Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 09:07

Witaminko- ajajajaj- Freud miałby co analizować :ico_oczko: :-D Swoją drogą- mąż nie jest zazdrosny?

Dominiczku- wszystkiego naj z okazji miesięcznicy :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Kuba- megamarudny- niech te zęby już wyjdą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 cze 2007, 09:08

Hej laseczki.

Mery---jak domek?konczy się wykanczac? :-D

Witaminko---ja mojemu mezowi bym nawet nie mówiła o tym snie z byłym bo bym mu przykrosc pewno sprawiła,ze niesnię o nim tylko o byłam :-D :ico_olaboga: Pewno by nic nie mówił,ale co pomyslał by to moje.Co do operacji to jst zabieg jedniodniowy ale niestety pod pełną narkozą.Z tego co pamiętam to Joli Hubcio tez niema tego jajeczka.Poprosty nasze chłopaki to jednojajowce :ico_oczko: :ico_zly:

Iwciu kawka super :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 09:08

Witaminka- miło słyszeć, ze Kornel się Lolkowi spodobał, pewnie by sie pobawili razem ale za daleko mamy do siebie, szkoda :ico_noniewiem:

Chloe- daj kawałak ciacha :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-27 ]
Aniu- domek się robi, wylewki juz zrobili, elektryk prąd kończy podłączać hydraulik też już kończy, za tydzień dach beda kryć, a wczoraj wybierałam tynk zewnętrzny -kolor ,nie wiedziałam jaki i taki piaskowy wybrałam, sąsiad taki sam bedzie miał, ponieważ nasze domy są garażami złączone więc musi to jakoś wygladać, a wczoraj byli ludzie mieszkanie ogladać bo Daniel dał ogłoszenie, ze chcemy sprzedać za pół roku, teraz będą tak przyłazić, a wy soć załatwiliście z kredytem?

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 09:15

CZeść Aniula kochana

Z tego co wiem, to Hubcio dwujądrzasty. Nie widziałam, ale słyszałam :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 09:16

Dla Dominisia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

hej Margo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-27 ]
oooooooo mój juz się znudził zabawą ponad godzinę sam się zajmuje sobą idę mu soczku dać :-)

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 09:17

ANiu - no włąśnie- ten kredyt to to, co myślę? :-D Trzymam kciukasy

Ja mężowi też bym takich snów nie było. Gdybym ja coś takiego usłyszała, byłoby mi wy...ście przykro.Zresztą po co mówić?

[ Dodano: 2007-06-27, 09:18 ]
Mery- fajnie masz z tym domkiem. My też myślimy. Ale najpierw muszę znaleźć pracę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 cze 2007, 09:19

chloe2, gratulacje dla mamy :-D chyba poprawiała ze wszystkiego oceny na bdb ;), a potem wszedł system, że 6 można postawić ;)
blondi-aniak, wszystkiego naj naj dla Dominika, powiadasz że młody Kubica u was w domu ;-) szybszy od mamy na zakretach i pierwszy przy kompie ;-)
Mery31, a rośliny planujesz, jak drzewka to trzeba już sadzić
Margo, u nas górne, a podobno są większe, no bo są, i bardziej to unerwione, niż w żuchwie.... ech
U mnie nawet nie można wspomnieć, że jak miałam 15lat to miałam chłopaka, ale widać że u Wiatmianki dają sobie duży luz

a ja pójdę odp na ogłoszenie o prace, u architekta rysowałabym rys na kompie, tylko ja mu stawaim warunek :-D że będę pracować u siebie ;) rysowałabym u siebie, mamy internet, a poza tym on ma biuro na sąsiedniej ulicy, tylko muszę kupe rzeczy znależć, a nie wiem gdzie posiałąm i odebrać w Gliwicach dyplom :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 09:21

Ale Wy macie fajnie z tymi samodzielnym dziećmi. Mój to nawet pół godziny nie zajmie się sobą. Zaraz pisk, że na ręcę albo rób coś z nim. Wczoraj malowaliśmy "razem" kotka, z tym, że razem tzn., że Kuba zabierał mi mazaki, a później zżerał rysunek :-D

[ Dodano: 2007-06-27, 09:25 ]
Sosna :ico_smiechbig: A w dziekanacie próbowałaś już/
Noo, to nieźle- zawsze fascynowała mnie praca architekta. Ale Ty masz jakaś specjalizację, nie? Gdybym mogła sobie wybrać jakieś zdolności, to wybrałabym rączki do rysunków :-D W ogóle moim marzeniem jest zajęcie się wydawaniem książek, ale ehhh, marzenia...
Ostatnio zmieniony 27 cze 2007, 09:26 przez Margo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 cze 2007, 09:25

hej :)

ja wczoraj o 17 wyszłam z Jasiem na spacer bo juz nie mogłam z nim wytrzymac a w wózku posiedział spokojnie a potem jak zajrzałam tez mi bład wyskoczył

u mnie to samo - wieczorem maruderstwo a jak tatus wraca to szczescie nie do opanowania

Witaminko mojemu mezowi tez by było przykro jakbym mu taki sen opowiedziała, wiec tez bym mu nie mówiła nic ale u kazdego inaczej...

Jolu ta pasta to Colgate smiles od lat 0-2, mozna myc raz dziennie nia zeby, mała iloscia
brat jak ma 30 to jeszcze zone znajdzie

Aniu K - Julka taka awanturna chyba w babcie się wdała :-D

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 09:28

MAły zasnął. Pójdę też komara zdusić. DO później :ico_papa:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość