julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 19:22

madziorka masz super brzuszek i szczuplutko wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: slicznie poprostu ja tez mialam fajny brzuszek ale reszta byla rozpulchniona bardziej hihihihihi teraz juz ok wrocilam do swej koscisciejszej postaci :ico_haha_01:
a z tym imieniem to dziewczyny maja racje... moaj znajoma np. dala corce na imie Mila a synkowi Elan i bylo ok :ico_noniewiem: to chyba zalezy tylko od urzednika :ico_noniewiem:
felicity gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 20:00

dzieki dziewczeta

marta na paszport tymczasowy (wazy 1rok) czekasz 3 tyg. u nas na wizycie w konsulacie w londynie czeka sie 4 miesiace wiec my juz w lutym bukowlaismy termin!
i musisz miec wlasnie ten papierek z polski..
chyba ze na waszej wyspie inne prawa... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 cze 2007, 20:03

Madziorka dzieki, czyli ja moze na grudnia dostane paszport dla małego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 20:12

sorki marta ale chyba nie jasno sie wyrazilam.. :ico_sorki: .rozmowe o paszport u nas trzeba bukowac 4 miechy przed... a potem na paszport czekasz 3 tyg

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 cze 2007, 21:21

madziorka hihi, ja mam dwudziesto piecio letnia kolezanke o imieniu Tola, wiec mozna tak w pl jednak rejestrowac

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

25 cze 2007, 21:33

czesc dziewczeta. dopiero sie do was doczlapalam. wciaz jeszcze pracuje takze caly dzien jestem poza domem,ale nadrobie to wszystko jak tylko pojde na macierzynskie. (za 2 tygodnie).
:ico_sorki:
mialam napisac cos o sobie takze pisze :
mieszkam w cambridge z moim chlopakiem 2 lata i 5 miesiecy
pracuje w szpitalu jak juz pisalam na oddziale urologi. (sprzatam)
pochodze z mazur tzn.jakies 80 km od olsztyna w strone torunia(ale zagmatwalam :ico_puknij: )
jestem w 34 tyg ciazy i spodziewamy sie chlopca (prawdopodobnie) :ico_noniewiem:
no i jestem z 84 rocznika,takze nie jestem najmladsza z was. chyba.
jakbyscie chcialy jeszcze cos wiedziec to pytajcie :ico_sorki:
z mila checia odpowiem. ponizej wklejam swoje zdjecie zebyscie wiedzialy z kim macie doczynienia (przestroga przytylam juz prawie 20 kg takze nie przestraszczie sie na moj widok). :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-25, 21:37 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-25, 21:41 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-25, 21:46 ]
aha sliczne brzusie pogratulawac. ja niestety mam straszne,wstretne rozstepy na ktore nie moge patrzec takze nie wiem czy wam pokaze gole brzusio bo jest okropne :ico_placzek:
ide wypic piwko (alkohol free) i sie poloze. do jutra pa pa

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 cze 2007, 23:19

hej laleczki :-D
wchodze nastawiona fizycznie i psychicznie na tradycyjnego posta giganta od naszej Ilonki a tu :ico_szoking: NI MA :ico_szoking: :ico_nienie: ILONkA WHERE ARE YOU?? mnie tak się tęskni za twoimi postami i zdjęciami sliczniutkiej Vinee...

swbasia i beata witajcie serdecznie :-D super, ze do nas dołączyłyście, bo mozemy spokojnie kontynuować oczekiwanie na maluszki :ico_brawa_01:

Madziorka jako że jestem na świeżo z tym tematem... USC w Polsce musi zarejestrowac ci dziecko pod imieniem jaki znajduje sie w angielskim akcie urodzenia :-D niczym sie więc nie przejmuj :ico_nienie: a wg przesadów poniewaz macie ala problemy z imieniem dla dziewczynki to urodzi się chłopiec :-D a brzuszek masz ekstra :ico_brawa_01:

Matrucha wyglądasz superasnie :ico_brawa_01:

Kasia rozumiem że ta flaszeczką weselnej to podzielisz się z kolezankami z TT :ico_oczko: :-D i fajowo że dobrze się bawiłaś ty nasza "oponiasta" slicznotko :-D

Delfina ja cię rozumiem z tym samolotem, bo jak mi się uda to lece WizzAirem we wrzesniu a już teraz mam czasami koszmary jak to będzie :ico_olaboga: :ico_puknij:

Gosia no własnie, czekam na NAJŚWIEZSZE zdjecia Tomka :-D

Julie to kiedy zaczynasz latanie?? i na jakich trasach?? a z Nathankiem ci jak najbardziej wierze i to nawet bez zdjęc, gdyż moja mama zaczęła chodzic jak miała równiutkie 8 miesięcy :-D

Felicity gratuluję zdanych egzaminów i zycze powodzenia z praktycznym...

Lucy mamusiu nasza jak tam sobie radzisz?? pewnie nie masz większych problemów skoro Oliverek taki grzeczny... dośc że przystojniak to jeszcze aniołek, fiufiu :ico_brawa_01:

Jasnie Pani moglabym ci na pocieszenie wkleic zdjecie moich okolic biodrowych prawie 2 miesiace po porodzie... wymyślona opona Kasi przy mojej totalnie wymieka :-D

[ Dodano: 2007-06-25, 23:24 ]
i tradycyjnie troszkę chwalipięctwa :-D
moje dziecię od kilku dni wkłada sobie rączki do buzi :-D niby żadna rewelacja ale dla mnie super, bo to wstęp do odkrycia przez nią że ma rączki i nawet może coś nimi zdziałac :-D a wkłada sobie albo cała piąstkę albo kciuk albo palec wskazujący i ssie tak śmiesznie, hihi... i jedną rączką łapie drugą...

[ Dodano: 2007-06-25, 23:29 ]
miałam wam odpuścić zdjęcia, ale nie mogę :ico_oczko: :-D musze was znowu pomeczyć widokiem mego dziecka :-D

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-25, 23:43 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-25, 23:46 ]
i specjalnie dla Jasnie Pani zdjęcie rozrośniętych bioder i oponki u Kasienki równe 7 tygodni po porodzie :-D nadal wchodze tylko w ciązowe spodnie :ico_placzek: w spodniach i spódniczkach przeciążowych brakuje mi jakies 5 cm do zapięcia :ico_placzek:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 00:20

Kasik dzieki!!! a i zawsze ta Twoja córa mnie zaskakuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ona taka ładna jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka dzieki za info, a i tak na jedno wychodzi z tym paszportem :ico_olaboga:
i upieraj sie przy imieniu bo jest boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beata witaj i wpadaj czesciej, a o rozstępy sie nie przejmuj, kazda prawie to ma hiihihihihihihihhiihhiihi :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-26, 00:23 ]
Ilonka hello laleczko!!!!!!! a gdzie zdjęcia ????????????????????????????????????????????????????????????????????????
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

26 cze 2007, 00:25

Kasia zdjecia super!!! Laska jestes jak ta Lala!!! Tak w pierwszej chwili myslalam, ze to jakies zdjecie z przed porodu, ale jak wozeczek zobaczylam to zatrybilam :-D . wooow slicznie wygladasz!!! A Ksiezniczka przesliczna, i jakie ma duze oczy :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basia no witaj , nareszcie Cie przez fotki poznalam!!!
Martucha Ty lepiej juz o ten paszport dzwon, mi sie udalo wszystko szybko zalatwic bo w 1,5 miesiaca, ale lecialam na paszporcie w jedna strone.
Madziorka super fotki, pewna jestem, ze to bedzie chlopiec!!! A jak nie to koncze z wrozeniem :ico_haha_01:


:569: :569: :569: ILONKA GDZIE JESTES??? :569: :569: :569:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 cze 2007, 00:44

dziewczyny ale naklikalyscie i ile zdjec :ico_szoking: super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczne brzuszki i dzieciaczki :ico_brawa_01:
jasnie pani malego nie zmierzyli ,a jak poprosilam polozna to powiedziala,ze nie mierza,a sama nie umiem ,bo to musi byc prosta nozka ...jedynie glowke zmierzyli i o ile dobrze pamietam to 32,5 cm ,ale musze sprawdzic...
kasik po kim Vikula ma takie oczy? przesliczne .bo ty masz chyba ciemne,z tego co pamietam to twoj maz ma niebieskie?jejku cudo :ico_brawa_01:
delfinkamayeczka jak zwykle rozesmiana :-D :ico_brawa_01:
kasiaale ty ladna jestes i sliczne wlosy,a lenka strojnisia :ico_brawa_01: super wygladalyscie :ico_brawa_01: a co do brzucha to juz mi duzo zeszlo,ale jeszcze troche mam i jak poszlam na 4 dzien po porodzie na miasto :ico_puknij: czego pozniej zalowalam :ico_puknij: to pani w sklepie zapytala kiedy rodze :ico_wstydzioch: a jak jej powiedzialam,ze juz urodzilam ,to jej sie glupio zrobilo :ico_haha_01:
a co do karmienia,to mialam takie guziki zamiast cyckow,a teraz mi tak urosly,ze sama sie dziwie :ico_szoking: a mleka mam jak w mleczarni,wiec od rozmiaru to nie zalezy ...oliverek jest bardzo zarloczny na szczescie ,ale i tak odciagam troche do butelki i dzis w nocy moja mama go nakarmila,bo ja prawie nie spalam i mialam az sliwki pod oczami :-D co w zyciu nie mialam i juz mnie sily opuscily i moja mama stwierdzila,zebym dzis pospala ,a ona go nakarmi :ico_brawa_01: tomkowi nie ufam ha ha i wole juz zeby nie wstawal.boje sie nawet jak go na rekach trzyma :ico_puknij: jakiegos swira mam ,mowie wam...moja mama mowi,ze sie wykoncze ...nie wiedzialam,ze sie tak mozna o dziecko martwic ,a teraz wam sie nie dziwie ...

[ Dodano: 2007-06-26, 00:49 ]
jasnie panimoja mama mowi,ze Lucja jej sie podoba i mowi,ze dla oliverka idealna ,bo widac,ze bedzie dobra kucharka ,bo jest taka ,,tlusciutka,, :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale musialam ja uswiadomic,ze Lucja juz zajeta przez Natusia :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość