Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

22 cze 2007, 20:08

KMINEK HURA ale jestem zadowolona ze udało mi sie nakłonic ciebie do zajrzenia do nas witaj spowrotem i pozostan z nami juz choćbyś miała zagladac tylko raz w tygodniu to nic wazne ze bedziemyw kontacie, przypomnij sobie jak pisywałysmy rok temu kiedy to dowiadywałysmy sie kazda z nas pokolei ze nosimy skarby pod sercem :)
Napisałam tez maila do Kostuni mam nadzieję, ze tez sie do nas odezwie hi hi i zaprezentuje swojego bmbelka.
Muszę ci powiedziec ze widzisz dobrze ze sie odezwałas bo juz sie martiwłam ze mam mało treściwy pokarm ze Amelka od ok. tygodnia pije znów po 8 razy na dobe tak samo jak twoj Piotruś a tu widze ze nie jestem sam i to pewnie nasze dzieci maja dni przyspieszonego wzrostu. tez sie cieszę ze mi pokarmu starcza choc wczoraj to jechałam na oparach dosłownie bo niedośc ze jadła 8 razy na dobe to jeszcze kazde karmienie to były obie piersi naraz dosłownie flaczki na maksa miałam.
Pewnie nie doczytałas jeszcze co piszemy ale własnie w poniedziałke ide na szczepienie z Amelką i tez jestem ciekawa jej wagi i pewnie ok.7kg. ma juz no i zobaczymy co powie pediatra na rozszerzenie dietki.
Ciesze sie ze i ty widzisz moje podobieństwo w Amelce bo przynajmniej mamy po równo to rozdzielone bo tak to z początku Amelka byla bardzo do kacpiego podobna a więc i do męża a teraz rozkłada nam sie na połowe a ja jestem bardzo z tego zadowolna, teraz jej sie włoski juz wytarły na maksa jest prawie łysa a z początku miala cały łepeczek czarny więc czekam z utesknieniem na jej nowe włoski i z czasem zeby móc wiązać kolorowe gumeczki i wpinać spineczki ach .....

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

22 cze 2007, 20:55

Kminek witaj s powrotem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Karolas ja tez uważam ze twoja Amelcia to czysta mamusia , niezła laseczka będzie z niej w przyszłości :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 cze 2007, 22:13

karolas, widac wlasnie szczegolnie na tym zdjeciu dolnym ze Amelcia jest baaardzo do ciebie podobna, jesli porownuje sie z avantarem, ale mi sie zdaje ze na wszystkich zdjeciach ejstescie podobne, dzieciaczki tak szybciutko sie zmieniaja, wiec napewno Amelcia teraz tez nabiera tej dziewczecej urody i bedzie przyszla swoja mamusia hihihihi
Iza@, ale super ci maz sprawil niespodzianke, A. przebieral kupki tylko na poczatku a teraz jak sie zrobily takie smierdzace to niechce tknac hahahaha
HaRe, no sprobuj z wozeczkiem,a jesli chodzi o darcie sie to jak jzu bedzie mu ciezko to napewno tylko pierwsze dni bo potem sie juz uspokoi a szczegolnie jak w przyszlym miesiacu bedzie sie uczyl chodzic to nawet bedzie mu wygodniej ogladac swiat :-D

a ja wogole zapomnialam dodac ze zmienialam nazwisko, po mezu i teraz nazywam sie Magda Honorata Hertzberg hihihi

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

22 cze 2007, 22:41

IZA@ wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, duzo zdrówka, pociechy z córeczki no i zadowolenia z meża STO LAT,STO LAT :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki:
To ile wiosenek skonczyłas?
MAMCIA ale masz nazwisko teraz no no no i jak sie z tym nowym czujesz?
Bardzo mi sie podoba twoje zdjęcie z julcią tak słodko jesteście blisko siebie :)
Cieszy mnie ogromnie to ze widzicie podobieństwo Amelki do mnie bo choć coraz więcej osób to dostrzega ja jakos takś rednio tylko wychwytuje momenty kiedy np. ona sie tak uśmiecha jak ja gdy porównam jej fotke z moja gdy miałam 6 miesięcy hi hi hi, no ale ciesze sie ogromnie bo zawsze o tym marzyłam zeby mieccórcie do siebie podobna no oczywiscie piekniejszą hahahahha bo jak zobaczyłam ją jak sie urodziła to od razu rózwnoczesnie z mezem spojrzelismy na siebie i w równym momencie powiedzielismy o rany cały kacpi a tu teraz takie zmiany HURA !!!!!
no nic laseczki zmykam kimać, juz sie własnie wykąpałam a jutro jedziemy do mojego dziadka na imieninki coprawda ma je dopiero w niedziele ale babcia wyprawia je jutro razem z dniem ojca bo chyba pamiętacie ze jutro swoje święto obchodza tatuskowie a zatem
STO LAT DLA WSZYSTKICH TATUSKOW Z OKAZJI JUTRZEJSZEGO DNIA OJCA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

23 cze 2007, 00:06

Hej lutówki !

Dawno mnie nie bylo a tu tyyyyle czytania :) Postaram sie odpowiedziec na posty, mam nadzieje ze nikogo nie pomine,bo ostatnio cos krucho z moja pamiecia

IzaZ okazji urodzinek zycze ci duzo zdrówka, uśmiechu na co dzień i spełnienia wszystkich marzeń :ico_tort:

karolasFaktycznie twoja Amelcia najpierw podobna byla do Kacpiego bardzo bardzo a teraz w mamusie sie zamienia, sliczna panna do wziecia kiedys z niej bedzie

Dorotka,kminekWitajcie z powrotem :ico_brawa_01: i zagladajcie do nas czesciej

mamciakochanadobrze ze Julii nic sie nie stalo z powodu tego upadku, teraz to my musimy miec oczy dookoła głowy hihi

karolas, qunickPatruś tez budzi sie ostatnio w nocy na amu i je często, wiec to chyba faktycznie ten okres przyspieszonego wzrostu ale nie pytam sie lekarza bo jak mu o tym na pierwszej wizycie powiedzialam to mnie wysmial,nie wiem czemu bo ja to nawet w książce pisanej przez lekarzy wyczytałam, ach ci lekarze,czuja sie jakby wszystkie rozumy pozjadali

małgosia
nie pamietam ci ci gratulowalam na gg, wiec gratuluje ci tutaj pozostania podwójna ciocia :ico_prezent:

HaRe
Patrus tez ostatnio budzi sie na spacerze, najpierw długo sie patrzy a potem zaczyna wierzgac czy sie da, potem pojękuje no a dalej jest już płacz i na rece trzeba brac i uspokoic, a potem znow do wozka klade,czasem tak kilka razy. Zawsze staram sie wychodzic po jedzonku i jak troszke sie pobawi.AAA i jeszcze jeden sposob zeby przedłuzyc spacer to jak otwiera oczka to udaje ze nie widze i nie nawiazuje z nim kontaktu wzrokowego tylko dalej z kims gadam albo sie rozgladam i on albo zasypia dalej albo sie patrzy a ja mam wiecej czasu zeby wrocic szybko do domciu, rozpoznaje po oczkach czy ma mu sie na dalsze spanie czy raczej na marudzenie,moze tez sprobuj go ignorowac,u mnie to dziala.

Widziałam ze porównywałyscie swoje dziciaczki jak sie zmienialy,obejrzałam wszystkie zdjatka,bardzo mi sie podobały, widac jak nasze dzidzie szybko rosną i sie zmieniaja, jestem troche spozniona ale tez postaram sie wkleic kilka fotek

Patruś zaraz po urodzeniu
[img][img]http://img489.imageshack.us/img489/6073/pict6272km0.jpg[/img][/img]

A tu na drugi dzień,już troszke mniej opuchnięty

[img][img]http://img471.imageshack.us/img471/7641/pict6279azv8.jpg[/img][/img]

Tu jak ma m-c
[img][img]http://img471.imageshack.us/img471/3271/pict6397gs0.jpg[/img][/img]

2 m-ce
[img][img]http://img471.imageshack.us/img471/1726/pict6570my5.jpg[/img][/img]

3 m-ce

[ Dodano: 2007-06-23, 00:32 ]
oj cos mi sie porobilo,tu bedzie dalej

3 m-ce
[img][img]http://img471.imageshack.us/img471/4294/pict6711mu9.jpg[/img][/img]

i dziś jak własnie skończył 4 m-ce

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 cze 2007, 09:37

IWONA77 no super zdjęcia Patryczka tez widac jak sie zmienia ale ile on wazył jak sie urodził? Taki na tych pierwszych zdjęciach po urodzeniu wydaje mi sie drobniutki w porównaniu z Amelka ona taka kluska była hahahhaa a teraz sie wyciąga.
No ja tez jestem zdania ze ci lekarze niektórzy to wyzej kichaja niz dupke maja za przeproszeniem i z całym szacunkiem to tych normalnych ale nieraz jak cos ja tez sie zapytam to patrza na mnie jak na debilke :ico_noniewiem:
SPACER WE WOZECZKU ja jeszcze mam taki sposób jak ty IWONA77 ze ignoruje Amelkę jak sie przebudzi i najczesciej porozglada sie po czym zasypia dalej a jesli juz bardzo jej cos nie pasuje to układam ja na boczku bo i tak przewaznie lezy na boczku we wzeczku ale jak grymasi to daje jej smoczek i przykładam pieluszke tetrowa do smoczka ona wtedy mietoli sobie tą pieluszkę po czym albo przy tym zaśnie albo sie bawi ta pieluszką az do samego powrotu do domku hi hi hi ;)
Całe szczęscie ze nie jestem sama widze ze kolejan mama przechodzi to co ja z Amelka ze wcianają wasze dzieci więcej znow no ale jak sie im to nie uspokoi to bedzie znaczyc chyba ze chca juz jesc cos więcej-innego tez bo samo mleczko to za małao a jak przystopuja to napewno te dni szybkiego wzrostu z których niektórzy lekarze sie smieja a inni potwierdzaja -mi nawet połozna o tym mówiła zaraz na początku jak przychodziła do Amelki zebym zwracała na takie fazy uwage i wtedy więcej piła bo takie okresy beda sie powtarzac co jakis czas

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

23 cze 2007, 11:32

Dziewczyny!
Wczoraj zdarzył się [size=200]cud[/size]
Kuba zasnął w wózeczku! Normalnie szok :ico_szoking: Posłuchałam waszych rad. Dzięki karolas byłam twarda i nie dałam się zaszantażować (dzięki bogu nie dusił się od płaczu), dzięki ML poszłam z nim wtedy jak wcześnij go wykończyłam zabawą i widziałam że jest śpiący. Przede wszystkim szłam z pozytywnym nastawieniem że się uda. Wiadomo na początku ryczał jak bóbr ale ja twardo nie dałam się a później po jakiś 15 minutach zasnął... ah jak cuuuudownie....
Ogromniaste dzięki, jesteście wielkie!!!!!!

Dziś jak utrzyma się pogoda to też pojdziemy ale też jak będzie zmęczony. Może w końcu trochę odpocznę.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

23 cze 2007, 11:57

HaRe, no to super ze sie udalo :ico_brawa_01:
Widze ze masz taki lezaczek do jakiego ja sie przymierzalam, tylko jakos w koncu wzielam co innego, ap owiedz mi czy u ciebie wibracje sa bardzo odczuwalne tzn czy widac jak lezaczek sie trzesie bo u mnie to trzeba reke polozyc i dopiero czuc bo nie widac,moglyby byc mocniejsze,, bo takie to bardziej moze na noworodka by zadzialaly bo moj to wiercipieta i bardziej sie ten lezaczek trzesie od jego machania nozkami niz od tych wibracji.

Dziewczynyktore uczyly dzidzie zasypiac w lozeczku. Ja od jakiegos czasu mam taki problem, wczesniej po kapieli Patrus sam zasypial a teraz mu sie pozmienialo i go trzeba wozic w wozku. Powidzcie jak wy uczylyscie usypiac dzidzie w lozeczku, wiem ze kilkanasxie razy bralyscie na rece i odkladalyscie ale odkladalyscie jak sie uspokoily, czyli za moment czy dopiero jak zasypialy troche na rekach?

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

23 cze 2007, 12:25

HaRe, - cieszę się bardzo, że się udało !!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwona77, - ja odkładałam Tobiaszka jak się uspokoił, u mnie to trwało tydzień - ile ja się namęczyłam. Ale i teraz czasami mu się coś przypomni i nie chce spać w łóżeczku to piszczam mu szumy i z reguły pomaga. Powodzenia i wytrwałości.
Śliczne zdjęcia.

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

23 cze 2007, 12:33

Iwona77, u mnie też te wibracje dopiero jak się rękę przyłoży to są odczuwalne.
Jakie superowe to ostatnie zdjęcie jak ślinka mu cieknie - no śliczne po prostu. A jak z ząbkami coś się dzieje?
Odkładaj do łóżeczka zanim zaśnie na rękach. Musi sam zasnąć w łóżeczku. Powodzenia!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości