Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 cze 2007, 02:12

beata brzuszek swietny!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasik takim i cudnymi fotkami mozesz nas dreczyc codziennie!!! prosimy :ico_sorki: :ico_sorki:

lucy no nareszcie do nas zagladnelas!!!! :ico_szoking: mala ty nie swiruj :ico_nienie: ... i pozwol tacie dzieckiem sie zajac.. :ico_sorki: . !!!! bo poczuje sie niepotrzebny i odrzucony :ico_olaboga: a jak mama pojedzie to bedziesz musiala sama oliverkiem sie zajmowac hihi :ico_oczko: i co wtedy??? hihi

delifnka bardzo chcielibysmy synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-26, 02:26 ]
wlasnie spisalam nowe slowka wazne przy porodzie hihi :ico_wstydzioch:
wstyd sie przyznac ale ja nawet nie wiedzialam jak jest krocze, odbyt ,cewnik i takie tam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ale mam taka ksiazke, ktora na pewno kazda z was tez dostala od poloznej... :-D napisana jest bardzo latwym jezykiem... :ico_oczko: czytajac ja mimo nie znajomosci slownictwa mozna latwo sie domyslec i poznac nowe slowka wiec wlasnie je wypisalam..lacznie z kleszczami i proznociagiem :ico_olaboga: . :-D w razie czego zeby mozna o cos zapytac , bo kołek jestem hihi :ico_brawa_01:
no to moge rodzic.. ze sciagawka.. :-D
dobrej nocki papa

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 cze 2007, 10:05

no chyba już nie śpice? :ico_oczko:
mnie gardło boli, wypiłam wczoraj za duzo zimnego piwka na tych poprawinach, ale co? miało sie zmarnowac? :-D przezornie zostawiłam lenke na nac u mamy, bo ma urlop, a dzwolnili , ze do pracy dzis nie ide, bo inwentaryzacjia :ico_zly: i teraz musze ruszac po lenke, a deszcz pada i pogoda paskudna :ico_zly:
Julie no i co powiedzieli w firmie? kiedy zaczynasz? przelecisz nade mną? :ico_oczko:
madziorka hihi, mam nadzieje, ze ominie cie próżnociąg i kleszcze, bo choć nie wiem jak wyglądją, to słowa brzmią strasznie :ico_noniewiem: a telefonem do USC bym sie nie przejmowała, po 1...możesz nazawać córe pięknym staropolskim imieniem...KASIUNIA :-D a po 2 pewnie tak na szybko odpowiedziały mężowi, bo im sie nie chciało przez telefon dyskutować, ale ja też czuje, że to pan Leon siedzi u ciebie w brzuszku :ico_oczko: wiesz, że zawsze odbieramy imiona przez pryzmat osób, ktore je noszą? BLANKA odpada u mnie :-D
lucy23, :584: :ico_oczko: pozwól tacie zająć sie synkiem...w końcu terz miał swój udział przy płodzeniu malucha :ico_oczko: a piersi masz takie jak ja...niestety mi juz zmalały :ico_placzek: a tak sie modliłam, zeby zostały :ico_oczko:
DELFINA, ale masz starach przed lotem, wszystko będzie ok, ale ja tez taka jestem, że martwie sie na zapas :ico_oczko: wiesz, lence już jakiś czas temu, rozłożyliśmy to krzesełko do karmienia i ma stoliczek i kresełeczko i albo sobie przy nim je albo cos układa labo rysuje :ico_oczko: no i jest leciutkie, więc łatwo przenieść do innego pokoju. a jak gotuje to daje jej kilka klusek świderków i bawi sie niemi godzinami na tym stoliczku, no i mam ją na oku :ico_oczko:
martuchafrost, a ty nadal siedzisz na tej piłce tylko? czy juz troche przeszło? jak ty sie nam namęczysz kobitko :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze juz tak nie boli, chociuaz bardzo fajnie na tej piłce wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_oczko:
kasi.k, jaką ty masz piękną córę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oczy ma hipnotyzujące! :ico_oczko: musisz wysokie ogrodzenie zainstalować, bo inaczej amantów będzie miała dzień i noc pod drzwiami :ico_oczko: i bardzo ładnie ładanie juz wyglądasz po porodzie :ico_brawa_01: a babcia jaka szczęśliwa :ico_oczko:
Jasnie Pani :), ciekawe czy to mleko sie w ogole w większych ilościach pojawi :ico_noniewiem: a pielęgniarka juz u ciebie była? albo lekarka? i każą odciągac jeszcze, próbować? na tym zdjęciu w podpisie, to Łucja ma większy smoczek niż ona sama :ico_oczko: jakie słodkie są takie maluszki :ico_oczko:
beata84, :ico_brawa_01: za fotki! kurcze to która jest młodsza od ciebie na naszym wątku, przyznawać sie :ico_oczko: niestety nie ja :-D
Fela ty byłaś taka szczuplutka jak Madzia w ciązy? kurcze, to może na dziewczynki tak sie tyje? :ico_oczko:
Gosia pochwal sie co tam z domem. kiedy wkracza ekipa na działke?
Felicity :ico_brawa_01: za prawko, niedługo sie okaże, ze tylko ja nie mam :-D a jak w pracy?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 cze 2007, 10:26

dziewczyny wiem ze obiecalam zdjecia nowe Tomka ale mi sie zapomnialo aparatu przyniesc do pracy. Ale w ramach zadoscuczynienia wkleje moje stare zdjecia ok??? Ale z anglii.
Tu 8 miesiac ciazy.
Obrazek

Obrazek

Tu sprzed ciąży. Ważyłam 60kg i byłam chuda wiec nie wyobrazam sobie wazyc 50kg jak Delfina
Obrazek
A tutaj z kolei wazylam 66kg po powrocie ze stanów. Miałam juz kawałek sadełka
Obrazek

A na koniec gratis mój tatuaż
Obrazek




Zaraz odpisze tylko najpierw to wkleje by nie stracic

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 cze 2007, 10:42

beata84 pisze:ja niestety mam straszne,wstretne rozstepy na ktore nie moge patrzec

betaka nie przejmuj sie, jak sledzilas nasz watek to powinnas widziec moje zdjecie "rozstepowe". jak sie dziecko urodzi to one od razu sa mniej widoczne, ale ja juz niestety w bikini nie wystapie. ale moj maz i tak woli jednoczesciowe :ico_oczko: ja w ciazy 23 kg przytylam i juz 14 nie ma :-D to sie szybko poprawia, glowa do gory :ico_oczko:
kasi.k no Viki jak zwykle lasencja (taj jak i mama zreszta - ja nigdy taka szczupla nie bylam jak ty 7 tygodni po porodzie :-D) !!! moja mala to juz pcha lapska do buzi, ale raczej nie wie, ze to jej. po prostu ma plesniawki i chyba to jej ulge przynosi (nawet nie wiedzilam, ze plesniawki bola :ico_szoking: . wyczytalam to dop wczoraj)
martuchafrost pisze:Beata witaj i wpadaj czesciej, a o rozstępy sie nie przejmuj, kazda prawie to ma

powiedziala ta co nie ma :-D :-D
lucy23, ja jakbym nie dala mojemu mezowi sie dzieckiem zajmowac to bym juz padla :ico_olaboga: . do Pl przyjechalam, bo myslalam, ze latwiej mi tu bedzie sie dzieckiem zajmowac, bo wszyscy pomoga, a tu moja mama chora a cala rodzina Daniela wyjechala sobie na wakacje do Zakopanego i sami jak palec jestesmy. tez sie balam nawet na rece mu dac Łucje, ale musze powiedziec, ze ja na jego roztrzepanie i nieskoordynowanie to radzi sobie znakomicie :ico_brawa_01: . tylko za bardzo sie denerwuje jak Łucja placze w nocy i wydaje sie, ze to bez powodu... wdrazaj lucy meza w obowiazki ojca dla swojego dobra, bo w koncu sami zostaniecie i bedziesz miala dramat :ico_olaboga:
a co do ewentualnych swatow, to z Nathankiem nic nie wiadomo, bo go mama calay czas na randki jakies prowadza i jeszcze mi go odstapi jakiejs innej kobiecie :ico_oczko: , a kucharka z niej bedzie dobra, bo zarloczna jest strasznie - co 2.5 godz 100 ml mleczka spija i jescze jej malo :ico_oczko:
kaasiaa79, byla polozna juz u nas kilka rzay i kazala mi dalej walczyc z nieczynna mleczarnia, tak, ze dietke trzymam :-D . a ten smoczek to tez mnie troche zdziwil wielkoscia, bo on dla newborne"a byl, a teraz przez niego Łucja na malenstwo wyglada :-D

poparzylam palucha przy wygotowywaniu butelek. niezdara ze mnie.
a moja rodzina jeszcze spi :-D . polozylam Luske obok taty i sie pilnuja nawzajem. ide zrobic pranko

GDZIE JEST ILONKA????????????? zaczynam sie martwic :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 cze 2007, 11:05

gosia fajowe foty :ico_brawa_01: zwlaszcza ta z mezem... :ico_brawa_01: ale tu laski sa :ico_brawa_01:
macie racje dziewczyny,jak moja mama pojedzie to potem na mnie spadnie he he
wczoraj T powiedzial,ze chociaz bedzie mi malego z lozeczka podawal do karmienia w nocy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 cze 2007, 11:07

lucy dziewczyny mają racje dopusc mezulka do pomocy. Tylko patrz mu na rece hihi
Madziorka przez telefon daja odpowiedzi byle jakie byle tylko splawic. Nie dawaj sie masz wymarzone imie to tak nazwij. Ja kiedys czytalam ze mozna nazwac dziecko dowolnie byle nie bylo obrazliwe i mozna bylo od razu poznac jaka plec, i jeszcze cos ze polskie znaki mają byc a nie jakies obce. Tola to wyjątkowo polskie imie.

Kasik cudowna Viki. Najbardziej mi sie podoba zdjecie w tym sweterku. Taka slodziutka tylko schrupac.
Kasia79 a ta swietlica to nieczynna w wakacje? Super tak ze impreza goni impreze u ciebie. Najpierw wesele potem 3 dni poprawiny rozbalowala nam sie Kasiula.
Co do budowy na razie czekamy na decyzje innego murarza czy nam wybuduje w tym roku dom. Bo ze starym caly czas są jakies przygody. Taki cwaniak cholerny. Trzymajcie kciuki by nowy murarz znalazl czas bo jesli nie znajdzie to sama nie wiem co bedzie z domem. Ostatnio myslelismy z P nad opcjem kupna mieszkania zamiast budowy.

Madziorka super sie brzuszek prezentuje 3 dni przed porodem. Widze ze ty wciaz tryskasz energią. Masz duzo sily mysle ze dzidzius tez bedzie taki zywy po mamusi no i koniecznie bedzie lazil na zakupy.

beata84 fajnie ze juz cie widzimy. Lepiej sie rozmawia z kims jak wie jak wyglada :) A rozstepami sie nie martw tak jak dziewczyny pisza po porodzie beda mniej widoczne.


Delfina tak jak Kasia pisze mysle ze stoliczek z krzeselkiem to dobry pomysl. Tomek ma taki do jedzenia drewniany co pozniej jest stoliczek i krzeselko nie korzysta z niego ale tylko dlatego ze jest ciagle zlozony. Za to u kolezanki siedzial slicznie przy stoliczku i rysowal. Wiec pomysl dobry.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 11:55

Jasnie Pani :) pisze:powiedziala ta co nie ma

słodziutka wkleić Ci zdjęcia moich ud, pzrez które nie moge chodzic bo tak popękały??????????????????????????????????????????????????????????????????
mój sie pyta dlaczego mam takie " kreski" na nogach :ico_olaboga: wiec prosze Cie Jasnie pani bo ja tez to mam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kasia tak, ja siedze jeszcze na piłce bo nawet brzuszek o 1 cm nie zszedł :ico_olaboga: a w czwartek do polożnej i powie mi czy bedę wczesniej rodzic ( przez te nogi, lekarzowi tez sie nie podobały), ale znając moje szczescie zyciowe ( termin mam na 12, moja siora przylatuje 17) urodze koło 20 lipca :ico_zly: , a moja chrzesnica miała juz obiecane, ze kuzyn bedzie w łóżeczku hihihhiihih, ale sie zdziwi jak Go nie bedzie
Madziorka kochana mi tez sie wydaje ze masz chłopaka :ico_brawa_01: brawa dla mnie jak zgadłam oki? no i moze jakis szampan hihihihihihihihi
a mi polozna powiedziala ze mamy sobie szampana przyniesc do szpitala i po porodzie mozemy uczcic maluszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lucy kobieto!!!!! daj sie facetowi zająć małym, niech tez czuje sie wazny w wychowywaniu Waszego synka
Delfina nie przejmuj sie lotem, bedzie dobrze, :ico_brawa_01:
Gosia kobieto!!!!!!! jak Ty tam wlazłaś na to auto w 8 miesiącu ciąży????????????????????????????????????? :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a tak pozatym niezła lasencja z Ciebie :ico_brawa_01: fiu fiu :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 cze 2007, 14:07

dziewczyny pisałam do Ilonki, ale jeszcze się nie odezwała, jak tylko będę coś wiedzieć to zaraz napiszę!
Gosia no niestety ta świetlica jest czynna w wakacje :ico_noniewiem: tylko od poniedziałku chodzę na 10 do 13, dziś miałam nieprzewidziany dzień wolny. jest ze mną jeszcze taka pedagog i umowiłyśmy sie, ze tak na lewo weźmiemy sobie po 2 tygodnie wolnego w każdym miesiącu wakacyjnym :ico_oczko: więc chociaż tyle sobie odpoczne. ROZŁÓŻ TOMKOWI TO KRZESEŁKO! :ico_haha_01: ale super wyszliście na łóżkowym zdjęciu! :ico_brawa_01: ten kolor mi sie bardziej u ciebie podoba niż ten rudawy na samochochodzie :ico_oczko:
martuchafrost, kurcze to mnie teraz zmartwiłaś :ico_noniewiem: aż tak ci te nogo dokuczają? ale co lekarz mówił, że będą, jakby co, wcześniej wywoływac czy cc? no to teraz soe ciotka martwi :ico_noniewiem: dbaj o sibie!!! :ico_ciezarowka:
Jasnie Pani :), życze zdrówka dla mamusi, bo pewnie już nie wytrzymuje bez wnusi! :ico_oczko: no, ale ile tak masz sie męczyć ztymi cycami? a dostawiasz jeszcze Łucje do piersi? może ona lepeij pociągnie? jedno jest pewne - dieta karmiącej matki zmniejsza oponę :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 cze 2007, 14:21

Marta odpoczywaj duzo. A nogi do gory i nie laz nigdzie. Biedna jestes najpierw ciagle nocki teraz te nogi a pozniej dzidzius.
kaasiaa79 pisze:ten kolor mi sie bardziej u ciebie podoba niż ten rudawy na samochochodzie

ten rudawy na samochodzie to po prostu zmyty. Bo bylam w anglii prawie 2 mioesiace i mi nikt nie malowal wlosow.

A ja madziorce przewiduje Tole.

kaasiaa79 pisze:chodzę na 10 do 13

jejku ale ci zazdroszcze. Ja rano wychodze o 7:15 z domu i jestem z powrotem na 19.

[ Dodano: 2007-06-26 ]
kaasiaa79 pisze:ROZŁÓŻ TOMKOWI TO KRZESEŁKO!

prosze

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 cze 2007, 15:42 przez gosia888, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 15:20

Gosia ja mam cały czas nogi do góry, staram sie przynajmniej, no ale takie sa uroki ciąży :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kasia jesli mi cisnienie skoczy to mnie biorą na CC, ale ja nie chce :ico_placzek: chce urodzic naturalnie bo na razie cisnienie miałam oki
dziewczyny czyli co radzicie, jak sie po porodzie pokarm " nazbiera" w cycach???? ściągac czy nie??? ja sie tego boję :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mam tylko nadzieje ze siora szybko przyleci do mnie bo mam sto pytan :ico_olaboga:
i jeszcze jedno: a dziecuszko myć mydełkiem dla dziecka, czy jakims plynem czy co>? bo jeszcze nie kupiłam nic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość