Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

26 cze 2007, 14:29

doris, to jest "1"

zaczynam się czuć jak wyrodna matka
Igusia głodna pomiałkuje w łóżeczku i czeka cycusia a jak daję jej butelkę to nie chce jeść... :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 cze 2007, 14:34

Anza, moja tez mi takie numery robila ale miala 9 miesiecy. Sprobuj jej dac ale nie bierz na rece i nie tul w tym czasie bo czuje ze ma cycka pod reka i woli go, normalne. Sprobuj moze podac jej jak lezy w lozeczku, tylko cos pod glowke jej podloz zeby odrobine wyzej miala.. albo w lezaczku. Powodzenia!!! A Avent uwazam za najlepszy na siwecie!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 cze 2007, 14:40

massumi dla mnie jesteś WIELKA I WSPANIAŁA, tylko Cię podziwiać. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Masz ode mnie medal dzielnej, cierpliwej mamy!!!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 cze 2007, 14:57

Sikorka, musiałabyś zobaczyć mnie w akcji jak wrzeszczę na wszystich dookoła... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: chyba zacznę pić melisę dla siebie samej... poprostu mam dość... niestety smutne, ale prawdziwe :ico_placzek:

anza, ja Uli podaję odciągnięte mleko właśnie w Avencie i rewelka zresztą Miłosz też tylko takie ssał - jak musiałam wybyć i zostawał z tatą... ale może faktycznie Iga się denerwuje, bo czuje cyca... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

26 cze 2007, 15:12

a ile powinny zjadać nasze dzidzie w tym wieku???
bo moja wkońcu wdusiła ok 50-60ml
uff
ale to chyba za mało co?

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

26 cze 2007, 15:37

Anza chyba więcej, ale nie wiem sama... :ico_noniewiem:

Gosia gratuluje w takim razie rocznicy poznania :ico_haha_02: :-)

Ja z tą skórą jestem załamana, jak cos się poprawi i się zacznę cieszyć to po chwili jest jeszcze gorzej niż poprzednio, i własnie wiem że podobno to dosyć długo schodzi, eeeeeeeeeee kupię ten Balneum Baby :ico_oczko:

Mała leży w łóżeczku nakarmiona, może zaśnie, ja do obiadu lecę.

Massumi nie denerwuj sie, wiem że może być ciężko z dwójką malców, choć ja mam pewnie lepiej, Dominik wiekszy i raczej nie sprawia kłopotów teraz, tylko czasem jest głośny ale to wynika z jego natury więc nie chcę go ograniczać tylko dlatego że pojawił się dzidziuś, z takim maluszkiem jak Twój jest pewnie inaczej. Zobaczysz za jakiś czas jak będą się razem bawić, zapomnisz o tych ciężkich chwilach. :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 cze 2007, 15:59

Anza, skoro wypila tyle to tyle porzebowala. Karm butelka na zadanie i nie stresuj sie tym ile. w koncu w cycku miarki nie ma a dziecko samo wie ile ma wypic. Zobaczysz po kilku tygodniach jak ci na wadze przybiera.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 cze 2007, 18:58

mama_Dominika, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzięki!!! Normalnie tylko to mnie trzyma jeszcze na duchu... wizja ich wspólnej zabawy ... tak na przyszłą wiosnę... hehehe :-D
anza, ciężko wyczuć, bo w sumie one ciągną tyle ile w danym momencie potrzebują :ico_noniewiem: :ico_oczko:

MAM JUŻ MIESIĄC :ico_brawa_01:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 cze 2007, 19:25 przez massumi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

26 cze 2007, 18:59

mama_zuzi1980, gratuluję 100 dni!!! :ico_brawa_01:

dzięki dziewczyny za wsparcie
bo ja już dziś świruję :ico_puknij: :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 cze 2007, 19:32

Witajcie!

w pierwszej kolejnosci jagodka24 wiem co czujesz u mnie wystąpiła podobna sytuacja, choc nie tak drastyczna, ale pierwszego dnia w domu, wieczorem jak wrócilismy ze szpitala, wszyscy chcieli pomóc mojej malutkiej sie napić odrobinę herbatki, bo było strasznie parno, no i pare kropelek jej wpadło nie tam gdzie miało i szok, mała zaczeła sie krztusik, zrobiła sie czerwona jak burak i wstrzymała oddech, jak tesciowa zaczęła panikowac trząsć nia, wywijać to ja w ryk :ico_placzek: wszyscy nagle chciali pomóc, tylko mnie nie dopuścili. Tylko że jej przeszło, jak ja przytuliłam uspokoiła się i było dobrze, ale ja juz w szoku też bałam sie ja karmic, bałam sie ze moze jej sie coś uszkodziło tam w przełyku, straszne. Arek wtedy tak sie wkurzył że zjechał wszytskich ze to ja jestm mama i wiem najlepiej co mojemu dzecku trzeba i tylko ja sie mam nia zajmowac, cieszyłam sie ze stanął po mojej stronie!! Ale nikomu nie zycze takich przezyc, naprawde współczuje przezycia!!

Anza ja stosuje butelke z aventu i jestem bardzo zadowolona, mam smoczek 1 i mała pije jak sie patrzy, ale mam tez butelke z canpol'a i smoczek niby tez 1 ale ma wieksza dziurke, zauwazyłam różnice jak mała piła herbatke, bo za kazdym razem sie krztusiła, bo za bardzo jej woda leciała!
Ja mysle ze 90 ml dziecko powinno wypić, choć Milenka czasem wypija 60, czasem 40 ale musi potem jeszcze dopic, bo jest nadal głodna, jak wypije 90-120 ml to spi jak zabita :-) i dla mnie to ulga

doris już moge powiedziec ze nie karmie piersia - bo raz na dzien podanie piersi dla uspokojenia to nie karmienie - bo moja malutka juz sie tak przyzwyczaiła do butli, ze z cyca to tylko na prawde rekreacyjnie, jakby nie było flachy to głodówka :ico_noniewiem:

Wczoraj poraz pierwszy moja mała została sama z babcia na ponad 5 godz!Miałam takie wyrzuty sumienia, ze mnie tak długo nie było, ale cóż wykładowcy nie patrza na to czy ktos na nas w domu czeka czy nie. Przez ten zesmolony egzamin mała kąpała sie dopiero o 21:30, na szczęście spała prawie cały czas - spanko na powietrzu jej słuzy :-) - nie miała czasu zatesknic i płakac, dzielna mała :ico_brawa_01:
Teraz znow kochana babcia wzięła wnuczkę na spacerek wiec moge troche odsapnąc i mama czas na nadrobienie domowych zaległosci!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość