Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 cze 2007, 14:21

Myśle,że to ciągnięcie w brzuszku jest normalne,dzdzie nam dają znać :ico_haha_01:

Z moim brzucholkiem mam narazie spokój, robi mi sie malutka piłeczka,a w swoje spodnie to juz sie od dawna nie dopinam tylko nosze je na gumce :ico_szoking:
Ale ciesze sie ,ze narazie idzie mi tylko w brzuszek i cycuchy :ico_brawa_01:

Co chodzi o imiona to macie juz wybrane?
U Nas to będzie Mateusz lub Oliwia :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 cze 2007, 14:25

U nas Mikołaj lub Nadia... Chyba że nam się zmieni koncepcja :-D

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 cze 2007, 14:27

Kasiu to juz nie długo minie na pierwszy trymestr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,ciesze sie,ze czas tak szybko leci hehe

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 cze 2007, 14:30

Właściwie to już minął...

[ Dodano: 2007-06-22, 14:30 ]
Szybciutko leci... A kupowałaś już coś dla dzidzi?

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 cze 2007, 14:32

No Nam sie już dwa razy koncepcja zmieniła :-D
Z imionami szalejemi ,ale dla malucha narazie nic nie kupujemyale za to
tesciowa nie wytrzymała i juz kupiła pierwsze spiochy :-)

Już bym chciała sie dwiedziec czy bedzie chłopiec czy dziewczynka :ico_noniewiem:

Kasiu,a lekzarz cos Tobie mówił o usg trójwymiarowym?
Bo mi karze isc dopiero w 20tc ,zeby sprawdzic czy wszystko rozwija sie prawidłowo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 cze 2007, 14:37

Nie, mi lekarz póki co nic o takim usg nie mówił. Może sama na następnej wizycie go zapytam .

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 cze 2007, 17:38

hej dziewczyny!

Co do mojego brzusia to juz sie zaokrąglił, chodze jeszcze w swoich spodniach ale zaczynają robic sie ciasnawe :-D

Mnie tez pobolewa brzuch jak na okres ale lekarz powiedział ze mam tyłozgięcie macicy i przez to moge odczuwac te bóle bardziej. Czasami pod koniec dnia boli bardziej ale położe sie na chwilke i przechodzi.

Nie zastanawialismy sie jeszcze nad imieniem, ja na razie czekam do następnej wizyty 16 lipca co mi lekarz powie. Pewnie z imieniem bedzie problem jak było przy Patryczku. Mąż chciał Leona. ja niekoniecznie i w zasadzie zadna propozycja dla drugiego nie była zadowalająca. W koncu juz w szpitalu powiedziałam M ze moze wymysleć imie aby tylko nie był Leon. No to wymyślił Gabriel :-D
No to ja juz nie mając innego wyjscia zgodziłam sie ale jakos nie mogłam sie przyzwyczaic do tego imienia a jakos bardzo pasował mi Patryk. No i po wyjsciu ze szpitala zaproponowałam to imię i tak zostało :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 cze 2007, 17:56

Hej dziewczyny? jak tam samopoczucie? mnie też pobolewa brzuszek jeszcze-biorę luteinę na polecenie lekarza, dzisiaj pobierali mi krew i biegałam z siuśkami w słoiczku, w poniedziałek mam wizytę i wyniki, za to cytologia-wyniki, dopiero po 27 czerwca...zobaczę kiedy następnym razem będzie mi gin kazał przyjść... jak poszłam za pierwszym razem to następna wizytę miałam z 2 tygodnie, a teraz kolejna, po tygodniu... to latanie po lekarzach i badania to chyba najgorsze... ale zdrowie dzidzi najważniejsze :ico_haha_01:
Brzusio mi rośnie, z każdym dniem jest coraz większy, mam nadzieję, że dzięki systematycznemu wzrostowi uniknę rozstępów g:hmm ja zawsze nosiłam niskie biodrówki-spodnie, więc na razie mi wystarczają, bo nie wciskają się na brzuchol... mam takie pytanie, czy wszystkie chodzicie do lekarza prywatnie?? :ico_ciezarowka:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 cze 2007, 18:03

Fintifluszka, ja teraz byłam na prywatnej wizycie ale następne zamierzam chodzic na kase chorych do tego samego lekarza. Pierwszą ciąże równiez prowadził mi ten sam lekarz i byłam zadowolona. Jest tak samo przyjemny jak sie idzie do niego prywatnie jak i na kase chorych.

Co do rozstępów to ja niestety po pierwszej ciąży mam ich sporo, praktycznie cały brzuch i tez sie smarowałam. Teraz troche sie obawiam ze ich przybedzie także juz zaczynam smarowac ale moze sie okazac ze to nic nie da. Także zobaczymy.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 cze 2007, 18:48

Witam :-)
Fintifluszka ja chodzę do lekarza przez Fundusz, juz od 3 lat.
Ma bardzo dobrze wyposażony gabinet,na usg nie musze chodzić prywatnie bo jest u niego w gabinecie :-) ,nawet usg piersi robi przez fundusz,no i fajne jest to,ze nie trzeba sie do niego zapisywać,tylko idziesz kiedy chcesz i przyjmuje :ico_haha_01: i za każdym razem robi mi zdjęcie maluszka :ico_brawa_01:

Mój mąż się śmieje,że wolę bardziej swojego gina niż jego :ico_puknij:
Ale naprawde jest super :ico_wstydzioch:

Jedyny minus,to taki,ze kartę ciązy zakłada dopiero po pierwszym trymestrze ciązy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-22, 18:52 ]
Madziarka,a czym smarujesz brzuszek,jak mozna wiedzieć?

Ja narazie nie smaruję,ale pewnie trzeba będzie zacząć,bo później będę płakać :ico_noniewiem:
Od czazu do czasu smaruje oliwką,ale za wolno sie wchłania,a mnie to denerwuje :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość