Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 cze 2007, 15:57

Niestety dopiero teraz powtórnie udało mi się usiąść do kompa!
karolas pisałaś o ulewaniu Amelki. U nas jest tak samo. Pawik na pół pokoju jest bardzo często. Nawet długo po karmieniu leci z pyszczoszka. Jedynie podczas nocnego karmienia zdarza sie to sporadycznie. Niestety troche sie z tym musimy pomęczyć, ale do 8-9 miesiąca powinno ustąpić, szkoda że tak długo! Choć w wycieraniu pawi to już jestem wycwiczona.
Iza wczoraj nie wypadało mi składać życzen ale robię to teraz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!! Spóźnione ale szczere!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Pisałyścieo stópkach dzieciaczków. Zmierzyłam Bartusiową stópkę, ma 11 cm.
A przy okazji umieszczę zdjęcie jak mial 2 dni, to porównanie z komórką!!
Od soboty Bartuś przewraca sie z plecków na brzuszek! cieszyliśmy się z mężem jak dzieciaki, ale dopiero teraz widzę o ile wiecej wymaga teraz uwagi jego zabawa na macie. Co 5 minut przewraca sie na brzuch i od razu w bek ze mu sie na brzuszku nie podoba!! Czasami chwilkę posiedzi na brzuszku, po czym znów płacz. Odwracam go na plecki i co... za 3 sekundy jest spowrotem na brzuchu!! I tak bez końca. Teraz Bartuś siedzi przy mnie w foteliku i mam odrobinę luzu.
asiam_26 pisałaś że idziesz na wesele 7.7.2007. Ja tez a do tego w tym samym dniu mam obronę pracy dyplomowej. Nie mam na nic czasu, a nie mówiąc już o nauce. Sama nie wiem jak ja to pogodzę! Fryzjer, obrona, przygotowanie do wesela i sama zabawa, a mój Bączek bez mamusi....

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 cze 2007, 16:53

katelajdka, smile! na pewno wszysto się uda pogodzić!

Lutówki właśnie wróciłyśmy z Niną ze spaceru na którym spała pół godziny (dopiero trzecia półgodzinna drzemka w ciągu dnia) w sumie narazie spała 1,5 h. Pewnie się jeszcze raz zdrzemnie pół godzinki lub 20 min. i koniec spania. Rany jak ona mało śpi w ciągu dnia!

Byłam dziś u pediatry z wynikami badań kriwi i jest lepiej niż ostatnio. Kazał nam jeszcze podawać kwas foliowy i zelazo przez miesiąc. I powiedział żeby dietę rozszerzać dopiero po 6 m-cu.

Muszę napisać podanie do pracy o urlop , tylko nie wiem czy nalezy mi się wypoczynkowy jak po urlopie wychowawczym od razu poszłam na chorobowe a potem na macierzyński?

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

26 cze 2007, 16:59

Dołączam i podpisuję się pod wszystkimi postami które napisałyście na temat Elviski i jej Jasieńka. Nie ma takich słów które mogłyby opisać co dzieje się z człowiekiem na taką wiadomość zwłaszcza że ma się dzieciątko w tym samym wieku. Przecież to mogło spotkać każdą z nas. Elvisiu modlę się za Ciebie bo tylko tyle mogę zrobić.

kingas, http://imageshack.us/ tam wgrywasz zdjęcie z kompa i wklejasz pierwszy link pod zdjęciem co ci się pokaże i już zdjęcie na forum będzie widoczne.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 cze 2007, 16:59

Iza@ O rany, zapomniałam ... :ico_wstydzioch: ... Wszystkiego naj, naj, naj ... :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Stopki Wojtusia mają całe 8 cm !

katelajdka Mój synek też przewraca się ale nie z plecków na brzuszek tylko z brzuszka na plecki od niedzieli !!!

Idziemy się przebrać, bo ktoś to śmierdząca kupeczkę zrobił ... fufuj ... :-D

No i od dziś mam status osoby bezrobotnej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

26 cze 2007, 17:01

myszka_fNajserdeczniejsze życzenia dla Dominisi niech rośnie duża, silna i zdrowa :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
Mam pytanie ile waży Twoja córeczka i jaki ma wzrost.
KatelajdkaWięc będę za Ciebie trzymać kciuki za obronę ( ale i tak wiem będzie 5 :-D ) Ja niestety to wesele to będę mieć w pogotowiu ( dobrze, że sala blisko mojego domu) bo maly z babcią zostanie ale on żadnej butelki nie toleruje nie ważne z czym ( więc będę dolatywać) wykąpiemy o 19 i zaśnie a ja się pobawię ( tyle że nie ma mowy o niczym mocniejszym :ico_zdrowko: ). Pewnie byśmy nie poszli ale to wesele mojej siostry.
Kingastrzba zmniejszyć zdjęcia na imageschock i wlkeić w profilu pierwszy link pod zdjęciem. Niestety znów zapomniałam adresu. HekkatePOMOCY! Podaj linka

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 cze 2007, 17:12

A ile Wasze dzieci spia w ciagu dnia?

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

26 cze 2007, 17:13

qunick U mnie tak samo może z 2 godziny tego będzie czasem 3

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

26 cze 2007, 17:17

qunick, Kuba coraz mniej i to mnie przeraża. Czasem starczy mu dwa razy po pół godziny ale wtedy jest marudny. Tak żeby był zadowolony to jedna drzemka rano trwająca 1 godzinę i popołudniowa 2 godzinna ( z przerwami).

karolas nie poddawaj się z tym jabłkiem Amelka na pewno zaskoczy. A co jeszcze powiedział ci pediatra? Masz na razie zacząć od jabłuszka czy już coś innego też? Ile waży już Amelka?




Wszystkiego naj :ico_tort: dla 5 miesięcznych dzidzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

26 cze 2007, 17:35

asiam_26,tez jestem ciekawa ile wazy i mierzy Dominisia ale tez twoj Łukaszek bo wasze dzieciaczki z konca lutego tak jak moj

karolsnapisz wlasnie,co ci powiedzial lekarz, dlaczego Amelka tak zaczela sie znow budzic w nocy na karmienie

Małgorzatka, ja pojutrze zasile grono bezrobotnych hihi Ale to w zasadzie na wlasna prosbe, bo mnie sie dyr. pytal czy chce nastepna umowe ale ja nie chcialam bo i tak po macierzynskim nie zamierzalam wracac a poza tym do pracy mialam troche daleko i za duzo czasu tracilabym na dojazdy zamiast byc wczesnie w domu z dzidzia to wracalabym jak po jakiejs normalnej 8-godzinnej pracy

qunick,moj Patryk tez dlugo nie spi, 2-3 razy, w tym jeden jest 1-1,5 reszta,0,5-1h,roznie to bywa, ostatnio jednak jak ucze go zasypiac w łozeczku to spi dluzej niz wczesniej we wozku lub u nas na kanapie.

[ Dodano: 2007-06-26, 17:49 ]
Obrazek

pamięci ś.p. Jasia

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

26 cze 2007, 17:52

Obrazek
Shot with Canon PowerShot S3 IS at 2007-06-26

[ Dodano: 2007-06-26, 17:54 ]
HEJ WKLEILAM LINK ALE NIC Z TEGO NIE WYSZLO.MOZE COS ZLE ROBIE?GDZIE MAM WKLEIC TEN LINK?

[ Dodano: 2007-06-26, 17:58 ]
UDALO SIE ZARAZ WKLEJE JESZCZE INNE.MILOSZEK 23 SKONCZYL 5 MIESIECY, BO MIAL SIE URODZIC 6 LUTEGO A URODZIL SIE 23 STYCZNIA

[ Dodano: 2007-06-26, 17:59 ]
Obrazek
Shot with Canon PowerShot S3 IS at 2007-06-26

[ Dodano: 2007-06-26, 18:03 ]
HEJ NIE WIEM DLACZEGO TERAZ JAK PISZE TO POKAZUJE SIE NIE JAKO NOWA WYPOWIEDZ TYLKO DODANE JEST DO STAREJ?COS ROBIE ZLE DZIEWCZYNY?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość