doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 cze 2007, 14:06

M0rD3CzKa pisze:sad przyznal mi alimentow na dzieci ..po 300 zl /mc
a nie myslalas zeby napisac odwolanie?? bo skoro nie pracujesz, wychowujesz czworke dzieci to chyba nalezy się Wam więcej, bynajmniej w moim przekonaniu

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 cze 2007, 14:19

doris, widzisz ... niby moge a moze nawet powinnam tylko ze mam umowe z mezem ... ja nie ide do sadu ... on placi mi wiecej kasy... narazie (od listopada) wywiazuje sie bez zarzutow... co tydzien dostaje od niego ustalona sume czasem nawet wiecej... wiec dlatego nie odwolywalam sie ... sadze ze bedzie mi dawal tyle pieniedzy ile obiecal, no i jest jeszcze jedna sprawa... zebym miala swiadczenia rodzinne z irlandii ( a jest tego 10 razy wiecej niz w polsce) nie moge podwyzszac alimentow i wziasc rozwodu .

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 cze 2007, 14:34

M0rD3CzKa, w Irladi placa po 150 EUR na dziecko, wiec przy 4 to juz 600 EUR plus te 1200 PLN to prawie 4000 tysiaki.Wiec nie placi az tyle wiecej, niz ustalil sad, chyba , ze przysyla 4000 i oprocz tego swiadczenia rodzinne.Wiesz czasami mysle, ze czlowiek przez te pieniadze nieraz staje sie niewolnikiem,bo musisz z nim jak ze zgnilym jajkiem ostropznie, bo noz obrazi sie na Ciebie i "ukarze" przysylajac mniej na dzieci, a w Twojej systuacji i sytuacji wiele kobiet samotnie wychowujacych dzieci to zagraza egzystencji, bo po pierwsze jak masz isc do pracy przy 4 dzieci a po drugie w naszym kraju nikt nie zatrudni kobiety z czworka dzieci, bo to grozi czestymi popbytami na opiece nad chorujacym dzieckiem i to im sie po prostu nie oplaca, musialabys trafic na pracodawce czlowieka-a to w biznesie zadko sie zdarza. :ico_zly:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 cze 2007, 14:36

katrin, narazie czekam na to rodzinne ... niestety tam dlugo to trwa i narazie mam tylko te pieniadze ktore maz mi wysyla

[ Dodano: 2007-06-25, 14:37 ]
a te 4000 wysyla z wlasnych pieniedzy

[ Dodano: 2007-06-25, 14:47 ]
ale to nie pieniadze sa problemem ... wkurza mnie to ze on tak postepuje i miesza do tego dzieci ktore maja do mnie zal mimo tego ze to on jest winny tego ze nie jestesmy ze soba :ico_zly: i w ogole mam juz serdecznie dosc tego wszystkiego .. On sie tam zabawia dobrze a ja musze zajmowac sie wszystkim i jeszcze ma pretesje do mnie ze nie chce sprobowac jeszcze raz ... nawet jeslibym to zrobila to TYLKO ze wzgledu na dzieci .. bo ja juz nie chce !!!

[ Dodano: 2007-06-25, 15:30 ]
wszystkiego najlepszego rowniez dla szymonka i Laury z okazji ich 2 miesiecy :ico_tort: :ico_tort:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 cze 2007, 18:31

Dla Szymonka i Laury tez wszystkiego co najpiekniejsze z okazji 2 miesiaca :ico_tort:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

25 cze 2007, 18:51

witam
dawno mnie nie było.
mam nowego kompa i wszystko było ustawiane.
ide czytac Was ;)

[ Dodano: 2007-06-25, 19:26 ]
oj Mordeczko kochana... :ico_placzek: jak on może jeszcze wymagać czegoś od Ciebie i jeszcze dzieci burzyć :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
[size=200]jestes wielka!!! bede to zawsze powtarzac sobie gdy zaczne sie jak glupia uzalać nad sobą....[/size]

[ Dodano: 2007-06-25, 19:33 ]
nie dziwie Ci sie ze nie chcesz jechac do niego... na jakich zasadach mialabyś wrócić? pełnoprawnej żony! wiec musiałabyś egzekwowac od niego zachowania mężowskiego a on juz przywykł do kawalerstwa.... :/ :/ :/ i weż sie kłuć z takim o kazde dwuznaczne sytuacje :/ :/ :/ nieciekawa sytuacja mogłaby być...

[ Dodano: 2007-06-25, 20:03 ]
syla moja mała cholera czasem nie je 5 godzin :ico_szoking: ale mam nerwa na nią... boje sie od razu ze coś bedzie nie tak... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 cze 2007, 20:43

witam :-D

Marzenka - chcialam napisac cos madrego ale szkoda słow :ico_noniewiem:

Dla mojej synowej i Szymonka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

katrin, no ja mysle,ze nie az tak :ico_oczko: Poczekaj jeszcze troche a Antoś tez się unormuje :-D Ja nawet nie pamietam kiedy to sie stalo :ico_szoking: Z noca wiem ale z dzionkiem :ico_szoking:

delicja, no to gratuluje - wiem co czujesz bo na swoja @ tez tak zareagowalam :-D

A my dzisiaj na spacerku wpadlisy na pomysl zeby kupic malemu kolorowy wiatraczek :ico_wstydzioch: Tak ladnie wyglada przy wozeczku :ico_wstydzioch: Maly tak intensywnie sie w niego przygladal ( od morza wialo i wietrak sie krecil ),ze az zwymiotowal :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

No i teraz rewelacje od pediatry - nasz syn przez 4 dni przybral 50 gram :ico_zly: i ma refluks :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Pani zakwestionowala moj pokarm - "ze moze malo mam???A moze on nie chce jesc???A moze sztuczne mleko ??? - Nie,nie - ze sztucznym poczekamy.Najpierw chce jego morfologie i mocz ( na co my zrobilismy skwaszona mine ) No to moze zapisze mu lek - i zobaczymy jak bedzie przybieral po leku.

Zapisala nam jakis proszek,ktory sie robi w aptece,ktory mam mu podawac 15 min przed posilkiem - poprawia perystaltyke jelit.Jesli po tygodniu stosowania ladnie przybierze - to da nam spokoj :ico_noniewiem:
Zawsze cos........ :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-25, 20:47 ]
Dagles, a jak ci przybiera na wadze????

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 cze 2007, 20:55

Mordeczko dziękuję Ci kochana za słowa otuchy. Ja też chciałabym Cię jakoś pocieszyć, ale sama nie wiem co mam Ci napisać. Wiem tylko, że postępujesz słusznie nie chcąc do niego wracać, no bo jak zaufac takiemu mężczyźnie????
dziewczyny ja głupia cieszyłam się okresem a on raptem trwał pół dnia :ico_placzek: :ico_szoking: powinni mnie wpisac do księgi Guinessa :ico_szoking: a może coś ze mną nie tak???? :ico_noniewiem:
A moja Oleńka też ostatnio zjada mniej :ico_szoking: :ico_noniewiem: zamiast więcej to mniej. ja nie wiem czemu to tak jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-25, 20:56 ]
wszystkim dzieciaczkom które obchodzą dziś święto przesyłam ogromny :ico_tort: bo już się pogubiłam:D

[ Dodano: 2007-06-25, 21:01 ]
wszystkim dzieciaczkom które obchodzą dziś święto przesyłam ogromny :ico_tort: bo już się pogubiłam:D

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

25 cze 2007, 21:02

Witam
Byłam dzisiaj z małym u lekarza bo wczoraj i dzisiaj wymiotował ale tylko raz.Lekarz stwierdził że nic nie widzi rozwija się przybiera na wadze( 6 kg) ale dla pewności da mi skierowanie do gastrologa.Wizyta u tego specjalisty dopero na 25 września a prywatnych gabinetów nie ma w naszym rejonie jesli chodzi o dzieciecego.
U okulisty wszystko ok , u kardiologa nastepna wizyta za 5 miesiecy sa tylko 2 male przecieki ktore moga do roku sie zamknąc

Mordeczko przykro mi z twojej sytuacji rodzinnej,myślałam ze uwas to tak jak w wiekszości rodzin maż za graniuca zarabia a zona w domu zajmuje sie dziecmi. Gratuluję ci zdolnych i dobrych dzieci

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

25 cze 2007, 21:31

M0rD3CzKa, Przepraszam , że sie wtroącam, ale ja się nauczyłam na mojej pasierbicy umiejętnie jej odpowiadać na tak trudne i podchwitliwe pytania, bo ją mama podpuszcza i stara się nas oczernić. Więc co my robimy staramy się nie odpowiadać odrazu TAK lub NIE zawsze mówimy, że to potrzebuje czasu, że wiele rzeczy musi być przemyślanych, podajemy przykłady, jak to nie można zmuszać ludzi do robienia rzeczy, których nie lubią, albo jak są jakieś zasady, np była sprawa psa, chciała go do naszego domu przynosić, a my powiedzieliśmy koty zostają u nas nie wysyłamy ich z tobą do mamy, itd......
Wiem , że ci ciężko ja czasem mam doły jak ty, chce wszystko rzucić w trzy djabły i poco mi było małżeństwo z facetem z przeszłością, to my jesteśmy tą stroną, które płąci, na mamusi narkotyki bo jest narkomanką rok temu się dowiedzieliśmy i znowu w sądzie i takie tam. Ale powiem ci jedno dowiedz się o sprawy prawne, może on wie coś co ty nie wiesz o jakieś daty, przedawnienie albo jeszcze coś. A może jak jest zagranicą to inne są prawa, sama nie wiem, dokładnie sytuacji i prawa ale wiem jedno masz prawo się dowiadywać, tym sposobem, mój mąż widzi swoją córkę 30% w miesiącu a nie 4 dni, i musiał jej jeszcze za to płacić, bo ona stosowała dziecko jako forme przetargową. Dowiedzieć się nigdy nie zaszkodzi.
Życze powodzenia i wiedz, wiele jest ludzi jak ty, jedynie nie widać ich tak. :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość