Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

23 cze 2007, 01:11

No i kto był u Joli? :-D

Obrazek

Powiem Wam jedno, bo padam i idę spać: od jutra zaczynam się stołowaać u Joli. Jak jeszcze teraz pomyślę, co u niej jadłam, to ślina mi rynną ucieka...
Było przezarąbiście i dobrze, że mieszkamy tak niedaleko siebie... A malce jeden przez drugiego krzyczał- kto ma mocniejszy głos...

Sosenko -słyszałam, że masz sexi głosik. Nagraj się i mów kobieto, mów, a potem wyślij maila :-D

No i dzisiaj Kubuś pierwszy raz powiedział mama- Jola świadkiem :-D

Ania - Borne Sulinowo to rzut beretem od Szczecinka- zapraszam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 cze 2007, 05:21

no i po zagadce :-D
Chłopaki fajnie wyglądają razem
idę się pakować bo mi jeszcze troszkę zostało :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 cze 2007, 08:42

Witajcie :-D

Kasiu, Kasiu, pamiętaj że miałaś nas dzisiaj zabrać jak bedziesz do tej Suchej lecieć :-D Hehehehehe i jak zwykle mnie rozwalasz tekstami. Zapas prezerwatyw dla Jasia :ico_smiechbig: Nooo, ale niech chłopina od kołyski się uczy :-D I zawsze wiedziałam, że z Konradkiem to jakaś ściema ;-)

Maritko ja tam nie wiem, czy Daniel się Tobie nie podoba :-D A oni z Bartkiem to nie czasem jednojajowce, aaaaa? :-D Hehehehe, ciekawska Marto. Z Robertem de Niro się spotkałam ;-) Sosna mi załatwiła :-D ;-) A co do ruchów, to możesz je czuć. W drugiej ciąży ponoć szybciej się czuje. Moja kolezanka poczuła ruchy już w 12tc i jest pewna, że to to. W końcu w ciąży już chodziłaś i wiesz. Ja jestem przekonana, że czujesz jak bejbisek się rusza :ico_haha_02:

Eeeeee, ja się tak nie bawię :ico_nienie: :-D Domyślne wszystkie jesteście :-D :-D :-D Macie rację, była u mnie Margo z Tomem i Kubą :579: Nie wiem jak oni, ale ja się nagadać nie mogłam. Mogliby cały weekend siedzieć a i tak mało by było. Jeszcze nawet moich tras spacerowych Margolcowi nie pokazałam :( Ale jest nadzieja, że bedziemy się częściej spotykać i jeszcze pokażę, co Margo? ;-)

Sosna, no no no, ależ jutro będą atrakcje w Suchej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I ja też chcę z Wami do tej wypaśnej kawiarni :(

Margo to ja na stołówkę zapraszam częściej, można wykupić obiady abonamentowe w promocji ;-) :-D I jestem świadkiem. Kubuś nie powiedział "mama" tylko dużo, dużo razy powtarzał. Czekam, aż mi Hubi pokaże, że się czegoś mądrego w końcu nauczył, ale narazie twardo tylko "tatatatatata" powtarza :ico_noniewiem:

A Riterka dospac nie może, że o 5 już w necie siedzi? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

23 cze 2007, 08:52

i ja witam.... mym seksownym głosikiem :D
jestem cała obolała, spać w nocy nie mogłam :D.... chmur ze hej, ale coś słońce się przedziera, żeby tylko nie padało....moje dziecko pobiło wszelakie rekordy i spało do 8:30, nie wiem czy wróży to coś dobrego... ciekawe jak dzieci na siebie zareagują, moja to bardzo łagodna osoba :D
Maritta, czy Twój maż ma brata bliźniak, bo juz nic nie kapuje :583: ... co do łóżka, to oba argumenty bo w pokoju jest takie skrzypiące, że :ico_szoking: strach się bać.
Kasiulka, ja tam na zdjeciu widzę chłopczyka, bardzo miłego chłopczyka :-)
Kocica_26, Margo, więcej zdjęć !!
Gosia, może już tego nie przeczytasz, ale koło mojego domu będziesz przejeżdzać więc moze do mnie pierwsze wpadniecie ja Wam powiem jak do Boczka jechać :)

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

23 cze 2007, 09:06

No to laseczki miłej imprezki życzę :ico_haha_02:
Idę do mojego krzyczącego dziecka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 cze 2007, 09:27

Sosna oj, oj :ico_nienie: mało uważnie czytasz :-D Daniel to bliźniak Bartka tylko nie wiem czy jednojajowy czy nie :ico_noniewiem: Ale wydaje mi się, że jednojajowy, więc jak się może Maritce nie podobać ;-) :-D No i zdawaj relacje z imprezy na bieżąco, bo ty jako jedyna dostęp do sieci bedziesz miała :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

23 cze 2007, 09:27

Helol.
Przed wyjazdem musiaąłm jeszcze tu zajżeć ;-)
Sosenko - ok w takim razie pierwsze co to nalot na Twoją chatę :ico_oczko:

Wszystkim życzę miłęgo weekendu

Asiu i Akna z Tomciem leczcie się szybciutko :ico_buziaczki_big:

Jolu, Margo - dziewczyny zgadły coż to za miłe goscie były :-D super, ze tak blisko mieszkacie, nic tylko się nawiedzac :-)

No to ja idę się pakować hihi bo jeszcze nic a nic nie spakowalam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

23 cze 2007, 11:08

Riterka koło Gliwic, czyli połowa za nimi, ale ta spokojniejsza, bo Jaś spał1,5h a teraz już nie bedzie, a co będzie robił.... to ja się boję :ico_olaboga: Nie wiem czy wiecie jak Riterka jechała do Mokuso, to pierwsze spał, potem go trzeba było natychmiast z fotelika wyciągnąć, a ostatnie kilometry to Riterka niosła Jasia na rekach a Krzys jechał obok :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_olaboga:
Mosob, też teraz wyjechała, czyli za 1,5h będą :ico_brawa_01:

Kasiulka grzeje śmigła od rana :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-23, 11:09 ]
A JAgula już rozpakowana u Pana Boczka :D...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 cze 2007, 11:14

Dzień dobry, juz mnie zazdrość trafia, ale macie suuuuper no. A ja się wciąż leczę, temperaturka 37,00 więc jest super już :) Sosenko wycałuj przybywających i przybyłych :)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 cze 2007, 11:15

Witaminka nic nie wiesz, bo Cię nie było. Ale jeszcze może się załapiesz do Pana Boczka na karkówkę z grilla :-P :-D

Hehehehehe Sosna. Padłam z tego Jaśka :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość