Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 cze 2007, 22:45

Ida Jagusia też odstawia niezłe wygibasy :ico_haha_02: Właśnie wybieramy kojec dla niej, bo nie sposób ją zostawić nawet na macie na podłodze rozłożonej, bo zaraz kombinuje przy komodzie albo stoliczku :ico_haha_02: Wierci się z brzuszka na plecy i z powrotem. Poza tym zaczyna raczkować :ico_brawa_01: Unosi pupę do góry, trochę podnosi się na rękach i wierzga nóżkami - przemieszcza się w ten sposób wolno, ale skutecznie :ico_brawa_01:
A co do spania - to u nas podobnie jak u Martynki. Jaga śpi ostatnio tak:

Obrazek

No i drugi ząbek sie wyżyna :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 cze 2007, 22:56

Eve co do raczkowania to Marti znalazła narazie inna metodę poruszania się. minowicie, lezy na pleckach i podskakuje pupcia jednocześnie odpychając sie nóżkami. Metoda skuteczna ostatnio przemierzyła tak pół pokoju jak leżała na kocyku, dzisiaj zaliczyła malego guza, przeturlała się kilka razy i wyladowała na podłodze.
Niewspomne co wyprawia na naszym łóżku gdzie jest miękko:)

Wcześniej jak dawałam jej palce to za nic w świecie nie chiała się poddnosić, teraz sama wyciąga rączki aby pomóc jej usiąść :D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 cze 2007, 12:59

czes dziewczyny troszke ns nie bylo ale mam problemy z kompem :ico_zly: teraz jestesmy z kubusiem w polsce wiec mamy dostep do netu :-D u nas wszystko ok kubus rosnie jest grzeczny i szczesliwy :ico_haha_02: tez zaczal od paru dni pelzac a jego ulubona pozycja do spanka jest pozycja na brzuszku :ico_szoking: musze trszke nadrobic i poczytac co tam napisalyscie a troszke tego jest :-) pozdrawiam serdecznie was i maluszki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 cze 2007, 18:07

sadnrusia super, że dałaś znać, bo smutno tu bez Ciebie było :ico_brawa_01: I szkoda, że tak mało o Kubusiu napisałaś, bo to pewnie już ogromny chłopak :-) Jak będziesz miała okazję to rozpisz się więcej :-D A wesz może co u kasi słychać, bo też milczy...
A my dziś u pediatry na kontroli byliśmy (z Jagą prywatnie co 2 tygodnie chodzimy, bo teraz jakaś wziewna sie alergia przyplątała) i okazało sie, że Jaga waży już 8100g!! W ogóle była jak zwykle Małą zachwycona. A Jagusia rozrabiała na całego - nawet za stetoskop przy szyi lekarce chwyciła i ciągnąc go - usiadła :ico_brawa_01: śmiechu było sporo :-D

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

25 cze 2007, 21:07

a ja zapomnialam napisac ze 22 Hani wyszla dolna jedynka :-) .

moja Hania tez spi na boczku. na brzuchu to nie mam mowy o spaniu na brzuch sie uwielbia przewracac jak nie spi. ale zasnac tak nie zasnie.

co do raczkowania to Hania jeszcze sie tak nie przemieszcza. bo albo unosi sie na raczkach, albo podnosi pupe :-) i przy obu tych pozycjach macha zawziecie nozkami. ale chyba jeszcze nie zalapala ze trzeba to zrobic jednoczesnie :ico_oczko: .

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 cze 2007, 22:43

eve.ok, dziekuje za mile przywitanie :ico_haha_01: to prawda kubus jest wielki chlop u kasi chyba wszystko ok bo dzis chwilke z nia pisalam tak pozatym u nas tez dobrze tylko tesknimy za tatusiem ktory musial zostac w domku bo pracuje urlop ma od 6 lipca a wtedy lecimy do mojej mamki :-D jeszcze jak dlugo jestesmy razem to sie nie rozstawalismy tylko raz na 3 dni i tesknimy strasznie :ico_placzek: jutro sie odezwe a teraz zmykam spac

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

26 cze 2007, 10:47

Witamy:) Julcia porusza się tak samo... albo na pleckach skacze pupcią, albo pełza do tyłu, kręci się przewraca...W łóżeczku mamy ten sam problem.... :-D albo rączka albo noga albo główka w szczebelkach.... A co rozszerzania diety to jeszcze ciut poczekamy bo niestety Darek załapał anginę ropną i jest na antybiotykach a jesteśmy wszyscy w jednym pokoju... więc chcę aby mała miała jak najwięcej przeciwciał bo się boję że może załapać.... Biedny Daruś się męczy złapała go wielka gorączka w piątek po przedszkolu, w sobotę byliśmy na ostrym dyżurze dostał antybiotyk który nie działał. Dopiero wczoraj pokazały się wszystkie objawy i nasza p doktor na moją prośbę zmieniła antybiotyk i temperatura spada. Okazało się że to angina bo wcześniej miał tylko zaczerwienione gardło....A nasza służba zdrowia w weekendy :ico_zly: szkoda gadać. No ale na zimę będziemy na większe mieszkanko zamieniać, bo moja mama ma trzy pokoiki...ufffff. Pozdrawiam cieplutko :*

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 cze 2007, 11:42

Sandrusia pozdrowionka :-) Tęskinisz, ale pomyśl jakie będzie powitanie :-D

Ewe rany czym ty karmisz Jagódke heheh troche wspólczuje jeżeli chodzi o noszenie... bo napewno już odczuwasz te kilogramy. Ewe a jak tam z twoją wagą?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 cze 2007, 16:19

sandrusia taka rozłąka to czasem tylko dobre robi :ico_brawa_01: pomyśl jak miło będzie jak się zobaczycie po takiej dłuższej przerwie :ico_oczko:
Moniś ja Małą karmie piersią jeszcze tylko na noc dostaje Nutramigen (paskudztwo, ale wcina) :ico_oczko: No właśnie a propos sztucznego mleczka. Ile jedzą wasz pociechy? Bo Jagodzie czasami 230 ml jest za mało!!! Więcej jej nie daję, bo sie o brzuszek obawiam...
No i jabłuszko czasem dostanie albo kaszki troszkę...póki co próbujemy po kilka łyżecze :ico_haha_02:
Ale Jaga ma za kim tyć :ico_brawa_01: Ja jak miałam 6 m-cy to ważyłam 10 kg przy wadze urodzeniowej 3200g :ico_oczko: Teraz ważę tyle co przed ciażą a i troszkę mniej. Tak ok. 55 kg. Przy wzroście 174 :ico_brawa_01: Bez diety już teraz :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 cze 2007, 16:50

Ewus tylko pozazdrościc, ja niestety 63 kg/174cm ale cóz moze byłoby inaczej gdybymy małą karmiła. ale nie ma co grunt że cm mi spadają :-D

Marti je 160 mleka zagęszczone kaszką (2 miareczki od mleka), ale dodatkowo wcian inne rzeczy. TEraz je obiad z dwóch dań :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość