Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

26 cze 2007, 12:35

Hej dziewczyny :-)
Gratuluje wszystkim mamuśkom :ico_haha_01:
Ja sama chciałam sie pochwalic ze 20.06 urodziłam przez cesarskie cięcie córeczkę :ico_haha_01: Waży o dziwo aż 4300 i nie mogłam jej urodzić :ico_placzek: mierzy 58 cm.Jednak malutka dostała mocnej zółtaczki i musiałyśmy przesiedzieć tydzień na naświetlaniu w szpitalu..od dzisiaj jestesmy w domku :ico_brawa_01:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 cze 2007, 13:40

MAM DOŚĆ!!!! MALY NIE SPI OD 10-TEJ!!!! ŻRE, WYRZYGUJE, STĘKA I TAK W KÓŁKO!!! JESTEM NA SKRAJU WYCZERPANIA!!! JAK NIE WRÓCE TO ZNACZY ŻE PADŁAM!!!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

26 cze 2007, 13:57

izus - wlasnie zastanawialam sie co z toba... gratulacje....
indigo - trzymaj sie... moja spala od 9 do 13, zjadla a teraz lezy i sie kokosi (tzn. steka)... za chwile pewnie drugi cyc pojdzie w ruch... do przychodni nie poszlysmy bo wieje ze az strach.. a to za daleko.... moze wieczorkiem sie uspokoi to wyjdziemy na spacerek...

juli
- tak czy siak zadroszcze

[ Dodano: 2007-06-26, 14:27 ]
ale pustki, a kiedys nie nadazylam czytac hi hi.. oj ciezki los mamusiek :-)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 cze 2007, 14:29

Indigo - wczoraj miałam to samo. Ale pociesze Cie- ze jak cie Maly w dzien wymeczy, to moze pospi tak jak moj dzis, 5 h z rzedu. Nie padaj nie padaj - jazda sie dopiero zacznie podobno przy zabkowaniu :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 cze 2007, 14:59

Jestem!!!

Zasnął o 14 wreszcie. To zdąyłam sobie obiad dokończyc i zjeść i przeczytac posty. Dopiero teraz zobaczyłam Juli, że wczoraj przechodziłas to samo. Tragedia.

Avisek z cyckami to normalka, nie masz sie co martwić. Mój też łyka przez 5 minut a później memła cycka. To wystarczy, żeby sie maluchy najadły.

Ale ja mam problem taki, że Tomek sie obżera a później normalnie mam wrażenie, że wymiotuje. To znaczy nie ulewa mu się troszeczke tylko bardzo duzo i to za każdym razem jak go do odbicia biorę, a nawet później jak sobie spokojnie leży w łóżeczku.
Już nie wiem co o tym myśleć. czy to normalne??

Juli to Ty też masz chyba hemoroidy, bo takie same objawy jak ja. Buuu....
A tak w ogóle to przypominasz mi mnie samą :-D . ja tez uwielbiam whisky z colą i imperzki w hali Targowej we Wrocku hehe...

[ Dodano: 2007-06-26, 15:00 ]
Ach dziewczyny śliczne zdjęcia, sliczne dzieciaczki...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 cze 2007, 15:03

Przepraszam że się wtrące ale Kamilko Iwonka z kwietniówek ma ten sam problem z ulewaniem co Ty, to może warto podpytać jak sobie z tym radzi.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 cze 2007, 15:58

Hihi widzisz Kamilko - jest taka jedna co to ma to samo co Ty :-) I pewnie wcale nie ja jedna..
Dziewczyny jak ubieracie Maluchy na noc? Na spacer? Czym przykrywacie? Bo ja jak juz wczoraj pisalam.. albo i nie.. Wczoraj odkrylam ze moj synus caaały jest w potowkach! Dostał ten nadmanganian do kapieli i jesto niebo lepiej.. Dzis kuracji dzien drugi. Teraz lezysobie w body, spodenkach z bawelny iskarpetkach - przykryty flanelowa pieluszka.. Ja nie wiem jak go ubierac zeby mu nie byloza zimno ani za cieplo.. :ico_olaboga:
Avisek powiem Ci ze z samego morza toja zabardzo nie korzystam. przez 2/3 wakacji w wodzie sa sinice, albo rybki ktore maja kolce, albo glony.. I stale cos- ze nie idzie sie wykapac. Ale racja- co do Sopotu - jak sie wdepnie to ciezko wylezc :-) Klimat tysiaca kafejek, pubow, knajp iklubow robi swoje :-) Juz sie nie moge doczekac kiedy tam bede mogła na dobre, choc na jedna nocke, "wdpenac" :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Uciekam przygotowac obiadek dla Dużego Krzysia - taki lepszy- urodzinowy :-)
Musze korzystac poki Bąbel spi:-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 cze 2007, 16:04

Oj dziewczyny współczuję Wam, współczuję :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Madziorka ja tez się tu głupio czuję z bębnem kiedy tu mają problemy z ulewaniem i zasypianiem :-D
u mnie nic się niedzieje cichutko ... wszystko porobione, nawet firanki
wyprałam hehe moze zawiesić i się zacznie :-D

[ Dodano: 2007-06-26, 16:13 ]
chciaz to dla wielu z Was nieaktualne, pochwalę się łózeczkiem :-D

Madzioka pytałaś o moskitierę - ja kupiłam taką duuuuzą zeby chronić mała od owadów, bo nas tu strasznie latem atakują zwłaszcza komary, a taka "firana" naciąga się dookoła łózeczka :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

26 cze 2007, 17:54

witam moj Marcinek jak narazie jest spokojny czasami pomarudzi o 20 kapanie potem amciu i spi do 23.30 karmienie i spi do 2.30 karmienie i spi do 6.00 potem karmienie i spi do 10 :ico_oczko:
Ale ogolnie nie mma sily na nic :ico_oczko:
powiedzcie mi po cesarce kiedy mozna sie kochac :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 cze 2007, 18:08

Alineczq, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: piekne lozio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz tylko kogos tam wlozyc jak najszybciej :ico_oczko:
zbierzcie sie w sobie dziewczyny bo juz lipcowki rodza :ico_olaboga:

izus85, GRATULACJE!!!!! :ico_brawa_01: wiem jak sie ciezko takiego byczka rodzi, bo moja tylko 100 g lzejsza od twojej byla. :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość