Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 cze 2007, 19:33

dziewczyny, ale naklikane... :ico_olaboga: to znaczy super!!! ciesze sie, ze cos sie kreci... hihi :-D
ale tyle sie naczytalam, ze mam pustke w glowie :ico_wstydzioch:

marta ja kupilam plyn do mycia ciala i glowki 2w1 aventu, bo tutaj oprocz johnsona nic nie znalazlam.. aha sa jeszcze te ktore polecala delfinka oilatum i simple bezzapachowe :ico_oczko:
a propos porodu w wodzie to wiem , ze przeciwskazaniem jest zbyt niskie lub wysokie cisnienie i w ogole wszystko powinno byc perfekcyjnie.... ale skoro u ciebie nie ma tego problkemu to nie rozumiem dlaczego ci odradzaja...poczytaj jeszcze o tym. i popytaj dokladnie i mam nadzieje , ze jednak bedziesz mogla.. :ico_noniewiem:
ja tak bardzo chcialam.... od zawsze... a tu kicha... :ico_placzek:

gosia super fotki. :ico_brawa_01: .. chudzinka z ciebie na maxa hihi a na tej w 8miesiacu ciazy brzuszka nie moglam sie dopatrzec :ico_noniewiem: :-D

wstyd sie przyznac, ale obudzialam sie dzis o 13 :ico_wstydzioch: no ale spac poszlam po 3 w nocy hihi bo jeszcze posiedzialam na necie a potem czytalam ksiazke hihi :-D
no i bylam dzis w inland revenue.. :-D kawalek mam wiec spacerek szybki i dluzszy zaliczony :ico_brawa_01: .. i do paru sklepow wstapilam. :ico_wstydzioch: . hihi myslalam, ze moze dostane jakis zwrot podatku... no i owszem 6F hehehehehehehe :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 20:13

Madziorka ja chce rodzic we wodzie i basta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a Ty sie melduj nam codziennie bo jestes juz tuz, tuz !!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 cze 2007, 21:27

dziewczyny szukam wlasnie tego aspiratora do noska Frida... ale tutaj nie mge takiego samego znalezc jak w polsce.. w mothercare na razie nie maja
szukam zatem na ebayu tyle ze tutaj nie ma NoseFrida tylko inne.. i nie wiem ktory jest ok???? jakby ktoras z was ktora tutaj zakupila mogla mi doradzic:
http://baby.search.ebay.co.uk/nose-aspi ... sofocusZbs

znalazlam tez wode morska w sprayu wiec nie musze z polski sciagac.. hihi
http://cgi.ebay.co.uk/Sterimar-Seawater ... dZViewItem

tylko soli fizjologicznej juz nie znajde,.. bo nie wiem jak to angielsku sie nazywa hihi

dzieki z gory za pomoc
pozdrawiam papa

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 cze 2007, 21:41

MADZIORKA SOL FIZJOLOGICZNA TO SOLEINE SOLUTION ups kurde sorki za capsa
babcia mi malego usypia to wpadlam zobaczyc czy ilonka sie pojawiala a tu co? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 cze 2007, 21:58

dzieki julie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 22:38

Madziorka ja widze ze Ty niezle sie przygotowujesz: sól itp ja na razie nie mam nic :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 cze 2007, 22:39

myślałam, ze Ilonuś sie pojawi a tu nonono blada :-D , posta goganta jak nie było tak nie ma :ico_nerwusek:
Marta mam nadzieje, ze uda ci sie rodzic w wodzie, ale jakby cos bylo nie tak to wyskakuj z wanny, nie ryzykuj :ico_nienie:
Julie,to rozumiem, ze umowa podpisana? :ico_brawa_01: kiedy zaczniesz latac? zrzucisz mi chyba jakąś paczke żywnościową? :ico_sorki: :ico_oczko:
Madzia zakupy zaliczone, czyli moge byc o ciebie spokojna :ico_ciezarowka: wszytsko w normie, czekamy na skurczaki :ico_oczko:
Jaśnie Pani :ico_brawa_01: dla Łucji za spacerek! chyba każdy maluszek śpi na dworze, tak go powietrze otumania :ico_oczko: a z tymi cycami to wiesz, dziecko mocniej ciągnie i moze by cos tam poleciało? a że gryzie taki mały człwoeiczek to ja wiem :ico_oczko: może niech mąż troche sprobuje pociągnąć? nie żartuje wcale! :ico_oczko:
Fela Konrado do babci i pisz kobitko, co tam u ciebie! :ico_oczko: wysyłasz CV nadal?
Gosia a gdzie ty masz ten tatuaż? na dole na plecach? ja tez bym chciała, ale bojek jestem :ico_wstydzioch:
Delfinka :ico_sorki: jak ty robisz sobie te loczki? na wałki, na papiloty czy jakims super sprzętem? :ico_oczko: :ico_sorki: zdradź mi ajemnice :ico_oczko:

my dzis wprowadzilismy zasade POMAGANIA KASI, więc kuba usypiał lenke, szło mu marnie, ale wreszcie obje spią :ico_oczko: ja sobie jeszcze cos obejrze, bo jakos nie mam ochoty na sen.
do jutra dziewczyny!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 22:39

aha :ico_olaboga: planu porodu nie robie, nie wiem jak Ty Madziorka, al mi nie kazali

[ Dodano: 2007-06-26, 22:41 ]
Kasia ja mam zamiar spróbowac wszystkiego tzn. najpierw wanna i gaz, piłka, materac, epiduralu nie biore pod uwage, no chyba ze padne juz ze zmeczenia i bólu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 cze 2007, 22:44

Kochane,
przeczytałam wszystko co naklikałyście dzisiaj ale nie jestem w stanie odpisać po emocjach jakie dzisiaj przeszłam :ico_olaboga: dzisiaj rano sytuacja z Vikusi skóra i chrostkami pogorszyła się do tego stopnia, że natychmiast pojechalismy z mała do lekarza :ico_olaboga: na całym ciele oprócz chrostek zrobiły się purpurowe plamy a Vikusia nie dała się nawet dotknąc :ico_placzek: lekarz stwierdził, że to niestety kolejny efekt skazy białkowej... skóra jest bardzo wrazliwa i szybko się przesusza... stąd takie plamy i chrostki... dostalismy kolejną maśc ze sterydami (ale nie mam zamairu jej uzywac :ico_zly: ) i krem intensywnie nawilżający do skóry wrazliwej, który jak dla mnie konsystencją i zapachem przypomina cos pośredniego między tradycyjną Nivea a maścią witaminową... i kazał nadal wlewać Oilatum do wody do kąpieli... a szare mydełko odstawić... posmarowałam dzisiaj mała kilkakrotnie tym kremem i na buzi ciut lepiej :ico_brawa_01: a ciałko "spija" krem w trybie natychmiastowym, takie jest wysuszone :ico_placzek:

Emocje nadal mnie trzymają, bo jak zobaczyłam te jej biedne ciałko całe purpurowe i rozpalone dzisiaj rano to aż się poryczałam :ico_placzek: ona jest taka malutka i niczym sobie nie zasłuzyła na takie cierpienie :ico_placzek: a to tak ją bolało i piekło dzisiaj rano, że az płakała i krzyczała jak ja ubierałam :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2007, 22:55 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 cze 2007, 22:51

Kasiuniu kochana ale ta wasza córonia sie nacierpi :ico_olaboga: przykro mi, ze ta skaza białkowa sie nasiliła, ale ciesze sie, ze po kremie jest chociaz ciut lepiej, takie malenstwo nie moze nawet powiedziec, co je boli :ico_noniewiem: coraz więcej dzieciaczkow ma teraz problemy ze skórą :ico_noniewiem: dobrze, ze pojechaliscie do lekarza, a ty kochana nie płacz, chociaz wiem jak trudno powstrzymac łzy kiedy widzi sie taką kruszynkę cierpiacą :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość