DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

25 cze 2007, 00:50

Martucha no nareszcie zdjecia!!! Super, brzusio sliczny taki ksztaltny ciekawe jaki brzdac tam sie skryl??? Wogole nasze ciezaroweczki i dzieciatka najladniejsze, najmadzrejsze i wogole naj hi hi hi :-D
A ja mam proste wlosy, jak druty!!! Tylko czasem tak sobie krece, ale nikomu nigdy sie nie podobaly moje loczki, dzieki Martucha, ze chociaz Tobie :ico_brawa_01:
A Maya chyba zeczywiscie do Kuby podobna, tak mowia :-D
Madziorka wiem, ze na kolankach dzieci do dwuch lat siedza, ale zawsze wolne miejsce obok mam :ico_haha_01: , chyba zbieg okolicznosci :ico_haha_01:
Wiem, ze bedzie ok, ale ja musze poprzezywac, tak juz mam, a jak bede wszystko wiedziec to bede spokojniesza :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 cze 2007, 08:23

Madziorka dzieki kochana wiem ze jestem wielka, i dlatego czekam az ten mój maluch pojawi sie na swiecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Delfina fajnie ze chociaz na brzuchu rozstępów nie mam :ico_brawa_01:
a ja myslałąm ze te loki to natura :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-25, 08:25 ]
Ps mój Jacol mówi, ze wyglądam jak najeedzony chomik :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
nie wiem co to znaczy ale podoba mi sie to okreslenie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 cze 2007, 09:09

kaasiaa79 pisze:chociaz ja wolałaby,m zamiast ciasta ze 3 schabowe

widze, ze preferencje mamy podobne :ico_oczko: , ja tez najbardziej ze slodyczy miesko lubie :ico_brawa_01:
ale wy laski jestescie - jedna od drugiej ladniejsza :ico_brawa_01: . kasia ale ja bym chciala miec taka figure jak ty :ico_placzek: , no dobra, bez przesady, chociaz taka jak przed ciaza mialm, bo teraz takie samo kolo ratunkowe na ktorym musze siedziec mam w okolicach talii. moj bezczelny ojciec jak mnie pierwsy raz po porodzie zobaczyl to spytal, czy na pewno wszystko urodzilam :ico_placzek:
martuchafrost, ale masz sliczny bebenek!!! i 0 rozstepow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale ci fajowo, ja to na jakas kuracje laserowa chyba sie wybiore, bo mam ich bez liku, ale co tam, Łucja bya tego warta :ico_oczko:
jasnie pani a ty kolejna mnie rozbwiasz... . niezly masz ubaw z jasnie pana... hehe to juz coreczka tatusia bedzie na bank!!!!!!!!!!!!!!!
a pokarmu w ogole nie mialas???
ja nie wiem jak moje maloty wykarmia maluszka hihi ale wielkosc piersi widac nie ma nic do rzeczy...

1. Łucja jeszcze w brzuszku córeczka tatusia byla. u nas jest juz podzial wyznaczony przez dziecko: mama - karmi, tata - bawi sie. chocby nie wiem co nie bedzie stroic do mnie tych min co do taty jak z nim "rozmawia", ale butelke tylko od mamusi łaskawie przyjmie :-D
2.jakies nedzne krople pokarmu mialam, ale dziecko na tym by z glodu umarlo, wiec juz w szpitalu zaczeli ja dokarmiac i teraz juz leniuszek nie chce piersi ssac, bo z butli latwiej :ico_oczko: . dziennie troche sciagam laktatorem i dolewam jej do tego modyfikowanego. 3. rozmiar nie ma tu nic do rzezczy. moze sie zdarzyc, ze swoimi babelkami i Tole i Leona bys na raz wykarmila, tak, ze badz dobrej mysli
DELFINA pisze:Madziorka wiem, ze na kolankach dzieci do dwuch lat siedza, ale zawsze wolne miejsce obok mam , chyba zbieg okolicznosci

a wy tanimi liniami latacie? bo jak tak, to przeciez tam sie samemu miejsca wybiera, wiec to rzeczywiscie zbieg okolicznosci

a dzis obchodzimy z Łucja "tygodnice" w zwiazku z czym Łucja stawia tort :ico_tort: a ja :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: , a dla tych co nie moga jest oczywiscie :ico_oczko: bezalkoholowe
pomyslec, ze tydzien temu o tej porze lezalam w bolach z kolanami pod broda :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 09:49

uff wreszcie wszystko przeczytalam
zdjecia super!!!! kasia tez bym poszkla poszalec i najesc sie no niby za darmo ale powiedzmy ze za co laska :ico_oczko:
delfinko ja cie uspokoje masek w kazdym samolocie w kazdym rzedzie jest o jedna wiecej (w wizzie troche inaczej ale tam cie kieruja do wlasciwego rzedu) wiec zawsze zawsze dla maluszka musi byc maska nie ma strachu :-D wszystko co amdziorka napisala prawda :ico_sorki:
ja lece zaraz na gatwick mam im isc cos podpisac dzisiaj wiec dobrze c hyba jest :ico_oczko:
marta mialam jeszcze napisac ze brzusio masz rewelacyjny i slicznie z nim wygladasz :ico_haha_02:
milego dnia zycze :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 cze 2007, 10:38

Hej dziewczyny!!!
Po pierwsze ILonka Witaj!!!! Nareszcie od 20 czerwca sie dopytywalam o Ciebie. Zdjecia wklejaj bo my zaraz pasem pogonimy. No i co slychac? Jak Vinee rozgadala sie? Bo Tomek dopiero mama mowi. Choc i tak jestem zadowolona bo tak to tylko yyyyy yyyy mowil a teraz przynajmniej uzywa buzie do czegos innego niz tylko jedzenia.

Chcialam jeszcze uprzejmie doniesc , ze Gosia juz a z pol roku nie wkleila nawet pol fotki

Delfina niezla skarzypyta z ciebie :ico_haha_01: Obiecuje jutro wkleic jakies zdjecie. Juz mi glupio nawet ze Tomek w suwaczku ma zdjecie sprzed 7 miesiecy :ico_wstydzioch: moze go teraz nie poznacie nawet. :ico_haha_01:

Kasia79 tez chcialam napisac to co delfina odnosnie twoich wlosow, ze są super. Skojarzyly mi sie z tą dziewczyna z klanu co ma dzieci Jasia i Małgosie tez takie grube i w kucyku zawsze ladnie wygladają. A Lenka juz pisalam wczesniej skora zdjeta z ciebie. Sliczne zdjecia

Marta spora jestes, cwicz cwicz na pilce zeby dzidzius szybciej wyszedl.

Julie_377 trzymam kciuki bys w koncu zaczela latac tez mysle ze to dobry znak, wizyta na Gatwick.

DElfina, Kasik, Jasnie Pani do was hurtem bo tylko jedno mogę napisac coreczki przepiekne. Wszystkie razem i kazda z osobna.
I jeszcze Olivierek. Malutki przystojniaczek. Jejku ale mamy sliczne dzieci na tym watku. :ico_brawa_01:

Fela ty piszesz ze w anglii tylko gruszki z rurką odciąganą a własnie takie są najlepsze. Te normalne gruszki do niczego są. W ogole nie mają ssania. Z kolei te z rurką - fridy są super. Jeszcze raz polecam.

beata84 witaj. I pisz czesciej do nas. Skad jestes z polski? Gdzie teraz mieszkasz co robisz itp/ No i przede wszystkiem jakies zdjecie wklej.
Swbasia i do ciebie to samo sie tyczy.

Madziorka teraz na ciebie trzeba uwazac. Jejku 3 dni. Ale bedzie maluchow tutaj.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 cze 2007, 12:31

kasia bardzo ladnie odstroilas lenke,do ktorej wytrwala mala tancerka na weselu???? a ty figurke masz juz jak bys wcale nie rodzila :ico_brawa_01: i nawe nie wciskaj mi kitu o oponce :ico_oczko: super ze sie wybawiliscie ,my tez mamy zaproszenie na wesele do mojej kolezanki na sierpien i tak jeszcze nie wiemy czy jechac...pewnie w ostatniej chwili podejmiemy decyzje...a chcialabym troche poszalec i popic polskiej wodki i w koncu tak wyjsc tylko we dwoje a konrada zostawic dziadkom.... kurcze teraz mama jest u nas a my jakos nie mozemy sie zebrac zeby gdzies wyskoczyc...chyba tak sie zasiedzielismy ze juz nam ciezko sie zebrac :ico_wstydzioch:

marta ladnie wygladasz...i cwicz na tej pilce ile sie da aby porod szybko poszedl...

delfina panikaro ty nasza....jak lecisz tanimi liniami to dziecko na kolanach u ciebie siedzi,ja to zawsze kombinuje aby miec cale trzy siedzenia dla siebie a jak nie trzy to chociaz dwa....rozsiadam sie na trzech...wiesz na jednym torba podreczna ,na drugim moj tylek a na trzecim konrad ,odwracam sie plecami do przejscia i cos tam z kondziem robimy rozbieramy sie ,w torbie szperamy itp...i jak ktos juz nie znajdzie miejsca to wtedy sie pyta a jak wszyscy sie pomieszcza to mamy wszystkie 3 albo 2 dla siebie :-D ja ostatnio siadam z brzegu bo konrad moze sobie po samolocie pochodzic i zawsze jakies dzieci sa to z nimi sie pobawi i te 2 godz jakos zleca.im dziecko wieksze to lepiej znosi podroz,tak bynajmniej zauwazylam u konrada.nie panikuj dacie rade :-D :-D

jasnie pani nie przejmuj sie rozstepami..tak jak piszesz lucja byla tego warta... a potem jak podrosnie to zobaczysz jaka bedzie fajna jak zacznie sie tulic,i dawac buziaka i to wszystko juz tak swiadomie.....wiesz dzieci to chyba tak maja ze sobie dziela co ktory rodzic moze kolo nirj robic...kiedys jak pawel probowal usypiac konrada to darl sie w niebo glosy a tylko ja go wzielam to doslownie w sekunde sie uspokajal i zasypial...
lucja juz tydzien na swiecie....no to siup :-D :-D
a co do mleka sie nie przejmuj ja z ledwoscia 6 mcy wytrzymalam karmiac piersia,jakos mnie to nie rajcowalo a bylo uciazliwe....wyrodna matka jestem :ico_oczko: :ico_haha_01: ale z tego co wiem nie tylo ja ale inne dziewczyny na tym watku tez :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

25 cze 2007, 12:43

czesc wszystkim gosia888, no to ja napisze cos blizej o sobie mam 19 lat w polsce mieskalam w Stalowej Woli a tutaj w anglii mieszkam razem z chlopakiem w Hatfield od ponad 2 lat , obecnie jestem na macierzynskim no a nizej moje fotki z przed 2 tygodni
pozdrawiam !!!!
Obrazek
Obrazek

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 12:53

widze ze nikt sie nie rozdwoil
ilonka gdzie ty sie podziewaasz???
ja wam w takim razie zdjecie wkleje z dzis : :-D
moje dziecko chodzi przy meblach :ico_haha_01:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 cze 2007, 12:54

swbasia ja mam kolezanke co mieszka kolo hatfield a w hatfield pracuje w ocado :ico_oczko: a ty gdzie pracowalas????? bylam ostatnio u niej i bardzo misie tamte okolice podobaja i moze na polnoc sie przeprowadzimy jakbym znalazla prace w tamtejszych fabrykach....
mam nadzieje ze bedziesz do nas czesciej zagladac bo nam sta reciezarowki zaraz sie skoncza na watku tzn rozdwoja sie :-D :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

25 cze 2007, 13:07

fela, ja pracowalam w fabryce oliwek kolo hatfield a co do ocado to tam wszyscy pracownicy to polacy tam sie nie uzywa angielskiego podobno :-) znam pare osob ktore tam pracuja
a ty w jakim miescie mieszkasz?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość