Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2007, 09:35

cześć dziewczynki
ale duzo wczoraj naskrobałyście kochaniutkie ledwo doczytałam, ale tyle dobrych wieści że siedzę cztytam i się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Po pierwsze :ico_brawa_01: dla Kapika za sukcesy w przedszkolu...no no juz po wakacjach do zerówki :ico_brawa_01:
Mamo_Kingi mój Antoś też chyba przechodzi takowy bunt , straszny z Niego rozrabiaka...i uparciuch niesamowity....brnie do celu :-D
Kinguś daj mamusi troszkę luzu :DD
Iza Matuś cudnie już chodzi i jakie długie odległości, mój Tosiaczek troszkę ostrożniej ale ma taką radochę a jak już dojdzie do mnie lub do męża to się wtula i smieje się w niebogłosy :ico_haha_01:
diem no to brawa :ico_brawa_01: dla Twoich chłopaczków ze dają Ci trochę odetchnąć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczynki no i wczoraj byłam w szoku , dostałam kolejny telefon w sprawie pracy i...mam kolejne interview we wtorek a najlepsze jest to ze to te przedszkole w którym powiedzieli mi że juz kogoś przyjęli ale ja i tak im zostawiłam swoje papierki... :ico_wstydzioch:
...ale numer :ico_wstydzioch:

KAOLCIA odezwij się Słońce...bo tęsknimy!!
iza pisze:a my z mezem 2 rocznice slubu :ico_olaboga: :ico_olaboga: ciekawe jak ten dzien spędzimy... :ico_olaboga:

Izuś kiedy macie tę rocznicę??
Mam nadzieję że mężuś się spisze :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-06-23, 10:32 ]
IWONUŚ a Ty gdzie? Dawno Cie nie widziałam...?

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

23 cze 2007, 13:41

Maggie, 25 czerwca mamy rocznice.....

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

23 cze 2007, 20:26

iza super filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromniaste brawa dla Mateuszka :ico_brawa_01: ... rzczywiscie zasuwa jak maly samochodzik :-D alez te nasze dzieciaczki rosna ... a jeszcze rok temu w brzuszkach urzedowaly :ico_haha_02:
iza doskonale Cie rozumiem, bo takze biegam za swym urwisem i moje dziecko jest doslownie wszedzie,a w ogrodzie juz sobie nie posiedze tylko biegam na wpol zgieta :ico_olaboga: albo za Kourosh ,albo z nim za raczke :ico_haha_02:
Buziaki dla Wszystkich dzieciaczkow za postepy i za to,ze po prostu sa :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:

Maggie to teraz praca do Ciebie puka :ico_oczko: :ico_brawa: powodzenia na kolejnej rozmowie! A napisz, jak to z Toba jest? Denerwujesz sie czy potrafisz zapanowac nad nerwem? :ico_haha_02: Poplatania jezyka zatem! :ico_haha_01: Bedzie dobrze!

Aginka no prosze ... to teraz Kapika nie odgonisz od basenu :ico_noniewiem: a moze juz znalazlas sposob ? I prosimy o jakies foty Kapika z zakonczenia roku , jesli takowe sa :ico_sorki: :ico_oczko:

iza Wszystkiego naj naj i jak to ujela Maggie ''oby sie maz sprawdzil'' w tym szczegolnym dniu :ico_haha_01: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko:
juz dzis pisze, bo byc moze jutro mnie nie bedzie na tt :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 cze 2007, 21:54

Cześć dziewczynki
Antosiowi wyszedł kolejny ząbek czwóreczka górna, także mamy już w kolekcji pięć ząbków.
No i tak się składa że koleiny ząbek wyszedł mu na jakieś święto, jakaś okazję.... :ico_brawa_01:
1-świeta Bożo Naorodzeniowe
2-Sylwester
3-Walentynki
4-Dzień Kobiet :ico_oczko:
5-dzisiaj w Dzień Ojca...
:ico_haha_01:
diem pisze:Maggie to teraz praca do Ciebie puka :ico_oczko: :ico_brawa: powodzenia na kolejnej rozmowie! A napisz, jak to z Toba jest? Denerwujesz sie czy potrafisz zapanowac nad nerwem? :ico_haha_02: Poplatania jezyka zatem! :ico_haha_01: Bedzie dobrze!

ano puka , puka ...
wiesz co wydawało mi się że stres mnie paraliżuje...przynajmniej tak było w Liceum .... ale po ostatniej rozmowie własnie w tym przedszkolu stwierdziłam... że jednak wywołuje we mnie motywację do działania.
Denerwuję się ale panuję nad tym....miewałam juz gorsze nerwy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 cze 2007, 09:25

Dzień dobry ....

Jutro o godzinie 16:30 proszę i za mnie trzymac kciuki .... mam rozmowę o pracę .... co prawda na nic nie liczę ... ale znalazłam ogłoszenie i się umówiłam ... choc z tego co wiem kiepsko tam płacą .... ale ... proszę trzymajcie kciuki ..... :-)

[ Dodano: 2007-06-24 ]
Jejku - muszę napisać CV - nie uwierzycie ale nigdy tego nie robiłam :ico_szoking: .... od prawie 9 lat pracuję w jednej firmie .... a wtedy pisało sie je szcze podania o pracę .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 cze 2007, 10:19

Dzieńdoberek :-)
Aginka pisze:Jutro o godzinie 16:30 proszę i za mnie trzymac kciuki .... mam rozmowę o pracę .... co prawda na nic nie liczę ... ale znalazłam ogłoszenie i się umówiłam ... choc z tego co wiem kiepsko tam płacą .... ale ... proszę trzymajcie kciuki ..... :-)


Aginka, masz to jak w banku...będę trzymać kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 cze 2007, 11:23

Dzien dobry bardzoo

Wczoraj pojechalismy sobie po snaidanku na camping z tesciami tam trzeba bylo troche trawe pokosic co zrobil moj maz i troszke zywoplot skrocic Ogulnie bylo fajnie,wrocilismy wieczorkiem aha na campingu pogralismy sobie w karty mala nawet 2 razy spala po 2 godziny .. :ico_brawa_01: :ico_szoking: I bylo fajnie..
A dzisiaj od rana to szykuje do obiadku,i potem pojdziemy sobie na spacerek gdzies bo jest ladna pogoda nie z goraco ale sloneczko swieci i jest przyjemnie..

Maggie super ze ci sie uklada z ta pracka powodzenia i buziaczki dla ciebie bedzie dobrze :ico_oczko:

Iza to fajnie ze macie rocznice z mezulkiem moze sobie gdzies poojdziecie tylko we dwoje na kolacje.. ja z moim mezem co roku w nasza rocznice chodzimy sobie na jedzonko i tak uczczamy ten nasz dzien a ja z moim mezem mam rocznice slubu 21 sierpnia takze za nidlugo 3 latka bedzie wow jak ten czas leci a znamy sie juz 1 stycznia bedzie 4 latka :ico_brawa_01:
Aginka ja tez bede trzymac jutro kciuki a moze akurat dostaniesz ta prace czego ci zycze :ico_brawa_01: :ico_oczko: Mam nadzieje ze super sobie spedzicie wasza 2 rocznice powodzenia i buziaczki

A ja zajrze do was wieczorkiem bo teraz ide jeszcze sie obiadkiem zajac nie zostalo mi duzo i mala tylko dzisiaj godzinke spala no nic buziaczki papapa

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

24 cze 2007, 17:21

Hej hej baboski
moja mała jak na razie spi więc i chwilka dla mnie
na początek pozdrawiam was wszystkie i wasze słodkie dzieciaczki - co niektóre to juz roczniaki :-D :ico_brawa_01: :-D
Nicola też już lada dzień dołączy do nich :ico_haha_01:
impreza za tydzień u nas będzie w sobotę
- a dzisiaj próba generalna była - testowaliśmy torta :ico_tort:
- znaczy się ja robiłam a tatusiek jadł :ico_smiechbig: - biedactwo :587: :ico_smiechbig:

Mała ma już 6 zębalków cztery górne :-D 2112 :-D i dwa na dole :-D 11 :-D
waży już z 9 kilo najmniej - muszę ją dzisiaj sprawdzić :ico_haha_01:
długa jak na oko to z 80cm - taki rozmiar jz nosi :ico_brawa_01:

no i musze lecieć już :ico_placzek:
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 cze 2007, 21:56

kaola, nam wpadła tylko na chwilę i już weselej na stronie się zrobiło ....


A ja piszę CV .... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

24 cze 2007, 22:03

Aginka, trzymam kciukacy za ciebie!!!!!!!!

kaola, hej hej....tęsknimy......dobrze ze sie odezwalas

Kristi, nie wiem czy naszą rocznice uczcimy bo nie mam z kim zostawić Matusia...ale w domu tez bedzie przyjemnie.....
Maggie, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla księciunia za ząbalka....super mu w w święta wypada zawsze

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość