gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 cze 2007, 15:43

martuchafrost pisze:i jeszcze jedno: a dziecuszko myć mydełkiem dla dziecka, czy jakims plynem czy co>? bo jeszcze nie kupiłam nic

ja myłam takim płynem do kąpieli nivea od narodzin dziecka

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 15:49

Gosiu dzieki kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja dopiero teraz widze Tomusia zdjecie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Gosia !!!!!!!!!!!!! jaki On duzy no i przystojny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
powinnas dostać manto ze nie wklejasz Jego fotek :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 cze 2007, 15:57

martuchafrost pisze:jaki On duzy no i przystojny

dzieki ale to zdjecie jest z 30 stycznia :ico_wstydzioch: obecnie jest jeszcze wiekszy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 16:46

Gosia to ja sie musze wziąźć za Ciebie zamiast Ilonki :ico_zly: :ico_zly:
wklejaj zdjęcia Tomusia :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 cze 2007, 17:29

Witam kobietki :ico_haha_02:
gosia888, ale ten twoj Tomus rosnie :ico_szoking: dzieci to rosna doslownie w oczach....., fotki pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i niezla laseczka z ciebie byla i jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kaasiaa79, z iebie to dopiero laseczka a butki Lenki super zadnych poprawek na zdjeciach nie bylo widac wygladaly jak nowe
kasi.k mecz nas tak dalej fotkami :ico_haha_01: uwielbiam patrzec na Vikusie ona tak slicznie sie patrzy wprost mogla by zahipnotyzowac
martuchafrost, szkoda ze te nogi tak cie bola, a co do cisnienia to niby dlaczego mialoby ci skoczyc w gore??
no i wyjasnie ci pokrotce jak to bylo u nas z paszportem. Do Belfastu przyjezdza konsul co poltora lub co dwa miesiace i u niego mozna zlozyc papiery o paszport, zapisy do konsula prowadzi pan z Stowarzyszenia Polskiego w Irlandii Polnocnocnej (szczegoly jak i nr tel zawsze w "Glosiku ") czyli skladasz akt urodzenia ,zadjecia maluszka, akt malzenstwa (jesli jestescie malzenstwem) zglaszacie sie w zabukowanym terminie ze swoimi paszportami badz dowodami osobistymi(ale tyko plastikowe) no i oczywiscie z maluszkiem paszport przysylaja po ok 6 tygodniach (oczywiscie ten tymczasowy roczny)
Ja wyrabialam paszport nieco inaczej poniewaz my pojechalismy do konsulatu w Edynburgu (obawialam sie ze nie dostaniemy paszportu na czas a bilety urlop i chrzciny wszystko zaplanowane) Mam nadzieje ze choc troszke ci przyblizylam procedure jaka u n as w Belfascie jest
Julie ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nathanka to jest cudowne dziecko :ico_brawa_01: Kochana mam do ciebie pytanko z racjii wykonywanego przez ciebie zawodu chodzi mi oto czy jak sie leci z dzieciaczkiem to czy mozna wozek typu "parasolka"wziasc na poklad samolotu? czy ewentualnie sie go gdzies oddaje i kiedy otrzymuje sie go z powrotem czy dopiero z bagazami??
Nic dziewczyny ja narazie uciekam , mam nadzieje ze o mnie nie zapomnicie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 cze 2007, 17:58

kaasiaa79 pisze:a dostawiasz jeszcze Łucje do piersi? może ona lepeij pociągnie? jedno jest pewne - dieta karmiącej matki zmniejsza oponę

zeby mnie zagryzla???? jak ona jest glodna to musi byc juz butla, a z cycow nic nie leci i jakby nie ciagla to nie uciagnie nic i nerwy ja roznosza. a krzyczec to ona umie :ico_olaboga: . ale z tego mleczka to juz chyba nic nie bedzie. dzisiaj ledwo 10 ml uciagnelam :ico_placzek:

a my bylysmy dzisiaj na pierwszym spacerku :ico_brawa_01: tylko ze Lucek caly spacerek przespala i chyba nawet nie wie, ze gdzies byla. 20 minutek, ale zawsze cos. ja jeszcze za slaba jestem na dalsze wyprawy. 20 min spacerku i na twarz padam :ico_olaboga:

martucha a ty pewna jestes, ze w twoim wypadku nie lepiej cc miec? mam na mysli te hemoroidy. parte to jednak wielki wysilek i jak ci pekna to pewnie bol pozniej bedzie ci troche zycie utrudnial, a przy dzidzi tysiace obowiazkow :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 cze 2007, 18:07

gosia888, no ty to jesteś porządna firma! :ico_brawa_01: :-D na każde pytanko od razu odpowiedź :-D pracy nie ma co zazdrościc, bo dostaje pieniądze adekwatne do pracy jaką wykonuje, czyli mizerna u mnie pensja :ico_noniewiem:
ale wam sie murarz trafił, jak ja nie lubie takich cwaniaków :ico_zly: a z tym mieszkaniem nie wiem co doradzić :ico_noniewiem:
martuchafrost, no to trzymam kciuki za ciśnienie! :ico_oczko: i za to, żebyś naturalnie urodziła maluszka :ico_oczko: ale jak będzie coś nie tak to leć do lekarza!!!!
Emilka_M, no nareszcie, ale ty nam znikasz mamuśka! :ico_oczko: jak tam siłownia? ćwiczysz jeszcze? jęsli tak to podziwaiam, a jeśli nie to...rozumiem, bo ja jestem z natury baardzoo leniwa :ico_oczko:

Ilonka odpisała! wszytsko u nich ok, tylko troszkę czasu barkło na TT, ale dziś wieczorkiem obiecała nadrobić wszytsko...szykujcie się na posta giganta! :-D kto jeszcze nie wkleił zadnego zdjęcia, niech sie pospieszy, bo już pasem starszyła :ico_oczko:

mam taki syf w kuchni, ze nawet mi sie tam nie chce wchodzic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 18:54

Emilka nie wiem co z tym cisnieniem wyniknie, bo jak pare razy miałam zawroty głowy i wymioyowałam to stwierdzili ze to cisnienie,
dziekuję Ci za przyblizenie wiadomości o paszporcie, własnie miałam Cie o to pytać, i dzwonie tam dzwonie i nie moge sie dodzwonic, a w soboty przyjmują tam, ale mój pracuje nawet w soboty wiec bede na siebie skazana, a czy jak nie jestesmy małzeństwem to cos jeszcze potrzebujemy??????
Jasnie Pani co do porodu to jestem troche skołowana, bo połozna co mnie prowadzi powiedziała ze nie mam rodzic w wannie, bo mi nie mozna ( nie wiem czemu) a polozna ze szkoły rodzenia mówi ze nie mam słuchac tamtej i spokojnie rodzic skoro mam cisnienie oki
a teraz mam sny porodowe i na łeb dostaje :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 cze 2007, 18:56

ja wszystko przeczytalam mam tylko sekundke bo mialam zajetys traszmnie dzien jutro mam nadzieje uda mi sie rano napisac bo potem az do weeckendu mam tyle na glowie ze nie moge sobie na tt posiedziec :ico_olaboga:
pozdrawiam tylko i melduje ze zyjemy i mamy sie dobrze
emilka mozesz oddac wozek przy check-in albo przy schodach i zaraz ci oddadza jak bedziesz chciala

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

26 cze 2007, 19:00

emilka mozesz miec parasolke az do samego wejscia do samolotu a potem przychodzi ktos i ja zabiera na bagazowke albo jak do samolotu wsiadacie po schodkch tzn nie przez tunel,to zostawia sie wozek przed samolotem i ktos go zabiera na bagazowke.a potem odbierasz go razem z bagazami (to czesciej)albo stoi przed samolotem(rzadziej) :ico_haha_01:

tyle napisalyscie ze nie mam czasu poodpisywac,narazie :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość