Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 22:38

Iwciu - super, że wpadłaś, na pewno nie masz za dużo czasu na czytanie forum, ale raz na jakiś czas widzę, że coś skrobniesz :-)
7 zębów :ico_szoking: Julce tyle chyba do końca życia nie wyrośnie :ico_oczko:

Mosobku - cieszę się, że placek smakował :-)
Mam na prawdę Ci przypomnieć co robiłaś? :ico_haha_01: :ico_oczko: hehe rozszalała nam się dziewczyna :-D

Szkoda, że Felicity tak mało zagląda, bo słyszałam, że w UK nie dają w ogóle dzieciom wit. D3... chciałabym zweryfikować tą wiadomość.

Jestem też ciekawa jak tam nasza Olivka - kochana czytasz nas czasem? Jak się czujesz?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2007, 22:41

USG mieliśmy tylko raz i nie było potrzeby więcej
Mosob moja śpiuchna w wózeczku jasne, alez ile można na spacerze siedzieć...

[ Dodano: 2007-06-25, 23:02 ]
Wiecie mnie nie przeszkadza, że jestem sama z małą, on ajest grzeczna więc nie ma problemów, teraz może troszkę marudzi bo chyba idą jej dalsze ząbki, ale tęskno mi za mężem bo późno wraca i nie mamy czasu pogadać.
Czy u was też taki wiatr?? Normalnie znów tak wieje, że okna chce wyrwać, ale to chyba na zmianę pogody bo ma byc po 20 stopni :)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

25 cze 2007, 23:02

asiapanda, jak jest ładnie to Ola jest cały dzien na powietrzu i czesto spi w wozku ,usypia jak gdzies jedziemy

Gosia, moze lepiej nie

a i najwazniejsze bylismy u lekarza i Ola zostaje na humanie z mct
dziewczynki ogladnijcie gruczoly sutkowe dzieciaczkow czy nie maja powiekszonych, Ola ma i to od miesa z kurczaków(sztucznie pedzonych !!!)mam jej dawac raz w tygodniu

Gosiu moja mala tez wolala mama

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2007, 23:41

Moja ma powiększone gruczołki, ale nie jest źle. Mosob ja z chęcia bym caly czas na powietrzu z nią była, ale to moje osiedle ech, znalezienie kawałek trawnika to jak w totka wygrać. Ale u moich rodziców jest cały czas na dworze, no ale nie moge wciąz u nich byc bo bym z tęsknoty za mężem uschnęla

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

26 cze 2007, 00:59

witojcie !
:ico_sorki: ale u nas są goście i nie mam jak się pojawiać na TT a dodatkowo jeszcze odsypiamy Suchą :-D
Ale było zaje*****e ja nie mogę :-D już kocham te dziewczyny jutro idę kupić czerwoną torebeczkę :-D :-D :-D :-P
dziewczyny są nie samowite poprostu super babeczki a mąłżów mają łał pozazdrościć :ico_szoking:
dzieciaczki cudowne i super się na nie patrzyło jak się razem bawiły
Jagodzie strasznie spodobał się Jasio zaraz na początku chciała go całować taka mała gra wstępna a za chwilę już go rozbierała :ico_szoking: :-D ja nie wiem po kim ona to ma :-D
Julka super robi indianina i kosi kosi. Jest śliczna i chyba o głowe większa :ico_olaboga: od naszego krasnalka a jeszcze do tego zarąbiście skacząco pełza :ico_oczko:
Gosiu ty mi nie mów , że Jagoda cichutko mówiła łaaał przecież co się rozdarła to Oleńka płakała takie to moje puluciątko nie wychowane :ico_puknij: i czemu nie zaglądneliście do nas jak byliście już w Żywcu :ico_nienie:
Jasio ma śliczne oczęta na całą buzie i normalnie taki z niego żywioł odwrócisz wzrok a Jasiu już gdzie indziej :ico_szoking:
Riterko ty się niedziw, że on płakał jak go 4 panny obskakiwały :-D
Oleńka cud dziewczynka bardzo grzeczna potrafi zasnąć sama i to w dodatku w hałasie :ico_sorki:
zresztą czemu ja się dziwie przecież Ola ma super mamusie :-)
Zuzia jest niesamowita strasznie zdolna dziewczynka jeszcze nie chodzi a już tańczy :ico_brawa_01:
Sosna zapomniałam ci powiedzieć, że ona ma bardzo dobry słuch i to cały tatuś jest :ico_oczko:
a co do mojego Ediego to dobry Harnaś tylko zbój :ico_sorki: , żeście się musiały :ico_wstydzioch: bo ten mój burok już taki jest ale kochom go na zabój :-D
Major zwyciężył użytki i jeszcze zdobył jakiegoś Caciba czy coś bo się nie dopytywałam dokładnie a te zwycięztwa napewno są po chlebiku Gosi / on uwielbia pieczony a najlepiej spalony :-D /
może się powtarzam ale muszę stwierdzić, że już dawno tak dobrze się nie bawiłam Sosna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

muszę kończyć bo oczęta na zapałkach podpieram :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

26 cze 2007, 06:20

No i odezwała nam się Jagula :-) i porządną relację zdała :-) tylko mi powiedz co żeście z tym moim małżem tak długo na tym spacerku do Rynku robili,hę? :ico_oczko:
Jakbym wiedziała, że pieczony chlebek pomaga Majorowi w zwycięstwach to bym mu cały bochen dała, a co niech sobie psina poje :-D
Jagoda to podrywanie chłopców to na pewno ma po mamie :ico_oczko: już nie chce mówić co wy żeście za tą palmą z Edim robili :ico_oczko: hihih ja widziałam takie hopsa hopsa :ico_haha_01:
Ja bym chętnie wpadła do Was, bo nawet żeśmy obok Lipowej jechali, ale była już północ i chyba za bardzo nie wypadało. Następnym razem jak będzie ludzka godzina to przyjadę, obiecuję :-)
Co do łaaał Jagódki to coraz bardziej się rozkręcała, na początku takie ciuchutkie i nieśmiałe, a potem piszczała na całego i faktycznie można się było przestraszyć, wiec się nie dziwię, że Ola płakała.....ale Ola płakała nawet jak ją Julka chciała za stópkę chwycić :ico_oczko: taka ta nasza Ola była nietykalna :-D chyba jako jedyn nie dała się zmacać Jaśkowi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No i macie słodkie nowe zdjecie w podpisie - super śpiochy :-D

Mosobku - a co to mct? Oglądne te gruczoły sutkowe dla pewności, mam nadzieję, że nie są powiększone, bo ona zjada obiadki ze słoiczka, a Gerber chyba by sobie nie pozwolił na dodawanie szcztucznie pędzonych kurczaków :ico_olaboga:
A ola zaczęła wołać mama po Suchej czy już wcześniej wołała? Bo jak zaczęła to gratulki moje najszczersze :-) :ico_brawa_01:

Chyba pójdę znów spać, Julka spi już pół godziny a ja szaleję na forum....potem znów będę narzekać, że jestem niewyspana.

U nas zima brrrr deszcz, chłód, ciemno....

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 cze 2007, 06:38

Witajcie!!!

Wszystkie chętna zapraszam na kawusię,my już cała załogą na nogach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 cze 2007, 07:11

Iwcia ja poproszę o jakiś sagan :-D
dzisiaj w nocy Jaś co godzinkę wake up nam robił :ico_olaboga:
za to wczoraj poszłam do dentysty oczywiście państwowo i pocałowałam klamkę, no jak mnie to wk*wiło, niech jeszcze kur*a strajkować idzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Jagula masz zaje*iste zdjęcie, a opis Suchej bardzo trafiony :-D
edi jest super i ja się nie dziwię, że Go kochasz :-D
Jaś nie miał robionego usg bioderek, miał w szpitalu usg głowy, bo miał infekcję i nie wiedzieli z czego więc go całego przebadali i nic nie wykryli
Jola Ty mnie zawsze na to sprzątanie nastawiasz, mówiąc, że masz wszystko porobione tylko obiadek do zrobienia, to ja interpretuję, że masz posprzątane a u mnie jak zawsze :ico_olaboga: więc kochana powinnaś dostać ode mnie jakąś nagrodę za tą mobilizację, jak się spotkamy to zapraszam na browarka
Elunia dla Jasia również życzonka, te nasze łobuzy są kochane,
Gosiu do mnie przyszedł mail od Ciebie ale bez załącznika i nie mam co cenzurować :ico_nienie:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kubusia za kolejnego zebuśka
więcej nie pamiętam, może później coś skrobnę, ale nam się pogoda poprawiła :ico_oczko: całą noc lało i nie ma szansy na słońce :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

26 cze 2007, 07:46

witam wszystkich :607:
u nas kompletny brak ładnej pogody, będziemy się kisić
riterka pisze:no jak mnie to wk*wiło, niech jeszcze kur*a strajkować idzie

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: (Caroll Wam musi ten kawał opowiedzieć)
Jagula, odsypiacie? :) super wyglądacie jak na jakiejś łące
Tak, Felicity pisała, że u nich nie podaje się D3, ale ona z Polski sprowadziła sobie
Elu, a może dwa plemniki wpadły i dotąd się kłócą który był pierwszy ;-)
Małe sprostowanie, Mosob na mnie pokazywała pewne zdarzenia, a że energiczna z niej laseczka to wyszło jak wyszło :686:

Wszystkiego naj naj dla wilka morskiego KONRADO :ico_tort:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 cze 2007, 08:04

Proszę bardzo :ico_kawa: dla wszystkich chętnych,dla Ciebie Riterciu meeeeggggaaa filiżana :ico_oczko:

Buziolki dla Konrada :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości