fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 cze 2007, 18:22

beatko witaj i pisz ...smialo bez ociagania,jak twoja ciaza przebiega???
delfina zdjecia super.... :ico_brawa_01:
kurcze zapomnialam co mialam wam poodpisywac.... :ico_zly:
kasia czekam na zdjecia z wesela...
a wygralam wczoraj w toto lotka....trafilam 3...po raz pierwszy cos udalo mi sie wygrac,wygrana nie wielka bo tylko 10 F :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

24 cze 2007, 18:57

witajcie !!!
w tym watku jeszcze ja jestem nie rozdwojona wiec dziewczyny nie jestescie same
pisalam tu kilka razy ale postaram sie czesciej do was zagladac :-D
pozdrwiam!!!

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

24 cze 2007, 19:22

Basia witaj Kochana i pisz duzo, ale tak naprawde to jeszcze przeciez Madziorka chodzi dwa w jednym!!!
Kasia juz zdjec z weseliska sie doczekac nie moge!!!
Felunia :ico_brawa_01: za wygrana, ponoc od takich malych wygranych sie zaczyna!!! Moze 6 trafisz!!! :ico_brawa_01:

Dziewczyny a wiecie co moze z EDYTKA I OSKARKIEM??? tak dawno jej nie bylo!!! :ico_szoking: Miala do Polski leciec, pewnie juz dala noge, ale ciekawe kiedy wroci???

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

24 cze 2007, 19:26

witam!
no fela kasia fittney upieklo wam sie z ta ciaza dzieki beatce84 i swbasi :ico_haha_01:
witam serdecznie milo ze dzieciaczkow nam przybedzie :)
ja nie mialam ostatnio czasu bo natus zabkuje i masakra u nas :ico_olaboga: maz dzis wrocil ze stanow to tez nie mialam jak wejsc na tt...
zdjecia super czekam na zdjecia kasi :-D z wesela

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 cze 2007, 21:33

swbasia, teraz musisz czesciej pisac, bo deficyt brzuszkow na tym watku bedzie :ico_oczko:

wiecie co moj maz dzis wymyslil? lezeli z mala chyba ze 3 godziny na lozku i sie w siebie wgapiali, po czym malzone stwierdzil, ze Luska to najlepsza telewizja, tylko abonament strasznie drogi :-D , ale swoja droga mslalam, ze Lusia bedzie sie go bala, bo on ma bardzo donosny glos i wogole glosno sie zachowuje, ale jej sie podoba. strasznie tez lubi sluchac piosenek w tv. dobrze, ze jeszcze nie zaczela ogladac :-D .
acha! i jeszcze chcial ja juz uczyc instalowania systemu w kompie, bo swiatelko z komputera tez ja interesuje bardzo.
dzisiaj juz zaliczylismy pierwsza samodzielna kapiel, bo w niedziele polozna nie przychodzi i egzamin na 5 zdalismy, bo dziecko zywe :-D :-D :-D ale ona strasznie lubi kapiele. wogole to dziecko ma strasznie duzo cierpliwosci dla naszej nieporadnosci.
niestety mleczka nie mam i karmimy butelka :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-24, 21:33 ]
fela pisze:a wygralam wczoraj w toto lotka....trafilam 3...po raz pierwszy cos udalo mi sie wygrac,wygrana nie wielka bo tylko 10 F

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez raz 3 w UK trafilam, ale to 5 F bylo wtedy

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 cze 2007, 21:48

to ja zaczynam od zdjęć :ico_oczko:
moja córa na sesji zdjęciowej w dużym pokoju :-D

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/101870.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/101871.jpg[/img][/img]

mama i córa na tle gości weselnych :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/101874.jpg[/img][/img]

lenka z młodymi :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/101876.jpg[/img][/img]

a tu już wybieramy sie na poprawiny. chciałam zrobic sobie z lenką zdjęcie, ale wyrywała mi sie do samochodu :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/101877.jpg[/img][/img]

z moimi rodzicami, czyli super-dziadakami :ico_brawa_01: :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/101880.jpg[/img][/img]

za mamą na poprawianch\ nie miałam jakiejś oszałamiającej kreacji :-D

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/101881.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/101882.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-06-24, 21:54 ]
no i juz po weselu, dostaliśmy ciasto i flaszke na pożegnanie..chociaz ja wolałaby,m zamiast ciasta ze 3 schabowe :ico_haha_01:
jutro na 17 też jedziemy na salę, bo jeszcze alkoholu i jedzenia mnóstwo zostało :ico_oczko: a z takich plot to:
-było 120 gosci, miało byc 140, ale nie dopisali;
- młodzi zebrali 37 tysięcy, więc uwazam, ze nieźle, wychodzi jakies 300zł na jednego gościa, ale to nie o nas chodzi, bo my razem daliśmy 400zł :-D ;
- orkiestra byla kiepska i dalo sie tanczyc tylko po kielichu;
- wiejski stół byl oblegany! taka noga obrośnięta mięchem b yła pyszna!;
- mój mąz sie nie upił, ale miał chwile kryzysu;
- było super!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 cze 2007, 22:45

Kasia taeraz juz wiem za kim Lenka taka laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no nareszcie kobieto wiem jak wyglądasz :ico_brawa_01:
Jasnie Pani super ze Jasnie Łucja lubi kąpiele :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Swbasia pisz częściej :ico_ciezarowka:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

25 cze 2007, 00:09

KASIA WOOOOOOW!!! Lenka super wygladala, a buciku pierwsza klasa specjalnie sie wpatrywalam, moim zdaniem jak sie cos samemu wykombinuje to wyglada sto razy lepiej niz kupny bajer!!!
Kasia a Ty fiu fiu :ico_brawa_01: super wygladasz!!! Ta dieta ziemniakowa Ci sluzy na cere i wogole!!! A i jeszcze jedno mi w oko wpadlo, ze masz piekne wlosy!!!
Super zdjecia!!!
Julie musze Cie kochana o cos podpytac, bo juz mam stresa, bo 8 lecimy z Maya do Polski a ja sie boje jak zwykle i mam stresa, napisz mi czy ta maska z tlenem co wyskakuje to dla Mayci bedzie osobna??? A i jeszcze jedno, zawsze jak latalysmy to bylo 1 wone miejsce obok nas, czy to przypadek czy przysluguje nam? :-D
Tak sie boje :ico_puknij: , nie lubie tego calego zamentu, odpraw itp, ze nie wspomne o strachu jak Maya bedzie sie teraz zachowywac, juz jest duza nie bedzie chciala tyle siedziec mi na kolankach grzecznie :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_szoking:
Z gory wielkie dzieki za odpowiedz :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 cze 2007, 00:21

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-25, 00:24 ]
Kasia zdjecia specjalnie dla Ciebie bo juz sie boje jak mnie postraszysz Ilonką :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-25, 00:28 ]
Delfinka masz kręcone włosy z natury????? podobasz mi sie w lokach i w prostych tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Maycia chyba do tatusia podobna co?????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 00:31

kaasiaa79 pisze:dostaliśmy ciasto i flaszke na pożegnanie..chociaz ja wolałaby,m zamiast ciasta ze 3 schabowe


kasia jak zwykle rozbrajasz na maxa.... lenka sliczna laseczka i mamusia tez niczego sobie :ico_oczko:

DELFINA pisze:czy ta maska z tlenem co wyskakuje to dla Mayci bedzie osobna???

delfinka ty nie panikuj :ico_nienie: :ico_nienie: zadsna maska wam nie wsykoczy. :ico_nienie: . wszystko bedzie ok :-D z ta maska to jest chyba tak , ze musisz zalozyc najpierw sobie, a potem dziecku.... :-D o ile dobrze pamietam.. hihi :-D i do 24 miesiecy dzieci siedza na kolanach.. :ico_oczko: . wiec napewno zadne wolne miejsce wam nie przysluguje..:( sorki ze tak sie wymadrzam za julie... :ico_wstydzioch: jakby co to mnie poprawi.. jesli glupoty pisze hihi :ico_wstydzioch:

jasnie pani a ty kolejna mnie rozbwiasz... :-D . niezly masz ubaw z jasnie pana... :-D hehe to juz coreczka tatusia bedzie na bank!!!!!!!!!!!!!!! :-D
a pokarmu w ogole nie mialas??? :ico_szoking:
ja nie wiem jak moje maloty wykarmia maluszka hihi ale wielkosc piersi widac nie ma nic do rzeczy... :ico_oczko:

dobrej nocki i slodkich snow papa

[ Dodano: 2007-06-25, 00:36 ]
marta twoj brzuszek jest... wielki i sliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja robilam wczoraj fotki... to moze jutro wkleje hihi pewnie juz ostatnie... choc kto wie... hihi
dzis sie mierzylam i mam juz 103 cm na wysokosci pepka hehe

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość