansko-indyjskich, ale chyba musza byc jakies wielkie ograniczenia, bo pewno juz by ktos otworzyl. Gdyby byl taki sklep to od czasu do czasu bylabym w stanie dac wiecej pieniazkow a kupic sobie cos naszego.

A jakie piwko lubisz najbardziej? Bo ja z piwek to tylko jakies owocowe (Redds na przyklad), Krzysiek twierdzi ze to sok, on najbardziej lubi Zywca.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 cze 2007, 15:02

cześć dziewczyny
ja tylko na 5 sek bo zaraz odę oglądać wesele mojej koleżąnki brata, ale wróce za parę godzin to sobie popiszemy bo dziś Krzyś pracuje do 22, a wiec będę długo u rodziców siedzieć, i muszę sie jeszcze pożegnać z siostrunia, nie podoba mi sie ze jedzie do Norwegii bo kto będzie szalał ze mną pod scena na koncertach a w wakacje jest ich tu dużo. ale trudno jakoś przeżyje te dwa miesiące.
A moje ulubione piwko to LECH jest pyszne i nie ma lepszego.
A tak poza tym to u mnie tez ki8epska pogoda ale nie pad, i pochwale sie wam ze dziś pierwszy raz w życiu dziadek dal mi swoje audi żebym do miasta pojechala, chcę przyznam wam sie ze on nigdy nikomu nie chce dawać swojego auta, a zwlasza ze mam tak krotko prawko, atu jednak dal jestem w szoku :ico_szoking:
A co do mnie to ja skonczylam 2 lata temu licencjat z OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO, a teraz spłacam kredyt i nie moge narzazie iść na magisterkę dopóki nie spłacę kredytu, ale kiedyś go spłacę i wtedy pójdę na magisterkę. A tak to siedzie ciągle w domu.
a z reszta pogadamy jak wrócę, miłego dnia życzę

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 cze 2007, 16:19

Manenka uwielbiam ogladac kasety ze slubow, z wesel, nawet jak kogos nie znam :) Zawsze fajne wspomnienia wracaja i przypomina sie mi moj slub i weselicho, na ktorym bylo prawie 200 osob, tyle przygotowan, tyle kasiorki a tu juz rok minal... A tak sie zastanawialismy czy rok 2006 czy 2007, normalnie nie moge sobie teraz wyobrazic ze nie bylabym zona Krzyska i ze moglabym nie miec Dzidziulka w brzuszku. Mysle ze wkoncu zbiore sily i wstawie Wam kilka zdjec z przed roku z tego wielkiego dla mnie dnia :)
No i jak boisz sie ze sama bedziesz musiala chodzic na koncerty to moze wez przyjedz z siostra, ja zapraszam Cie w imieniu Siuni
Siostra blizniaczka Cie nie zaprosila?? A wogole to mozesz przyjechac do mnie, szczegolnie w pierwszym tygodniu sierpnia, bo wtedy bede zupelnie sama.
Jezeli chodzi o nauke to zycze Ci z calego serducha zeby Ci udalo sie pojsc na magisterke jak najszybciej, a jak nie to przeciez swiat sie na tym nie konczy, najwazniejsze ze masz juz ten licencjat, bo ja to chyba do konca zycia zostane tylko z matura, ale i tak nie jest zle :-D
Ja to najbardziej lubie jezdzic swoim autkiem, nigdy bym nie wsiadla do auta tescia (po pierwsze to nigdy by mi nie pozyczyl) a po drugie to on traktuje ten samochod jak dziecko, a im bardziej ktos Ci gada za uchem co masz robic i jak bardzo masz uwazac tym wieksze prawdopodobinstwo ze sie cos niechcacy zrobi. Tak wiec ja jezdze tylko swoim autkiem, za kierownica czyjegos czuje sie bardzo niepewnie. A tu Dziadek dal Ci Audi, ulalala, pewno fajnie sie prowadzi taka fure...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 cze 2007, 20:38

dominisia furę sie fajnie prowadzi, a masz racje ja tez najbardziej kocham jazdę swoim autem.
Wesele obejrzałam dopiero skończyłam, śliczne było, wszystko dopięte na ostatni guzik, ja tez uwielbiam oglądać wesela, a co do wyjazdu do Norwegi to nie to że Sunia mnie nie zaprasza bo ona wszystkich zaprasza ale ja sie nie chcę rozstawać ze swoim mężusiem, sama rozumiesz. A zdjęcia z wesela zamieść ja z przyjemnością obejrzę Izunia i Siunia pewnie tez są ciekawe. ja tez swoje postaram sie zamieścić, jak tylko z domu przyniosę.
A teraz spadam do znajomych na grilla chociaż pogoda kiepska to i tak to w domku na plaży nad jeziorem będzie a wiec nie zmokniemy. A za zaproszenie dziękuje, kto wie może kiedyś skorzystam, ja również zapraszam ciebie z Krzysiem na Mazury.
Pozdrawiam i milej nocki wam życzę dziewczyny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 cze 2007, 22:01

oooooo dziewczyny sie rozpisały :-D
Ja tam co do jedzenia wymagająca nie jestem, dla nas Meny to troche za drogi, ogolnie njbllizszy sklep jest 10 km od nas, ale w mieście jak nie było jeszcze Lidla to w Remie kupywaliśmy, teraz niektore rzeczy to w Ica.
No czekamy na zdjecia z wesela. Dominisia i Izunia :ico_oczko:
My byliśmy dziś w mieście, spodnie rurki jensowe kupilam sobie za 75 koron, ale fajne podobaja mi sie z ciemnego jeansu. Promocja byla, za takie ceny to ja moge kupywac :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 cze 2007, 11:43

wow, fajnie i tylko 75 koron, ja niestety nigdy sobie na rurki pozwolic nie bede mogla ze wzgledu na moja figure :-) Ja widzialam fajne promocje w Lindex a akurat nie mialam pieniazkow, byly staniczki za 49 koron i do tego majteczki w komplecie za 29 koron, i spodnie takie dresowe za 70 koron, bluzeczki po 50 koron... A ja akurat jak jest cos fajnego to nie mam kasiorki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 cze 2007, 15:43

siunia zdjęcie rureczek pokaż

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość