79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

25 cze 2007, 22:42

ja popralam i poprasowalam 56 i 62 ( czyli prawie wszystko co posiadam) zostala tylko posciel a myslalam ze bedew miala wiecej roboty
co do prania i gotowania to chyba nie ma sensu przecież i tak bedziesz jeszcze prasowac wiec wszystkie zarazki wygina
Kasia 3 dawaj przepis na to ciacho bo ja ostatnio wymyslam znowu mam etap jedzenia dzisiaj o 7.30 bylam taka glodna ze musialam wstac :ico_szoking:
w sobote ide na wesele wszyscy kracza ze skoncze na porodowce ale ja to znajac swoje szczescie przenosze :ico_placzek: ma niezly problem z tym co mam zalozyc :ico_placzek: a szkoda troche kasy na jakies super kreacje bo gdzie ja to jeszcze ubiore ja ostatnio jak nie musze to z domu nie wychodze

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 cze 2007, 22:54

Z tymi rozmiarami to faktycznie jest problem. Tutaj niby łatwiej, bo pisza na metkach na ile to jest miesiecy, ale i tak zdarza sie, że rozmiar 0-3 jest taki sam jak 3-6. :ico_noniewiem:

Anita, fajnie Ci z weselem :ico_brawa_01: Ale co do stroju wyjsciowego to masz racje, troche szkoda kasy na jednaodniową kreację, a zdrugiej strony, wesele to wazna uroczystosc i trza sie zaprezentowac. :ico_olaboga:

A co do pokoiku mojego Malenstwa... Brzmi bajkowo i wyglada bajkowo!!! Dzis mezunio ma powiesic obrazeczki na scianie, moze uda mi sie wszystko w miare poukładac, to jutro wkleiłabym Wam foteczke :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-25, 22:59 ]
Aha, Kasia3, miałam sie Ciebie zapytac czy wiesz jak to jest z połączeniami tel miedzy USA a Kanadą? Czy to jest darmowe czy płaci sie tak jak za miedzynarodowe? I czy Ty masz funkcje smsów. Bo chciałam wziac do Ciebie nr tel... :ico_wstydzioch: A my mamy tylko komórki, wiec jak trzeba bedzie płacic za rozmowe, to chociaz smska bym Ci wysłała :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-26, 00:35 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-26, 00:37 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-26, 00:38 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-26, 00:40 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-26, 00:42 ]
Obrazek

To chyba wszystkie foteczki pokoiku Kacperka jakie przed chwilka zrobiłam. :ico_brawa_01: Jest jeszcze troche do zrobienia, ale i tak mysle, ze jest spoko. :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

26 cze 2007, 07:48

Co do tych rozmiarów to widzę ze nie dojdę do ładu jak się dziecko urodzi to będę na oko widziala co pasuje a co nie
a teraz lecę na pocztę odebrać pościel :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 cze 2007, 09:13

Anita widzę, że masz taki problem jak ja, ja też w sobote ide na wesele i jestem w kropce co do stroju, a nie chce mi sie wydawać kasy na cos czego prawdopodobnie nigdy już nie założe. Najlepsze jest to,że mam termin na 15 ,a 4 mam jeszcze jedno wesele no i wypadałoby na nie tez pujść w czymś ładnym ale wtedy jak już nie będę rozdwojona to na pewno będę wyglądać jak słon.

A u nas od rana strasznie leje, a ja zaraz muszę wyjść na ten durny egzamin, a najchętniej to bym nosa spod kołdry nie wyściubiała..... :ico_noniewiem:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

26 cze 2007, 09:39

Pruedence zapraszmy do odliczanka od 120 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 cze 2007, 11:47

Cześć dziewczyny!!!

wrócilam po wakacjach w stanie nie naruszonym 2w1 :-D :-D :-D
było cudownie pogoda dopisywała, ladnie się opaliłam nawet miałam( mialyśmy z JA) przymusową kapiel w morzu- to taka historyjka- więc może innym razem

Wisienka pokoik dla Kacperka jest prześliczny, wszystko świetnie dobrane i bardzo bardzo slodkie :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:
masz już mnóstwo rzeczy- trzeba przyznać że przygotowałaś się perfekcyjnie- wzorowa mamusia :ico_brawa_01:

ja nabrałam zapału i zaczynam się przygotowywać- generalne sprzątanie domku, rzeczy dla siebie do szpitala właśnie zamówiłam- jak przyjdą spakuję torbę i będę spokojniejsza- bo z tym mój małżonek na pewno nie poradziłby sobie, a ja dostałabym na 100% depresji

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

26 cze 2007, 13:02

wisienka24 sliczny pokoik wszystko tak ladnie dobrane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my niestety nie mamy pokoju dla synka i bedzie spal z nami ale i tak balabym sie zostawic go samego w innym pokoju
jaka u was pogoda dziewczyny u nas pada i pada az sie zyc odechciewa od tej szarowy :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

26 cze 2007, 14:15

Cześć słonka !!!!! :ico_ciezarowka:
Cieżcie się że pada a nie zdychacie z upałów, wam to trudno dogodzić, żartuje wiem co macie na myśli jak goronco to za, a jak pada to też źle.
Pruedence, powodzenia na egzaminie !!!!!!! Czekamy na wieści.
Aga78, Słonko a gdzie zdjątka ??? My tu czekamy i czekamy i nic,a ta historja to na pierwszym miejscu najważniejsze. Prosze mi się nie ociagać i wracać do pracy-pisanie na TT.
Anita oto twój przepis na ciacho, które podobno robi się w 15 minut.
4 jajaka
1 szklanka cukru
1 cukier waniliowy
2 szklanki mąki
2 łyżeczki proszku do pieczenia
4 łyżki oleju
4 łyżeczki wody z czajnika-ostudzone
Białka ubić na sztywno, dodając powoli cukier i cukier waniliowy, do ubitej piany dodać żółtka, mąke wymieszaną wcześniej z proszkiem do pieczenia i dodaj olej, wodę i wszystko dobrze wypieszać.
Ciacho wylać do TOROWNICY i wyłożyć truskawkami, uwcześnie posmarować tortownice czymć, dowoli.
Piec prze 40 minut w 180-200 st C, albo 360-400-Farenhajta
Smacznego !!!!! :-D
Wisienko mężunio mój ma komórke i ma możliwośc smsa, pisz kiedy tylko potrzebujesz, jak płacisz to zależy od twojego planu, podobno to będzie jak między miastowa, nas to będzie kosztować 0,15 centów. Tyle wiemy, a oto nasznumer na komórkę 1 613 7954506.
Masz dla swojego maluszka pięknie zorganizowany pokoik, gratuluje projektu i teraz tylko czekać na maleństwo.
To prawda z tymi ubrankami najważniejsze, żebybyły ładniuchne i nam się podobały.
Przedemną całe pranie jeszcze, czekam na pasierbice, ale musze być cierpliwa.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 cze 2007, 16:45

Lalka jakiego odliczanka?
wisienkopokój rewelacja :-D masz bardzo ładny gust,
Kasia3 egzamin jako tako, mam nadzieje, że popchnięty, wyniki pod koniec tygodnia, ale najważniejsze że już koniec anuki bo z tym brzuchem ciężko mi się skupić... A pogoda jest beznadziejna, rano lało jak cholera, a wracając do domu już się spociłam bo teraz świeci słońce i jest pod 30 stopni, idzie normalnie zwariować.
Ale pocieszyłam się na kawce z moją przyjaciółką :-D świetowałysmy koniec sesji.
Zakupiłam również nową kamerke cyfrową,zeby kręcić córcie jak się urodzi więc dzisiaj się nią bawiłam :-D

Dalej nie wiem jak wklejacie zdjęcia do postów, prosze o instrukcję to wepchne tu mój brzusio +14kg :ico_ciezarowka:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

26 cze 2007, 16:48

Kasia 3 dzieki za przepis ja generalnie nie mam talentu do pieczenia chyba ze miesa ale wydaje sie proste to spróbuje :ico_oczko: przynajmiej nie ma tam drożdży i innych dziwnych rzeczy :ico_oczko: Preudence no to moze sie spotkamy gdzie masz te wesele w Jeleniej Górze :ico_oczko: Aga rzeczywiscie gdzie te zdjecia :ico_oczko: dawaj fotki w bikini :-D Wisienka kolor pokoju ekstra ja troche balam sie tak ostrej zieleni i u mnie jest groszek :ico_oczko: fajnie ze masz tyle dodatkow z Kubusiem juz chyba pisalam ze tak fajnej poscieli u nas nie ma niestety :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-26, 16:53 ]
zdjecie musisz wstawic na Fotosiku gdzie musisz sie zarejestrowac jak juz dodasz fotke to kopjujesz skrót i wklejasz w profilu tam gdzie suwaczek a jak chcesz bezposrednio do posta to tam gdzie piszesz ...
co do pogody to mi odpowiada w sobote niech bedzie w mniare ladnie tzn niech nie pada bo to wesele a tak to moze byc przynajmiej nogi mniej puchna :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość