Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

25 cze 2007, 09:53

Kocica_26, Gosia przyjechała i pytam ile jechała, a on 59min :D....
Gosiu, a tą drugą trasą? ile.... my zawsze jechaliśmy, tą pierwszą, moze faktycznie lepsza ta druga i przyda sie nam Wasz rekonesans ;-), a poza tym mam koleżankę w Pszczynie, która ma termin na wrzesień :D
(a Gosie to ja kocham od dawna :D, Ciebie też bliźniaczko, zresztą jak większość TT :-D)

[ Dodano: 2007-06-25, 10:01 ]
na zdjęciach nie widać jak ludziska zmęczeni podróżą, głodni, dzieci troche marudne jeszcze Sosna ich ciąga przez całe miasto :-D .... ja żałuje ze nie zrobiłam więcej zdjęć bo przecież to unikaty, coś takiego zdarza sie raz na 8mies ;-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 cze 2007, 10:16

Elu moje też do Ciebie doszły, bo nic mi nie wróciło

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 cze 2007, 10:40

Karolciu, mam tylko Suchą 2, znaczy była też 1 i jej nie mam :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-25, 10:42 ]
a ja miałam szanse Asie poznac wykorzystalam :( mam nadzieje ze jeszcze taka szansa bedzie....

Reeni a my oprócz tego ze u Maritki to musimy sie spotkac gdzies przeciez my obydwie z wawy i sie nie widziałyśmy

[ Dodano: 2007-06-25, 10:44 ]
miało być nie wykorzystałam, z Jasiem przy cycu tak sie pisze

[ Dodano: 2007-06-25, 10:45 ]
Anetko moj Jas tez zgrzyta nawet w esemesie Ci pisałam, tez sie martwilam ze cos nie tak

[ Dodano: 2007-06-25, 10:47 ]
dostalam tez od Sosenki Sucha b

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

25 cze 2007, 10:51

Hej!
Fotki super, przyszły do mnie od riterki i Sosny. Są jeszcze jakieś?? I po kolejnym spotkanku :-)
riterko, Jaś tak źle zniósł podróż??
:ico_tort: dla Zuzi i Loleczka
witaminko, nareszcie!!!
My w weekend u rodzinki - 200km. Mały dobrze zniósł podróż, prawie całą przespał :-D Mamy jeszcze fotelik (do 13 kg), mały się mieści ale jak długo ma jeździć tyłem do kierunku jazdy? Nie wiecie czasem?? Ten większy kupimy jesienią... Weekend udany ale Maciuś miał kryzys. U rodzinki ciągle marudził, płakał :ico_placzek: Wkładał łapki do buzi i jęczał, czy to atak :ico_zly: tych jeb****ch zębów :-D ?? Dziś pogodny i zadowolony!?Mężuś wrócił z Mazur o północy i uczciliśmy to w bardzo przyjemny sposób. Mały był świadkiem, bo się przebudził :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Miłego dzionka.

[ Dodano: 2007-06-25, 10:52 ]
:ico_buziaczki_big: dla Maritki i Bartka z okazji pierwszej rocznicy ślubu!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2007, 11:16

Eluniu jasne, że sie zobaczymy, ja już żadnego spotkania nie odpuszczę, upssss lepiej nie zapeszam, bo znów mnie jakaś angina ścignie. Jedziemy na zakupki bo czuję się lepiej a lodówka pusta,dosłownie, chyba słoik dżemu i musztarda zostały. Chyba przerzucę się na owoce Wiki bo tego mam pełno na półce :ico_oczko:
Witaminko fajne :) a ząbkami się nie martw, wyjdą na pewno

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 11:26

Jolu - widzisz taki już ze mnie pedziwiatr :ico_oczko: z Sosenką pokochałyśmy od pierwszego wejrzenia :-D Tak jak z innymi dziewczynami :-D

Sosenko - drugą trasa nie jechaliśmy dłużej, też jakoś koło godziny, ale było by szybciej, tylko ja kazałam Adamowi zwolnić tempo, bo mi chyba jeszcze nie wyparował alkohol i koordynację ruchów na moto miałam trochę zachwianą :ico_oczko: (kurcze jakie zdanie wielokrotnie złożone :ico_olaboga: )

Witaminko - jak dla mnie basenik drogi, a fotelik z placem zabaw jeszcze droższy i mało użyteczny. DZiecko raczej nie będzie chciało w tym siedzieć, nie lepiej rozłożyć mu na podłodze zabawki i niech sobie po nie sięga? Czy Lolek już wstaje?

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

25 cze 2007, 11:36

witajcie

ja streszczenia nie napisze bo musiałabym sie powtarzac

ale do Sosny moge jechac juz jutro , chociaz nie wiem czy ona tego chce , pare razy dostała odemnie :ico_szoking: Sosna bolało???

Riterko Ola wypiła 160 tego mleczka z kartonika :ico_brawa_01: smakowało jej

Jagula pisz jakie nagrody zdobył Major,napewno pomógł chlebek od Gosi

Gosiu Ola była tak przejeta spotkaniem z dziecmi ze spała od18 do 22 kompiel jedzenie i od 23 do 6 jedzeinie i od 6,15 do 8,30 :ico_szoking:
nie byłaś zmęczona ze wsiadłaś jeszcze na motocykl???

ja byłam bardzo

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

25 cze 2007, 11:53

Hej.
Dziewczyny dzięki za zdjęcia - są super :ico_brawa_01: no i jak tu Wam nie zazdrościc ;-)
Nie napiszę nic więcej bo Tomek się ostatnio zrobił niedobry i znowu coś ode mnie chce ( to pewnie przez to że nie możemy wychodzic na spacery :ico_placzek: )

[ Dodano: 2007-06-25, 12:24 ]
Chloe a Ty kiedy jedziesz nad to morze i gdzie?

[ Dodano: 2007-06-25, 12:27 ]
A no i jeszcze wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Zuzi i Karolka :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 12:36

Mosobku byłam zmeczona, ale kimnelam sie 1,5h i zaczelam sie nudzic, bo Julka tez padła. ona od 19 - 6 rano spała. Teściowa nam przyszła posiedzieć przy śpiochu a my heja i na moto :ico_puknij:

Akna Ty nie zazdrość tylko następnym razem też jedziesz :-)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

25 cze 2007, 12:38

Hej

jak miło poczytac,ze " następna partia dziewczyn się spotkała".Zdięcia super.

Gosia to przy następnym spotkaniu ja się dołącze do tego 0.7 to obalimy ją i niejedną jeszcze :-D

Maritko----wszystkiego naj i jeszcze dddduuuzzzzzzoooooooooooo takich rocznic.

Zuziolku----sto lat

i Karolku równiez sto lat.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości