julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 15:16

martini bianco :-D :564: chyba musze sie czegos wieczorem alkoholowego napic bo mi sie cos czesto ostatnio tak kojarzy hihihihi

[ Dodano: 2007-06-25, 15:17 ]
jasnie pani za 2 tyg to wszystko jzu inaczej bedzie wygladalo

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

25 cze 2007, 16:27

Fela wielkie dzieki, uspokoilas mnie!!! Maya na poczatku lot znosila super, ale teraz wiercipieta, da mi czadu. Nie wiedzialam, ze dzieciatko moze sie po samolocie poruszac w trakcie lotu, ja taka ukladna jestem jak to moja mama mowi, ze w zyciu bym na to nie wpadla. :-D
Oprocz tego ostatnio jak lecialysmy Lotem, czyli nie tanimi liniami, lecialo malzenstwo anglikow z malym dzieckiem, ktore bylo wyjatkowo przestraszone i plakalo caly lot, na to oczywiscie nasi rodacy, co wyklinali do tych rodzicow i do dziecka!!! :ico_szoking: Dzieki Bogu Oni nic nie rozumieli, choc pewnie sie tylko domyslali :ico_olaboga:
Boje sie zeby mnie to nie spotkalo :ico_placzek:
Julie :ico_brawa_01: wielkie brawa dla Nathusia ale On sie szybko rozwija!!! I dzieki za szybka odpowiedz co do lotu :-D
Gosia czekam na te zdjecia, i na bank Tomusia nie poznam, bo On juz kawaler, a TY dalej w ikonce masz niemowlaczka hi hi :ico_haha_01:
Gosia czy Tomus juz umie samodzielnie przy stliku siedziec na krzeselku??? I np malowac??? Chcialam Mayci kupic laweczke z krzeselkiem , ale jak sie doczytalam to wszedzie napisane, ze to dla 3 latkow!!! :ico_szoking: Chyba tak na wyrost pisza???
Madziorka a ja myslalam, ze mozna zarejestrowac imie jakie sie chce??? A czemu bedziesz w Poolsce rejestrowc??? Zaraz po urodzeniu, dostaniesz papiery i rejestrujesz w UK a pozniej akt tlumaczysz u przysieglego i w Polsce, moze tak ominac Polski durny przepis??? Ale tak wogole to bedziesz miala chlopania, wiec juz sie nie martw tak Tola, moze nastepnego dzidziusia tak nazwiesz??? :ico_haha_01:
Kasia ja tez slaskie uwielbiam i czesto robie, tak wiec zapraszam, i schabowego Ci nawet skonstruuje :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 16:50

delifnko po otrzymaniu tutejszego aktu urodzenia. musze przetluczyc go na polski i zarejestrowac w polsce w urzedzie stanu cywilnego i dopiero z tym papierkiem moge starac sie o paszport dla maluszka... takie sa procedury ... :ico_noniewiem:
napisalam wlasnie maila do urzedu.. bo znalazlam taka stronke internetowa rada jezyka polskiego: "Zalecenia dla urzędów stanu cywilnego
dotyczące nadawania imion dzieciom osób
obywatelstwa polskiego i narodowości polskiej"
no i tam uznaja nasza Tole :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

http://www.rjp.pl/?mod=oip&type=imiona&id=118&letter=T
zobaczymy czy to wplynie na ich decyzje... hihi
a jak nie to... modlmy sie o syna!!!!!!!!!

mnie sie Blanka podoba... ale brak mi 100% towego przekonania i poparcia...!!! :ico_brawa_01:
juz wszyscy bliscy pokochali Tole hihi :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 cze 2007, 16:50

swbasia masz racje co do tego ocado :-D ja mieszkam w londynie...
madziorka mi bardzo podoba sie to imie blanka, moja znajoma ma coreczke o tym imieniu.....ale przekonywac cie nie bede,bo to wasz wybor.ja do konca nie wiedzialam jak nazwe konrada,mialam kilka opcji i powiedzialam ze zdecyduje sie jak go zobacze.i tak jakos to imie pierwsze przyszlo mi do gloy i najbardziej pasowalo do mojego synka,wedlug mnie :ico_haha_01:

jasnie pani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zgubienie 13 kg.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 17:26

wklejam fotki z soboty.. juz mierzy sobie 103cm w obwodzie :ico_brawa_01:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-25, 17:27 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

25 cze 2007, 17:44

gosia888 Stalowa to mala miescina a w Anglii jestem juz ponaad 2 lata
martuchafrost pisze:Swbasia no nareszcie sie posypały fotki :ico_brawa_01:
brzusio fajny, ale nie przejmuj sie urosnie Ci dwa razy taki do konca ciąży
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jak ja juz mam 116cm na wysokosci pepka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
madziorka hihi masz racje Jaroslaw jest niedaleko Stalowej no i Hatfield niedaleko Watford :-D
ok ja ide robic gulasz bo moj chlopak glodny wrocil z pracy :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

25 cze 2007, 17:59

madziorka - wiesz co - wydaje mi sie,ze urzednicy z USC sa nieprzyjazni....
My nazwalismy ole Alexandra - tak miala w brytyjskim akcie (przez x) - i w polskim USC spytali czy chcemy przez k czy x - wiec zostalismy przy oryginalnej wersji. Wiec wydaje mi sie,ze jesli sie uprzecie - i w Anglii tak bedzie zapisane - to w Polsce nie maja prawa wam zabronic.

[ Dodano: 2007-06-25, 18:01 ]
A przy okazji chcialam sie pochwalic,ze wlasnie zdalam teorie z prawa jazdy (teoria bezblednie a hazard test - 68 na 75 - jesli to komus cos mowi :ico_haha_01: ) wiec jeszcze TYLKO praktyczny przede mna :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 18:44

felicity obys miala racje z tym imieniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gratuluje zdanego egzaminu.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja nawet nie wiedzialam, ze prawko robisz :ico_szoking: :ico_sorki:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 cze 2007, 18:56

felicity no witaj pracujaca mamusko...cos rzadko do nas zagladasz.jak tam w nowej pracy????
gratuluje za prawko :ico_brawa_01: ja zdalam za drugim razem w pl.

madziorka ale fajny brzuch,ja tez taka pilke przed soba nosilam...doslownie identyczna...patrzac na ksztalt twego brzucha to mysle ze leos wam sie urodzi :-D :ico_brawa_01: a nie tola :ico_oczko: a ty co czujesz..kto siedzi u ciebie w brzuszku??? ja chcialam dziewczynke ale jakos tak serce mi mowilo ze to jednak bedzie chlopak,i sie nie pomylilam. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 cze 2007, 18:57

Madziorka to w Polsce tez trzeba rejestrowac????? jeszcze sie tym nie informowałam :ico_olaboga:
wcale o tym nie mysle bo ja nie umiem załatwiac urzedowych spraw, orientujesz sie moze Madzia ile trzeba bedzie na paszport dla malenstwa czekac??????
Fotosy super brzusio tez juz " do porodu" widze no i zgrabny, i ciesz sie ze nie masz rozstępów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Felicity :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Ciebie za zdanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-25, 18:59 ]
Madziorka myślę ze Felicity ma racje z tym imieniem, niech babsztyle w Polsce nie wymyślają bo siedzą, piją kawe i na imionach sie nie znają :ico_puknij:
palantki, zaraz mnie denerwują takie moherowe berety :ico_puknij: :ico_puknij:
daj na imię Tola i juz :ico_brawa_01: zajefajne imię i niespotykane,

[ Dodano: 2007-06-25, 19:04 ]
Madziorka jest imie Tola w polskim języku, sprawdzałąm w internecie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość