beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

24 cze 2007, 01:33

ale naklikalyscie dziewczeta. :ico_szoking:
witam wsrod sierpniowek ppreudence :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
dzisiaj pierwszy raz spuchly mi nogi i jestem w szoku. nie wiedzialam,ze moga sie z nich zrobic takie baloniki :ico_placzek:
swbasia starasz sie juz o benefity? mi powiedzieli,ze jest jeszcze za wczesnie,bo dzidzia musi miec jakis numer ktory przypisuja jak sie urodzi??? :ico_olaboga:
niedawno urodzily moje dwie kolezanki i nie dostalu becikowego . boje sie ze te 500 f i nam ucieknie. :ico_szoking: musze sie dokladnie dowiedziec o co w tym chodzi.


bylam na miescie i porobilam pare fotek. zaraz wkleje.
buziaczki dla wszystkich sierpnioweczek :ico_buziaczki_big:


i mi sie nie rozdwajac jeszcze :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-06-24, 01:37 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-24, 01:44 ]
bym zapomniala MARTUUNIA1 wygladasz suuperowo. ja to jak taki klops wygladam i sie czuje. no w koncu 17 na plusie.
ANITA ty tez jestes laska,ze ho ho :ico_szoking:
MALA-MYSZ troszke slabo cie widac ale mam nadzieje,ze wkleisz inne zdjecie i ciebie tez bede podziwiac,albo lepiej nie wklejaj bo dostane przez was jakiegos dola,ze wy takie pieknusne a ja taka buuuuuuuuuuuuula. :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-24, 01:49 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-24, 01:54 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-24, 01:57 ]
dobra koniec zanudzania. wpadne do was jutro. pa pa kochane :-)
:ico_papa:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

24 cze 2007, 12:21

Witajcie dziewczyny ja dopiero wtalam dolaczam wam moja fotke pierwszy raz :ico_wstydzioch:
beata84, ja jeszcze nieskladalam zadnych benefitow tylko na mieszkanie socjalne bo my wynajmujemy i placimy wciul kasy ok 1000f za miesiac z wszystkim :ico_placzek: i przydaloby sie socjalne bo wtedy placi sie duzo mniej
co do tych 500f to my niemmamy szans trzeba miec inne benefity do tego a my zadnych nie mamy no i slyszalam ze trzeba miec 25lat ukonczone a my tylu nie mamy :ico_placzek: wiec watpie ze to dostaniemy slyszalam ze ciezko dostac te 500f
pozdrawiam
ps. wczoraj w nocy zaaczal mnie bolec strasznie brzuch i dostalam biegunki ale naszczescie przeszlo juz mialam po karetke dwonbic tak sie slabo czulam moze to przez lazenie bo bylismy w Londynie i lazilismy caly dzien albo sie czyms zatrulam mam nadzieje ze to sie nie bedzie powtarzac :ico_olaboga:
a jak u was samopoczucie????
Obrazekto ja 2 tygondie temu

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

24 cze 2007, 12:32

ale masz super brzusio a jaka laska. no no no :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiem ze najpierw trzeba zlozyc wniosek o tax credit a potem dopiero o te 500 f z job centre. jak sie dokladnie dowiem to ci napisze. bylo nie bylo,ale zawsze 500 :-D
my tez czekamy na socjalne bo jestesmy na pokoju a nie chcemy placic za wynajem calego mieszkania. no ale jak nie dostaniemy to bedziemy musieli czegos poszukac. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dobrze,ze juz lepiej sie czujesz. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jakby co zawsze mozna jechac na pogotowie.
a ajak twoja midwife???
ta moja to cos malo zainteresowana. chyba ma mnostwo ciezarowek w tym sezonie. hi hi. pozadrawiam. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 cze 2007, 12:50

Widzę dziewczyny,że sporo was mieszka w Angli... ja tu w Krakowie choduje mój brzusio!
Jak wklejacie zdjęcia? To bym się pochwaliła moim brzusiem.
Ja mam już na plusie 14kg, ale że ostatnio miałam problemy z cukrem, nawet dostałam glukomentr do domku to mam teraz diete i od 2 tyg nic nie przytyłam, bo niedługo się w drzwiach nie zmiescze :-D
Teraz zmierzam do babci na imieniny:) Pewnie bez ciacha się nie obejdzie!

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

24 cze 2007, 13:32

beata84 pisze:ale masz super brzusio a jaka laska.

powiem ci ze ja juz jestem ponad 20kg na plus i strasznie sie czuje w moim ciele :ico_placzek: a zostalo mi jestcze ponad 8 tygodni :ico_placzek: ale mam nadzieje ze wroce do swojej formy po porodzie :-)
co do mojej midwife to ja mam co spotkanie prawie inna ale to nic zlego :-) zapisalam sie na szkole rodzenia zaczynam od 4 lipca . Powiedz mi jeszcze jak ci sie podoba opieka w uk nad kobieta ciezarna ???bo u mnie to spoko nawet pelno badan nawet robili badania mojemu chlopakaowi i 2 scany ( chcialabym wiecej :-D )no i caly czas mam spotkania z poloznymi tak wiec jestem narazie zadowolona mam nadzieje ze przy porodzie bede miec dobra i mila opieke ....
ps. wczoraj pierwszy raz ktos mi ustapil miejsca w metrze poczulam sie jak stara babka bo kobieta byla starsza odemne ale z drugiej strony fajnie miec przywileje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 cze 2007, 17:49

Hej dziewczynki!!!
swbasia, wygladasz bardzo ładnie, nie narzekaj. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beatka piękny brzucholek. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie, ze mieszkacie obie w UK, mozecie sie powymieniac informacjami. Ja tu w USA sama jak palec. :ico_placzek: Ale juz niedługo, dziewczynki!!! Odliczam juz tygodnie do naszego wyjazdu. :-D

U mnie znowu, jak w kazdy weekend, mała impewzka. Wczoraj wróciliśmy o 2 w nocy i dzis czuje sie tak, jakby mnie ktos przeżuł i wypluł... Ale było fajnie. Szkoda tylko, ze odkad jestem w ciazy to robie za kierowce... Teraz juz mnie to troche wkurza, bo co raz trudniej mi sie prowadzi samochód z takim brzuszkiem. :ico_noniewiem: Nie wiem czy za 2 tygodnie sie zmieszcze... Moze wtedy zostane zwolniona z obowiązku odwozenia wszystkich do domów. :ico_brawa_01:

A dzis bedziemy sprzatac mieszkanko, a wieczorem wychodzimy na kolacje ze znajomymi. :ico_brawa_01: Juz nie moge sie doczekac.

Aha, Beatka, ja tez mam spuchniete nogi i rece od jakiegos czasu. Niestety nic nie pomaga... tak juz chyba zostanie do konca. :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 cze 2007, 19:17

Cześć dziewczynki!!!!!! :ico_ciezarowka:
Kurczaki pieczone, kilka dni mnie nie ma, a tu takie zmiany. :ico_olaboga: Oczywiście na dobre zmiany. Mamy nową Sieropnióweczke, Pruedence witaj wśród nas.
Rozbiegałyście się po sklepach i teraz prawie jesteście gotowe, a ja nadal nie mam komody i nie mam pojęcia jak to będzie. :ico_olaboga: Dzisiaj może mężunio z pasierbicą złożą łóżeczko, jak damy radę, bo wszyscy jesteśmy chorzym, zaczeło się od Keely a teraz wszyscy mamy bolące gardła i czujemy się jak wyrzuci i wypluci. ALe dzisiaj zakupiłam rodzince leki i aplikuje im, sama jedynie mogę jedynie na gardło, w niewielkiej ilości. :ico_placzek:
Jednak muszę się pochwalić wczoraj kupiłam pieluszki dla noworodka z wycięciem na pępuszek i szczoreczke do butelek. A i przybrana teściowa kupiła nam 228 pieluch w pudle ale na dzidzie powyżej 6kg :-D , więc pomału się zaczna . :ico_olaboga:
Ja osobiście chciała bym urodzić wcześnie, bo jakoś nie mogę się doczekać.
Spanie jest wielkim wyzwaniem, ale pół na plecach pół na lewym boku, pod plecami mam poduszkę i jakoś daje radę, a biodra, jak bardzo bolą to jedną nogę zadzieram na męza jak on leży na boku i powiem wam rewelka, wyczuwam natychmiastową ulgę. :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

25 cze 2007, 07:26

O rety, ile czytania... Ja jak zwykle mam problem z netem. Mój operator to chała na całego. A jak się do nich dzwoni, to ściemniają po mistrzowsku. Wkuża mnie to tym bardziej, że sama pracuję w firmie telekomunikacyjnej i nie tak łatwo mi kit wcisnąć, a próbują za każdym razem. :ico_zly:
Kasia3, wpadłam dziś w nosy na ten sam pomysł z nogą. Tylko zamiast na Sebka zrobiłam sobie taki duży wałek z koca. Naprawde pomogo :-D
A na puchnące dłonie i stopy kupiłam sobie kremik. Trochę pomaga, ale nie zawsze. Działa też jak potrzymam trochę łokcie pod zimną wodą. Tylko to wszystko pomaga na jakiś czas, potem znów puchnę.
Walczę dziewczyny, żeby mi Sebastian pstryknął jakąś ładną fotkę. Tylko jakoś słabo mi wychodzi. Wczoraj poszliśmy do parku, to oczywiście zapomnieliśmy aparatu. :ico_oczko: Ale staram się dalej. No i 18+ :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

25 cze 2007, 09:30

co do wkladek laktacyjnych to nawet jak nie uzywa sie laktatora to mleczko ucieka wiec przydadzą sie na pewno - ja mam juz dwie paczki

Teraz ciagle myslę o pakowaniu się do szpitala ale kompletnie nie wiem ile czego mam wziąść czy wy macie juz plan?

[ Dodano: 2007-06-25, 09:32 ]
aa jeszcze mam pytanko - czy wiecie jaki rozmiar ubranek odpowiada danemu wiekowi dziecka? chodzi mi o to że np rozmiar 80 kiedy dziecko zaczyna nosić? (oczywiscie mniej wiecej)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

25 cze 2007, 09:58

Kasia1983 co do rzeczy do szpitala, ja juz skończyłam szkołę rodzenia i tam nam powiedzieli co akurat do ich szpitala jest potrzebne jak chcesz to mogę ci wymienić.
Co do rozmiarów dzieci, mam nadzieje, że sa międzynarodowe, ale w polsce zaczyna się od 56- na noworodka , 3-6 miesicy to jest 62-68, a 80 to pewnie będzie na roczne dziecko choć pewna nie jestem, ja na razie najwiekszy ciuszek mam 68.

Kasia3 masz racje z tym spaniem, ja moge tylko na bokach a i tak mi wszystko po 20 minutach drętwieje, próbuje jakies wałki z kołder i poduszek robić ale idzie cięzko. Kupiłam sobie jakieś 2 tyg worek sako, na którym spędzam wiekszość dnia, ina nim spi się w miare wygodnie ale to jest pozycja półsiedzaca, tak że dosypiam w dzień. Maż mój się smieje, ze to nasz organizm już nas przyzwyczaja do mniejszej ilości snu jak będzie dzidzia. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość