Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

27 cze 2007, 10:49

Powiem tak :-D Znowu się poszczałam z postu Kasi i jej "drzymordy" :ico_smiechbig:
I dajcie znać jak którejś moje poszczanie się przeszkadza ;-). Ja nic nie poradzę, śmieszka jestem i tyle :-D

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 10:50

a do tego wszystko postrzegam teraz w mieszkaniu jako niebezpieczeństwo, nawet pokrętło w krześle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 cze 2007, 10:52

Jola chodzik i smieszka :-D :ico_brawa_01:


Gosiu kochana ja wczoraj tez taki dzien miałam ze wszystko mnie denerwowało a do tego boli mnie codziennie zołądek.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 cze 2007, 11:01

blondi-aniak, to Ty zraziałś moją mamę, albo ona Ciebie, jeszcze miała gorączke do tego..... łykaj tam jakieś prochy.... a nie widziałam maila i juz myślałam że mnie podejrzewasz o jakieś rozbieranki :-D

sory, laski ale tu takie tempo :-D, ja idę szukać dalej....CV juz mam, i ja nie jestem architektem ale potrafię obsługiwać pewien program, w którym będę rys projekty ;-), super sprawa

Maja, tak od 10mies jak chce kupe, to mówi "e-e", ona miała problemy, robiła raz na 3 dni, i troche się polepszyło jak ją zaczeła sadzać, ona sie łądnie zapierała itd...kiedyś mała mówi "e-e" a oni "niemożliwe, juz dziś robiła, mała łapie się za ubranko z przodu i "e-e", żeby jej zdjąć, no to oni dopiero wtedy szybciochem

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 11:02

A mnie ta zazdrośc moja to kiedyś zgubi :) wymyślam jakieś cuda czasem :ico_olaboga:
Idę do małego wyjca, kaszka musi być natychmiast i juz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 cze 2007, 11:10

JOLU szczaj ile chcesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Przecież to u Ciebie będzie śmierdziało :ico_smiechbig: Niech lepiej zdejmie maskę ta której to przeszkadza :-D

MARGO www.reklamacje.pl możesz reklamować co chcesz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 cze 2007, 11:19

zadzwoniłam i wysłałam CV, powiedział że ofert mają dużo, ale sie obaczy i mówi że do pracy miałabym niedaleko, tylko ja tam nie chce do niego :D.... nie wiem jak to będzie :|, nie mam i nie chce nikogo z Zuzią zostawiać

[ Dodano: 2007-06-27, 11:20 ]
kochane dziecko układa mi na ławie gazety :D, gorzej jak zacznie smakować :D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

27 cze 2007, 11:24

hej
ale wieje chyba siedzimy dzisiaj w domu

pochwaliłyscie mi dziecko i sie zmieniło :ico_olaboga:

mi sie wydaje że na nocnik jest za wczesnie ,nie mam kupionego i jeszcze poczekam

zazdrość- ja jestem bardzo zazdrosna nawet o rower :ico_haha_01: a mąż teraz mniej bo przeciez ja nigdzie nie chodze

Sosna pisz co z pracą, ja tez chce w domu pracować

Riterko odezwij się

buziaki dla Dominika :ico_tort:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 cze 2007, 11:25

Oj ale sie dziej:( dlaczego w sród nas jest osoba fałszywa,która tak jedzie po wszystkich a nie odwazy sie napisac sama.Nik pazdziernikowa to nie jest nic,który pisał z nami bo jest tez anonim równiez jak pomaranczowa.Wiecie co?nózy mnie to juz zachowanie jest ponizej przedszkola wiecie co dlaczego skoro pazdziernikowej sie nie podoba poprostu nie zniknie.Moja kolezanka "czrna"pamietacie ją czasem wpadał do nas na kafe tez miedzy nimi było fałszerstwo ale powiedziała-napisała co o tym mysli.Teraz jest na innym forum bo ją obrzuciły błotem,których to zabolało a z innymi pisze na gg i jest ok.

Myslę,ze to co sie dzieje to poprostu paranoja.Cały czas jest zle i myslę ze to cały czas chodzi jednej osobie o to wszystko.Same budujemy tu anmosfere a jedna osoba moze ją tak zepsuc.Poprostu brak mi słów.Narka

[ Dodano: 2007-06-27 ]
"czarna miało byc" sorki ale mam zajebistego nerwa.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 11:31

Aniu daj spokój, dla mnie to podpucha, ktoś chce zamęt wprowadzić, ni da się podpuścić, olej to!!!!!! A czy nie można usunąć tego topiku?? Tylko same nieprzyjemności przez niego :( Nie chce zaraz przecztać znów czegoś o sobie :(, nawet jak mnie nie lubicie to tego nie mówcie :ico_haha_02: Lubię szczerość, ale chyba nie aż tak :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość