Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

24 cze 2007, 11:04

riterka, nie powie bo nie pamięta :ico_smiechbig:

Danusiu wszystkiego naj naj :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

24 cze 2007, 11:05

Nooo, proszę Riterka już wstała :-D :585: :580: :576: Kochana....jak samopoczucie, głowa boli? :577:

Dawajcie jakieś zdjęcia, bosmy spragnione. I podpisuję się pod wnioskiem Margo. Trzeba zrobić spotkanie gdzieś w centrum Polski, żebyśmy wszystkie mogły dojechać. Ja też chcę Was poznać live :574:

[ Dodano: 2007-06-24, 11:10 ]
Wszystkiego naj naj dla Mokuso :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

24 cze 2007, 11:25

Hej.
O tak - spotkajmy się gdzieś tak po środku Polski to wtedy napewno wszystkie się spotkamy :ico_haha_02:
Dlaczego ja widzę tylko jedno zdjęcie od Sosenki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-24, 11:48 ]
O już widzę dwa pozostałe :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 cze 2007, 11:54

Danusiu buziaczki wielkie :)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

24 cze 2007, 15:44

halo

ja juz jestem w domu

głowa o dziwo nie boli to zasługa porannej kawy od Riterki na imieniny Jasia

a Sosenka wspaniały organizator, Oskar dla niej :-)

Gosiu a placek upiekłaś wyśmienity

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

24 cze 2007, 16:59

mosob, ale żeby tak idealnie to nie było.... co to znaczy żeby w takich ciemnościach tylko 3 świetliki latały :-D


głowa mnie boli i chce mi sie okrutnie spać, ale ja chce jeszcze raz.... Teraz pojedziemy do Jaguli :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 cze 2007, 18:28

ja też już jestem, droga to dla nas horror, ale WARTO BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zdjęcia podeślę jak tylko zgram ale teraz Jaś idzie się kąpać i lulać

[ Dodano: 2007-06-24 ]
wiecie co to jest takie dziwne, przed chwilką siedziałyśmy razem a teraz znowu tak daleko :ico_placzek:

Sosna dzięki za wspaniałą organizację, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

24 cze 2007, 20:34

Laaaaskiii, Wy opowiadajcie jak było :-D Dokładnie co i jak. Bom ciekawa :-D

A na zdjęcia czekamy z niecierpliwością oczywiście ;-)

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

24 cze 2007, 20:38

Pisałam juz pół godziny posta ale ji wcięło :ico_placzek: muszę napisac jeszce raz

[ Dodano: 2007-06-24, 20:55 ]
Sosna - Tobie się należy Oskar za super organizacje, zadbałaś dokłądnie o wszystko, nawet o jajka na śniadanie :-) nie móiac o kiełbaskach, cieście, ogórach i pomidorach :-D jestes wielka :ico_sorki: Mąż Twój też super, ale się rozgadali z tym moim Adasiem, hehe gdybyśmy im nie mówiły, że idziemy, to by zostali w tym parku :ico_oczko: AZuzia to na prawdę słodzizna jakich mało - to "lalala" to będzie u mnie hite :ico_oczko: roku. Mądralka z niej i juz tyle potrafi :-) tylko minę miała coś nie tęgą, ale nie ma się co dziwić, jak jej inne dzieci jej zabawki zżerały i mamlały - też bym się wkurzyła na jej miejscu :ico_oczko:

Riterko - z Ciebie to jest super babka. A głowę do picia to maż mocną... wiecej z Toba nie piję, bo jeszcze zejdę z tego świata :ico_haha_01: łeb mnie napier*ala do traz :ico_olaboga: Twój mąż sie dzielnie zajmował JAsiem, jak my imprezowałyśmy, wielke dzięki dla niego :-) A Jasio to istny żywioł nie do opanowania, ale mały zasuwa na tych czterech kończynach :-D

Jagulka- Ty za to jesteś tak samo pogodna na Twoja Jagódka, która wszystkich obdzielała słodkimi uśmiechami :-D ależ ona spokojna. Ale najbardziej rozwaliło mnie hasło jak mała zrobiła ciche "łaaaa" a Jagula do Jagódki, żeby nie rozrabiała (czy jakoś w tym sensie) Ale Twój mąż super po góralsku zaciąga :D a Major nieźle był wygłodniały, żeby mi kromy zeżreć :ico_haha_01: :ico_oczko:

Mosob - A Ty to kobito dopiero jesteś mocna w piciu :ico_olaboga: całe wino sama obaliła hehe Przyznaj się, że się ubzdryngoliłas ;-) Super z Ciebie laska, szkoda, że nie poszłaś na te wybiorymiss mokrego podkoszulka, bo nagrodę miałabyś w kmioeszeni! Mężowi pobobała się Sucha poznana na rowerze? A jak basen, bo nic nie mówił. A olunia na prawdę podobna do tej aktorki z "I kto to mówi", możesz tak śmiało móić znajomym :-D Na koniec się trochę rozkręciła, no nie? już chyba nie płakała jak ją Julka zaczepiała.

W ogóle było przezajeb*ście! Szkoda, że tak krótko, ale znów spotkamy się i tym razem może u Jaguli w Lipowej? :-D albo zapraszam do KAtowic :-) Albo w centralnej Polsce jak Kociczka pisała, żeby każda mogła dojechać.
Każda z Was babeczek jest super. Szkoda, że wszystkie mieszkamy w rónych częściach Polski, bo bym sie z Wami codziennie spotykała :-)

Zdjecia powrzucam jak tylko coś wykombinuje zeby je zrzucić na kompa. Czytik kart nam się zepsuł już jakiś czas temu, a wczoraj jeszcze się okazało że kabel do aparatu też :-( postaram się jednak jak najszybciej to załatwic.

Kto nie był niech żałuje, bo była taka impreza, że żal było wyjeżdżać....
Ale i tak najlepsze było o 4 w nocy "te narkomany, te narkomany" hehe jakiś palant nam po ośrodku wykrzykiwał. U pana Boczka już nie będziemy się zatrzymywac :ico_oczko:

Kociczko - chciałaś żebym umarła ze śmiechu? Laska? Ze mnie? chyba Ci się coś przewidziało! Ale zrobiło mi się miło, dziękuję :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-24, 21:09 ]
A na TT cisza jak makiem zasiał :ico_noniewiem: co z WAmi dziewczyny? chyba jeszcze nigdy tak cicho nie było....

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 cze 2007, 21:27

no Gosia ależ posta wyje*ała :-D

Gosi kochanie już przecież ustaliłyśmy, że następnym razem 0,7 kupujemy, prawda :ico_olaboga:
Ja tam jestem ciekawa jak Major wystąpił na tych wybiegach po takiej wyżerce :-D

no to ja napiszę tyle, Sosna jest zabójcza, ten jej sexowny głos, wiecie co jest dokładnie taka jak sobie ją wyobrażałam, Zuzia jest rewelacyjna z tą bababababaaaa lalalaaaa i nie nie nie i do tego kręci główką super, Wojtek napisałbym, że mi się spodobał, ale nie wiem czy mogę :ico_oczko: , świetnie do siebie pasujecie :ico_brawa_01:

Mosob jest istnym żywiołem, chyba nam dzieci podmienili :ico_oczko: wszędzie jej pełno, ciągle uchcachana, szczególnie o 2 nad ranem po flaszce winka :-D , Oleńka śliczniutka, ma dołeczek powalający, długie włoski i jest taaaaaka grzeczna, Czaruś normalnie mnie powalił, ile on się na odpoczywał aktywnie, no szok, rower, basen i został z Olcią w pokoju, jak mamusie imprezowały, choć ja podejrzewam spisek balkonowy Czarek - Krzyś :-D

Gosia istny huragan, normalnie mnie upiła :-D a jak fajnie goda, normalnie super babka, uśmiałam się z nią za wszystkie czasy, Julcia jest śliczna, i ciężka :ico_wstydzioch: w porównaniu do Jaśka to czuć różnicę, ale widać, że jest najstarsza, świetnie się bawiła i nic się nie bała dzieci, i fajnie robi indianina, Adaś jest normalnie powalający, piroman jeden, żeby nam talerzyki zjarać no ja nie wiem :ico_nienie:

no i Jagula, jest przecudowna. taka ciepła, pogodna, opanowana, zawsze uśmiechnięta, Jagoda jest strasznie pogodna, ciągle się śmiała, i wiecie co Ona chyba zaczepiała mi Jaśka, normalnie przy obiedzie go rozbierała, ściągnęła mu skarpetkę :-D Edi mnie powalił tym górolskim zaciąganiem i czymś jeszcze ale nie powiem :ico_wstydzioch: lubię takie poczucie humoru :ico_oczko:

to jest najdłuższy post w moim życiu

cdn :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości