Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2007, 21:48

katrin, ale super :ico_brawa_01: Dobrze,ze Antos tak ladnie przybiera :ico_haha_02:

No wlasnie po tym leku ma byc lepiej teoretycznie :ico_noniewiem:

A co do refluksu to wlasnie wynika z nie dojrzalego ukladu i z czasem minie :-D

[ Dodano: 2007-06-26, 21:53 ]
no dobra - to i ja uciekam :-D

Miłej nocki :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

26 cze 2007, 22:15

delicja pisze:Dagles a dlaczego chcesz małej zabrać smoczka???ma to jakiś związek z karmieniem???
tak ma :ico_placzek: pediatra powiedziała ze ma złą technikę ssania piersi... ona je spokojnie tylko wtedy gdy mleko samo tryska (czyli tylko ok minutki i to samą tą "wodę") a potem jak trzeba samemu ciągnąć to sie wkurza. ja mam duzo mleka bo non stop stosuję wkłądki laktacyjne i mleko nawet po karmieniu wypływa ...
ssąc smoczka mała używa innych mięsni niz w piersi... ponoc jak sie odbierze to po tygodniu znów ssie dobrze piers...
no ale ja nie wiem co robić... mecze siebie i ją... bo karmienie odbywa sie z jej płaczem... :/

[ Dodano: 2007-06-26, 22:22 ]
Mordeczko wklejaj czesciej zdjecia dzieci!!!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 cze 2007, 23:13

Kochane,
przeczytałam wszystko co naklikałyście dzisiaj ale nie jestem w stanie odpisać po emocjach jakie dzisiaj przeszłam :ico_olaboga: dzisiaj rano sytuacja z Vikusi skóra i chrostkami pogorszyła się do tego stopnia, że natychmiast pojechalismy z mała do lekarza :ico_olaboga: na całym ciele oprócz chrostek zrobiły się purpurowe plamy a Vikusia nie dała się nawet dotknąc :ico_placzek: lekarz stwierdził, że to niestety kolejny efekt skazy białkowej... skóra jest bardzo wrazliwa i szybko się przesusza... stąd takie plamy i chrostki... dostalismy kolejną maśc ze sterydami (ale nie mam zamairu jej uzywac :ico_zly: ) i krem intensywnie nawilżający do skóry wrazliwej, który jak dla mnie konsystencją i zapachem przypomina cos pośredniego między tradycyjną Nivea a maścią witaminową... i kazał nadal wlewać Oilatum do wody do kąpieli... a szare mydełko odstawić... posmarowałam dzisiaj mała kilkakrotnie tym kremem i na buzi ciut lepiej :ico_brawa_01: a ciałko "spija" krem w trybie natychmiastowym, takie jest wysuszone :ico_placzek:

Emocje nadal mnie trzymają, bo jak zobaczyłam te jej biedne ciałko całe purpurowe i rozpalone dzisiaj rano to aż się poryczałam :ico_placzek: ona jest taka malutka i niczym sobie nie zasłuzyła na takie cierpienie :ico_placzek: a to tak ją bolało i piekło dzisiaj rano, że az płakała i krzyczała jak ja ubierałam :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

26 cze 2007, 23:19

KURCZE ile te nasze dzieciaczki muszą się nacierpić
mam dwa kojce do wyboru i nie wiem czy tańszy czy droższy
http://www.allegro.pl/item207901816_gra ... _2007.html to jest ten droższy
http://www.allegro.pl/item209212008_loz ... klep_.html a to ten tańszy

[ Dodano: 2007-06-26, 23:20 ]
RYBKO jest specja,ne mleczko antyrefluksowe dla dzieci więc jak byś przestała karmić piersia to możesz takie mu podawać

[ Dodano: 2007-06-26, 23:21 ]
mordko jutro spróbóje bebilonu i zobaczymy i jaki wynik moczu

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 cze 2007, 23:30

syla ja mam to z Graco (identyczne) i jak dla mnie jest świetne i warte swej ceny...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 cze 2007, 01:01

kasi.k, wspolczuje :ico_sorki: hmm wiesz .. moja siostra do natluszczania i nawilzania skorki uzywala oliwy z oliwek ... nie wiem czy Vikusia by to mogla uzywac ale dziala rewelacyjnie .. w ciagu 1 dnia jest ogromna poprawa .. ja uzywalam jej raz dla Kacpra zaraz po porodzie bo mial strasznie wysuszona skore i bardzo pomoglo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-27, 01:02 ]
syla75, mi bardziej podoba sie graco :-D

[ Dodano: 2007-06-27, 01:03 ]
ale roznica w cenie jest znaczna ... :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

27 cze 2007, 08:57

mi też bardziej się podoba graco wiec się zastanawiam.chyba lepiej dołożyć i mieć porządne.

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

27 cze 2007, 09:43

Iw_rybko napewno ten lek pomoże bo moja córka tez miała refluks i do tego piła mleko nazywa się Enfamil kiedys było trudno dostac te mleko a teraz widze go wszedzie Julka do tej pory jak za dużo zje słodkiego to ma zgagę i odbija jej sie kwasami. Nie wiem czy to nie jest dziedziczne bo moj mąż ma czesto zgagę.Świetny blog.

Jak popatrzę jak nasze maluchy rosną i porównuję z tabelami w książeczce zdrowia to jestem w szoku.Jula przybierała jak w tabeli a Mateusz przekroczył normę tyle co teraz waży powinienien mieć w piątym miesiącu.Wogóle to lekarze jak go widzą i pytają ile ma to sa w szoku że takie duże.Jeszcze pól kg i podwoi swoją masę urodzeniową
Jak się urodził to ważył 3380 a teraz 6kg.

Mordeczko może powinnaś zgłosic się do punktu fotograficznego i zaoferować się do obrabiania zdjęć.Każdy chyba by chciał mieć zdjęcie ze swoją pociechą w jakimś ładnym obramowaniu.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 cze 2007, 10:39

IM, :ico_brawa_01: dla Mateuszka za wage...
Moj juz 7 kg wazy jak bedzie tak przybieral to nie wiem jak ja go nosila bede bo juz sily mi brakuje :-D
Dzis moja kuzynka urodzila synka jest zdrowy i piekny :ico_brawa_01: a za tydzien jej siostra rodzona ma termin... w naszej rodzince normalnie co miesiac dzidzia sie rodzi i w dodatku same chlopaki :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 cze 2007, 10:58

Syla-ja tez szukam takiego lozeczka -kojca i lozeczka a spojrz na cene:
http://cgi.ebay.de/GRACO-Reisebett-Cont ... dZViewItem
albo to w luksusowej wersji:
http://cgi.ebay.de/GRACO-Reisebett-Cont ... dZViewItem

Kasik-ucaluj i przeslij pozdrowienia od Antosia dla cierpiacej narzeczonej.A dlaczego skaza skoro dajesz jej to bezbialkowe mleko?Strasznie mi przykro, ze ciagle te paskudztwo ja meczy :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-27, 11:05 ]
Im-podaj mi prosze gdzie moge znalezc te tabele z waga dzidzi, bo ja sie martwie, ze moj juz za duzo wazy.I brawo dla Twojego smyka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość