Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 22:57

Cześć Anulka
No to masz jazz z Julką :ico_oczko: Kochana dawno nie widziałam twego malucha, jakies fotki byś przysłała pochwaliła się :-)
Widze, że klub możemy założyć "nie chcę więcej dzieci"
Mój mąz i jego argument by miec drugie dziecko: "Przydał by się syn, byśmy razem na ryby chodzili"

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 cze 2007, 23:07

Asiu ja na szczescie nie.Ale przyszła dzisisj z nią szfagierka na dół jak spał Dominik to miałysmy wszystkie dzwi jakie były mozliwe pozamykane,zeby Dominik nie słyszał jak sie Julka drze.
Asiu podaj mi aktualnego meila bo ja niemam bo od ciebie bardzo dawno zadnych zdięc nie dostałam i niewiem który jest dobry.

[ Dodano: 2007-06-26 ]
A zapytaj sie jego a czy jak bedzie córka to nauczy dwie łowic ryby.

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?ite ... 891557.741

a to super na impreze.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

26 cze 2007, 23:12

Ania ma dwoje więc się nie dziwię że koniec i basta :-D Ja drugie chcę bardzo, ale nie planuję. Nie biorę piguł więc jak wpadniemy to będzie.... może tym razem Amelcia :ico_oczko:

ASIU po "dwójkach" książkowo idą "czwórki"..... ot tak dla zmyłki :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 23:13

Anula jpander@op.pl :)

A jasne mówiłam mu, że może Wiki na ryby brać :-) CZekałam kiedy powie "jasne w formie przynęty" :-D

[ Dodano: 2007-06-26, 23:14 ]
Dzięki Kasiulka za odpowiedź :) Szukałam i nie mogłam nic o tym znaleźć, a widzę że ma takie górki

[ Dodano: 2007-06-26, 23:41 ]
Kurcze po wczorajszej przygodzie boje się zasnąć, biegam co pięć minut i sprawdzam czy wszystko OK u Wiki...
Widzę, że pusto więc życzę dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

27 cze 2007, 00:21

hej!
zasypiam na stojąco więc strzele tylko malutkie wypicinki :ico_oczko:
Riterko Jasio wyszedł zaje....ie na tym zdjęciu :509: a w te drzwi to trza było z buta :696:
Gosiu ten twój małż jest super zresztą sama wiesz co ci będę mówiła :one: a my tam pod palemką z moim to ino hopsa hopsa robili :-D
wybaczam ale tylko dlatego , że to była 24.00 ale jak ty dziołch będziesz kiedyś tak blisko i do nas nie zajrzysz to masz przechlapane.
Kocica dość tych złości :ico_nienie: humorek ma już wrócić :-)
jedziemy właściwie już dzisiaj tylko z rana na Słowacje troszkę się zrelaksić :-P będę w piątek
:ico_papa:

[ Dodano: 2007-06-27, 00:24 ]
Konradku sto lat sto lat :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 cze 2007, 07:22

Hejo :ico_papa:

Widzę Riterkę na gg,a na forum ni w ząb.Coś się Bartusiowi poprzestawiało,wstaje o 5,50 razem z tatą.Tak już ładnie spał,nawet do 8,00(to był raj).Mam nadzieję,że wróci do tego.Chociaż teraz śpi dwa razy w ciągu dnia ,a tak to tylko raz ,a ja musiałam wszystko biegiem ,żeby zdąrzyć.Oj maruda mi się włączyła.

Dziś z Dominisiem do dentysty,ciekawe jak będzie.

dOBRA STAWIAM :ico_kawusia: wszystkim chętnym i spadam ogarnąć mieszkanko,bo obiadek już naszykowalam.
Śpię jeszcze ,bo mi się litery przestawiają :ico_wstydzioch:

Miłego dnia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

27 cze 2007, 07:46

Heloł :-D Ja też dziś już przy kompie :ico_oczko:

Papa mi się jeszcze drze :ico_spanko: i nie włączyłam swojej jeb*tnej pamięci :-D Wszystko przeczytałam, ale już nie pamietam o czym :ico_noniewiem: Wiem tylko, że Kasiulka i Ania wreszcie wczoraj późną nocą zajrzały :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 08:37

Hej
Ja wczoraj nioe mogłam wejść na tt jakis bląd był, Daniel wrócił wczesniej i zajął się wczoraj małym Kornel był zadowolony, skakał z radości chyba mamuśki juz ma dosyć,dziś wstał o 7.30 narazie bawi sie w łózeczku ciekawe jak dalej będzię

Witaminko- mój mały ma wodniaka jąderka juz troche sie wchłonął do roku powinien jak nie to zabieg, mam nadzieje, ze nie będzię konieczny i to dziadostwo się wchłonie, a Twój Loluś napewno dzielnie wszystko zniesie jak trzeba to trzeba nie ma wyjścia, :ico_noniewiem: a Ty kochana flirtujesz z byłym :-D nio nio sen chyba był bardzo milutki

Jagulko- miłego wypoczynku, :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 08:54

Witaminko-ja tez miewam miłe sny, hihi ostatnio z mężulkiem w roli głównej, aż czasami nie chce się budzić tylko dalej snić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

27 cze 2007, 09:02

Cześć!
Dla Konradka spóźnione ale szczere życzonka! Zdrówka!!! :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
witaminka :-) Sen super :-)
U nas podobnie, Maciej cały dzień jest tylko ze mną. Pod koniec jęczy :ico_haha_01: a jak zobaczy ojca to piszczy z radości, macha nózkami i rączkami i śmieje się w głos :ico_haha_01: :ico_haha_01: Piję właśnie :ico_kawa: i jem :ico_tort: , bo mamuśka wczoraj żegnała się z pracą :ico_haha_01: , po 20 latach chodzenia do LO w końcu je skończyła :ico_smiechbig:
Miłego dzionka :ico_brawa_01: Czy u was też tak paskudnie wieje?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości