Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 cze 2007, 09:52

karolas Nie ma się czego wstydzić :-D Przecież każda z nas wszystko przeżywała i rozpisywała się na ten temat. Na dodatek nie pisałaś głupot tylko swoje uzasadnione obawy i miałaś do tego prawo!
Pamiętam, pamiętam o tych bliźniakach!
Ach, fajnie Was mieć, naprawdę! :-D :ico_brawa_01:

Normalnie senność mnie ogarnęła, masakra!

[ Dodano: 2007-06-24, 10:04 ]
heheh ... Znalazłam na forum numer tel. do Bluszczyka! Chyba sms'ka jej puszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

24 cze 2007, 11:00

Muszę przyznać, że czasami wchodziłam na Lutowe dzidzi 2007 i czytałam co u Was.Teraz żałuję, że tak późno dołączyłam do Was. Nie mogę sobie powspominać jak to było u mnie kiedy czekałam na moją Patrycje.

Pozdrawiam Was wszystkie :-) :-) :-)

[ Dodano: 2007-06-24, 11:01 ]
Iwona77 jakiego przedmiotu uczysz??

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 cze 2007, 11:02

Hej Lutówki, dziś niedziela a my z Joasią same w domciu jesteśmy, a to dlatego, że tatuś pojechał o 3 w nocy do puszczy ze swoim kolegą pstrykać fotki łosiom hihii
niedawno rozmawiałam z moim mężusiem i jak narazie jedyne zwierzęta jakie spotkali to komary :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

A zapomniałam się wam pochwalić, że w piątek byliśmy pierwszy raz z Joasią w restauracji. Była grzeczna i baardzo zainteresowana moim obiadem hihi jakby mogła na pewno z chęcią by spróbowała :ico_haha_01: dopiero pod koniez zaczęła trochę marudzić ale napiła się herbatki i poszliśmy potem jeszcze na zakupy :-)

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

24 cze 2007, 11:25

Cześć dziewczyny.
My zostaliśmy sami na cały tydzień :ico_placzek: , mężuś pojechał z samego rana na poligon.
Tobiaszek teraz zasnął. Ale jest dzisiaj trochę marudny. Non stop przewraca się na brzuch i płacze. No to ja go na plecy, poleży trochę i znowu na brzuch. Kręćka można dostać.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

24 cze 2007, 12:12

Nie było mnie przez dwa dni a ile mam do poczytania!

HaRe Super, że Kubuś zasną w łóżeczku będziesz miła troszkę czasu dla siebie

Hekkate ja mam krem przeciw słoneczny z nivei z filtrem 30

Małgorzatka mi na usg powiedzieli ze w 80% będzie chłopczyk a tu psikus i urodziła się dziewczynka.

Ja nie pisałam na forum jak byłam w ciąży, bo pracowałam na 2 etatach i nie miałam, kiedy. Fajnie by było teraz sobie powspominać.
:ico_placzek: :506:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

24 cze 2007, 13:01

kminek, Patryk jak ma taki okres przyspieszonego wzrostu to wcina tak okolo tygodnia.

Magdzinka, widze ze twoj maz tez ma fiola na punkcie fotografii a moze to jego zawod? Bo moj to znow na rajdy samochodowe lubi jezdzic,w zeszlym roku, na poczatku ciazy bylismy na takim pod Krakowem,musielismy szybko sie przemieszczac i szukac jakis dziur bo tam sie rozgrywaja najczesciej takie jazdy,no i tak prawie caly dzien,troche sie pogapilismy w deszczu i błocie a potem gonitwa za kierowcami hihi

hekkateja niczym jeszcze nie smaruje Patryka,w ogole to jak jest osloniety przed sloncem to tez trzeba?

sesila, ja ucze podobnie jak hekkate, j.angielskiego, widze ze sami humanisci na razie hihi
Ale ja jeszcze nie wiem czy wroce do pracy jako nauczyciel, mysle nad tłumaczeniem w domu.

Małgorzatka, ciekawe czy Bluszczyk odpowie, bedziemy czekac
Mam nadzieje ze zdjecia da sie uratowac, ja niedawno myslalam ze moj maż stracil o maly włos wszystkie zdjecia Patryka, od tego czasu mamy je nie tylko w kompie ale tez na karcie w aparacie, normalnie chyba bym sie rozplakala.No ale niestty czasem technika zawodzi. Ja to w ogole mam tyle rzeczy tylko w kompie, zawsze sobie mowie ze musze na plyty pozgrywac co wazniejsze a potem zapominam ale jakby co sie stalo to nie wiem co bym zrobila bo tam tyle waznych rzeczy. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-24, 13:05 ]
sesila, myszka_f, szkoda ze nie pisalyscie ale teraz nadal tu jestesmy i to juz z dzidziami wiec jak bedziecie duzo pisac to wkrotce tez bedziecie mialy co wspominac,jak np wasze dzidzi byly malutkie i jak sie niepotrzebnie zamarwialyscie,za kilka m-cy bedziemy sie smiac z innych rzeczy.

[ Dodano: 2007-06-24, 13:11 ]
karolas, zapomnialam dodac icos odnosnie twojej postawy, bo z ciebie taka prawdziwa Matka Polka hihi Ale mi zaimponowalas ta wyprawa z dwojka dzieci i jeszcze rowerek, no i nie chcesz by ktos cie odwozil,kurcze no nie wiem czy z dwojka bym sobie poradzila,chyba ze to z czasem przychodzi bo z wiekiem to na pewno nie,bo ty młodziutka a ja troche juz mnie młoda hihi Co prawda do lekarza chodze sama i nawet na poczatku jakies sprawy zalatwialam z Patrykiem ale teraz jak on nieraz sie budzi i zaczyna sie wydzierac to jak gdzies dlaeko sie nie wybieram sama,taka panikara ze mnie hehe no i samochodem tez nie pogardze, taki ze mnie leniuszek ze do okulisty 2 przystanki dalej bralam taxi bo balam sie ze po badaniu i kropelkach maly sie rozzlosci i bedzie plakala w nieboglosy cala droge hihi
Pdziwiam naprawde podziwiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 cze 2007, 17:40

NO MALOGOSIU tak to było, 17.06 dokładnie we własne urodzinki zrobiłam test i pokazał ciąze no to dnia kolejnego do ginekologa bo juz nie mogłam wytrzymac czy oby napewno nasza pierwsz próba sie powiodła i 18.06 juz wiedziałam ze jestem w 5 tygodniu tylko poani doktor oznajmiła ze cos jej tam na blizniaczą ciąze wyglada to ja pobladłam i nogi mi sie sztywne zrobiły :(
Ale potem juz wiecie wątpliwosci co do ilości dzieci i kolejno płci zostały rozwiane hi hi hi i całe szczescie
HARE nie no cos ty 3 dzidziusia to ja juz bym raczej nie chciała hahahahaha mam nadzieje ze to nie był jakiś sen proroczy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
KMINEK,IWONA77 no Amelka jak ma ten czas przyspieszonego wzrostu to wiecej wcina tez tak tydzien nawet z półtora, jutro wreszcie ide do pediatry bo juz nie moge wytrzymac chce poznać Amelki wagę, moze długośc bo od urodzenia nie była jeszcze ani razu mierzona no i biedulka bedzie szczepiona-3 wklucia jutro juz widze jutrzejszy dzien marudy bedą na maksa pewnie :ico_noniewiem:
IWONA77 no jakos juz sie nauczyłam ze musze poprostu obie radzić sama bo inaczej musiałabym siedziec cały dzien w domku i czekac az mąż wróci z pracy i załatwiac rozne sprawy a tak sie poprostu nie da nieraz brakuje mi mieszkania z mama bo jednak miec mamę na miejscu jak sa dzieci to spore odciązenie ale juz mieszkamy sami ponad 5 lat i nawet jak byłam tydzien z dzieciaczkami u rodzicow na ogórdku to za długo mi było, wszystko zaćzeło mnie wkurzac juz jestem przyzwyczajona do samodzielnych decyzji i samodzielnego kierowania swoim zyciem, jak widziałam kłutnie i spory moich sióstr ze soba albo z mama to sie cieszyłam ze juz nie muszę w tym uczestniczyc hi hi hi :-)
MAGDZINKA nie weim czemu ale jak patrze na zdjęcia Asi to jakos mi bardziej pasuje do niej to drugie imie-SABINKA hahahaah nie weim czemu jakoś tak mi wyglądem podchodzi pod Sabinke moze przez te śliczne pulajdki hi hi hi ;). Super ze mała grzeczna była w restauracji no no to mieliscie fajny wypad,ciekawa jestem czy Amelka by mi tez wytrzymała hhhmmm u niej to róznie nieraz pieknie i długo we wózeczku lezy a nieraz jaky owsiki miała sie wierci
ML nie martw sie kochana Amelka wczoraj miała dzień wariata, marudziła i marudziła a my jeszcze na imieninach u mojego dziadka bylismy troszke przykimała tam ale tylko z pól godzinki ach..... zycze by tydzien szybko ci minał i maz wrócił szybciutko masz jeszcze nas :ico_oczko:

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

24 cze 2007, 20:34

karolas, no ja tam nie wiem, czasami miewam prorocze sny :ico_oczko:
Hekkate, stópka Kuby mniejsza od stópki Twojego Daniela bo 8 i pół cm.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 cze 2007, 20:57

stópka Amelci taka sama jak Kubusia od HARE czyli 8,5 cm. :-)
chciałam wam pokazać jak Amelka dziś słuchała pioseneczki dla dzieci hi hi hi a załozone miała słuchawki co są pod kompa podłączone bo gadam z rodzicami przez skypa
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 cze 2007, 21:25 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

24 cze 2007, 21:03

IwonA weź na rece dopiero wtedy gdy już naprawdę mocno płacze a tak staraj się go uspokoić w łóżeczku głaszcz po brzuszku albo po główce (na Mirelke to działa) Jak już to nie pomagało to zazwyczaj włączałam kołysankę pozwalałam jej płakać Az kołysanka się skończy potem brałam na rece i uspokoiłam jak się uspokoiła to jakieś 2-3 minut czasem szybciej to dokładam i znowu to samo .

Mirelka spi pod kocykiem , a tez mam taka gruba kołderkę na razie leży w szafie

qunick Mirelka tez mi zaśnie bez wożenia w wózku , pomyśleć ze kiedyś to non stop telepałam na progu .

Hekate ja smaruje filtrem dla dzieci od 1 miesiąca 30

Byliśmy dziś u siostry na roczku i oczywiście musiałam sie pozrec z ojcem , jaki ja nie lubię jak ktoś mi sie wpieprza do życia
Ostatnio zmieniony 25 cze 2007, 12:17 przez Iza@, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość