Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

22 cze 2007, 23:15

Jagula burza okropna, ale już przechodzi.... jak tak jutro bedzie to tą kiełbasę zjemy na surowo :-D
asiapanda, filmik już widziałam :one:

to ja też chcę łóżko Kasiulki :500:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 cze 2007, 23:18

No i jak kto był u Joli, chciałaby wiedziec przed snem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 cze 2007, 23:26

Jagula - w takim razie szczegóły proszę :-D masz psy, koty, lipy, pszczoły... co Wy robicie - z mężem czy m sie zajmujecie?? macie coś jeszcze?? zaciekawiłam się barrrdzo :ico_szoking: :-D

Sosna - a Ty co?? łóżka nie masz czy za moło afrodyzjakujące ?? ;-)

Kasiulka - to i na starym swoim libido wysokie miała - Konrad to skąd z konieczności?? :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

22 cze 2007, 23:32

Ja tylko na chwile z pytaniem: to gdzie się w końcu spotykamy? Sosna u Ciebie? czy jechać na ten pensjonat?

Była ta moja przyjaciółka w ciazy, było super podotykac sobie ciążowy brzuszek i nawet pokopało trochę tak żeby ciocia Gosia wiedziała, że ONA jest tam na pewno :-)

Kasiulka - Konradek supcio, ale od dziś to chyba Amelka trza go nazywać, skoro mówisz, że siusiak sztuczny :ico_oczko:

No i kto był u Joli, hmmm?

A ja jeszcze nie spakopwana :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 cze 2007, 23:40

Gosiu - super :-D a koleżanka w którym tygodniu/miesiącu?? ja tez czuję ruchy i Bartek czuł więc to nie złudzenie :-) pytałam lekazra czy to możliwe, powiedział że teoretycznie jeszcze nie (mówiłam mu o tym dość dawno to był 14 tydz.) ale ja praktycznie czuję i już :-D

Asiu - chyab się nei dowiemy przed snem :-/

ja siedzę bo czekam na Bartka - jest w drodze do domku już :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 cze 2007, 23:45

A mój mężul wróci po 1 :( sama tak z Niunią siedzę, ech

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

22 cze 2007, 23:50

MArittko - koleżanka ma termin na początek września :-) więc już zaniedługo.
Ma potwierdzoną na 100% płeć i bardzo się cieszy, bo bedzie dziewuszka.
Przy drugim dzidzi podobno czuje się wcześniej te ruchy. Ja z Julcią zaczęłam czuć w 17 tyg, więc to, że czujesz w 14 to nie powinno lekarza dziwic.
Dziewczyny, ale Wy czekacie na tych swoich mężów :ico_olaboga: a mój czeka na mnie aż w końcu odejdę od kompa.
Dobranoc pchły na noc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 cze 2007, 23:52

:-) dobranoc Gosieńka :ico_spanko: i inne laski -

Asiu - taka praca :-/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 cze 2007, 00:02

Mam dość tej pracy, niby fajna bo sam sobie reguluje godziny pracy, ale czasem wolałabym żeby np wychodził koło 8, wracał nawet niech będzie koło 19, a wieczorkiem był przy mnie, a tu nonono, ale obiecał że jutro będzie w domciu wieczorkiem :) Szkoda, że mam @

[ Dodano: 2007-06-23, 00:06 ]
Idę się położyć ,troszkę przesadziłam z tym siedzeniem przed kompem, troszkę głowa mnie boli, a termometr chyba się zaciał 37,5 i koniec, na innym 37,3, jeszcze został mi smoczek Wiki z termometrem :ico_oczko:
Uciekam dobrej nocki, ale pewnie nie zasnę przez Jolę, bo nie chce powiedzieć kto to taki...

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

23 cze 2007, 00:14

Maritko my to takie proste górole jesteśmy :-D a że mamy psy to przez małża bo jest myśliwym właściwie na papierze bo strzela tylko oczami do mnie :-D pszczoły tyż mamy bo to jego straszne hobby a lipy bo to z kolei pod hobby podchodzi , koty są nasze czyli moje i siory a jeszcze kanarek i rybki też są taki mały zwierzyniec :-D u nas w domu jest :ico_oczko: ja pracuje przy komputerze księguje faktury a małż krąży od pszczół do lipek a od lipek do lasu i tak na okrągło :-D
Fajnie, że już ktosia czujecie :ico_brawa_01: mały wiercipiętka będzie :-D
Gosiu fajnie powspominać czasy brzuszków :ico_oczko:
Asiu do 1 już niedługo przeminie szybciutko :635:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość