Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 mar 2007, 20:30

Ja chyba jutro puszczę małego do przedszkola ma katarek ale chyba nie będzie zle kurcze :(

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 mar 2007, 21:47

Lady, dziekuję za podtrzymanie na duchu!
Dziewczyny jestem tą chorobą wykończona nie tylko fizycznie ale psychicznie! Normalnie juz ryczę - bo tu maluch, tu chora Zuzia a ja nie moge dopuścić żeby się Ninka zaraziła a szarpie mną że nie mogę iść przytulić Zuzi zawsze kiedy chce...Do tego boję sie żeby to nie było nic przewlekłego - zwykle gorączk ajej spadała i czuła się lepiej już po pierwszej dawce antybiotyku...

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 mar 2007, 09:55

qunick, tera te zarazki takei styraszne, że gorączka nie bardzo chce spadać, Marzenka teraz miała to samo a ja ją po prostu kąpałam :ico_oczko: lałam do wanny wodę taką do kąpania normalnie ciepłą, a jak ona wchodziła to dolewałam zimnej aż robiła się taka przyjemnie chłodna i wyciągałam ją dopiero po jakichś 5-10minutach. Gorączka bez leków opadała całkiem na jakieś 3-4godziny, potem już podnosila sie tylko do poziomu 38,3 - a zaczynała Marzenka chorowanie od temp.39,4 :ico_placzek:
a co do Ninki to nie martw się, na pewno będzie dobrze :ico_pocieszyciel:
teraz jest z Mazią lepiej i puściłam ją do pkola dzisiaj pierwszy raz
zobaczymy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

14 mar 2007, 09:56

qunick, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: wiem co czujesz ja mam to samo .
a po dzisiejszej nocce mam dosc , rece mi opadaja , idziemy dzisiaj do doktorowej bo dzwonilam do niej po recepte na leki do inchalatora , i chyba skonczy sie na Pulmikorcie , bo kaszel u Piotrka jest tak duzy ze doprowadza do wymiotow :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 mar 2007, 10:26

Kurcze dziewczyny to sie musi wreszcie skończyć!
Przecież to jest już nienormalne!!!
Mój mały ma katarek i kaszel :ico_olaboga: teraz jest lepiej ale przedwczoraj to byłam złamana całą nac prawie nie spałam :ico_olaboga:
Dzisiaj już poszłam z małym do przedszkola ale zamartwiam się czy nie zaszkodzi mu to :ico_puknij:

Dziewczyny życzę wszystkim maluchom powrotu do zdrówka!!!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 mar 2007, 11:34

Lady, napisz coś więcej o tych lekach do inhalatora
Zuzia też zwymiotowała od kaszlu wczoraj . Dziś jest już lepiej - przespała całą noc i ja prawie też (z wyjątkiem karmienia Ninusi)W związku z tym że Zuzi juz lepiej to wędruje po całym domu i znowu się boję o mała...A jeszcze moja mam spała z Zuzią (mój mąż wyjechał) i tez się zaraziła to jestem teraz sama do małej

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

14 mar 2007, 12:23

Siemka kobietki juz dawno mnie tutaj nie bylo.Pomalutku pogoda nam sie klaruje u nas jest dzisiaj pieknie i slonecznie.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

14 mar 2007, 16:39

qunick, leki do inchalatora , to najpierw powiem tak ze trzeba miec do nic wlasnie specjalny inchalator , jest to drogie urzadzenie , ale zakup jego naprawde sie oplaci jerzeli dzieci czesto choruja , nawet na zwykly kaszelek sie przydaje bo mozna dziecko inchalowac sama sola fizjologiczna , pomaga to w oddychaniu i przechodzi terz katarek , sol fizjologiczna jest bardzo tania i dostepna bez recepty , a leki to juz roznie pulmikort po ktorym szybko przechodzi jest sterydem, trzeba go podawac zgodnie ze wskazaniem lekarza , ale ja sobie bardzo chwale te leki i samo urzadzenie , pomoglo nam juz nie raz .

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

14 mar 2007, 21:36

Lady usmiecham sie choc ostatnio nie umiem jestem taka chora ze szok dzisiaj troche mi przeszlo i mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej. ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

14 mar 2007, 22:24

czesc dziewczynki....
wiecie co..
dzis sie dowiedziałam,ze rodzice u Oli w przedszkolu na Dziem dziecka beda wystepowac na przedstawieniu-to ma byc niespodzianka....moze i ja sie zglosze? :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość