kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

27 cze 2007, 11:10

no to wszystko nadrobiłam
mojej dziecinie sie poprzestawiało i wymaga noszenia na rekach jest wszystkiego ciekawa i nie ma noszenia na rekach w pozycji na lezaco tylko na prosto bo inaczej jest ryk taki ze az chrypnie a mi serce peka i sie lituje biore na rece i nosze kurde boje sie ze to jej wymuszanie bedzie juz stałym rytuałaem moj maz probuje ja odzyczaic od tego wymuszania ale ona tak płacze ze boje sie ze cos jej sie stanie no i kapitulujemy , do tej pory tak ni ebyło stało sie normalnie z dni ana dzień innym dzieckiem :ico_szoking:

Delicja - wiem ze twoja siostra przezywa straszna trgedie ja moge sobie tylko wyobrazic . moja kolezanka miała 22 lata jak zgineła w wypadku samochodowym zostawiajac meza i 2 letniego synka to była tragedi aniesamowita jej maz nie mogł sie pozbierac i w dwa dni po drugiej rocznicy jej smierci zabił si ena motorze pozostawiajac 4 letniego synka samego , teraz dla tego dzieciny jest to straszna tragedia serce peka :ico_placzek: i strach pomyslec co bedzie z tym dzieckiem
mysle ze twoja siostra sie podniesie z tego cierpienia jeszcze potrzeba do tego czasu teraz jest ogromna tesknota zal bol ale mysle ze bedzi eniedługo duzo lepiej trzymam za to kciuki

katrin - twoj mały to niezły facet wagowo ze hohoho moja 5500 wiec tez mam co nosic

kasik - twoja maleńka to ma przezyc w swoim krociuskim zyciu cały czas cos jej dolega bidulce ucałuj ja od jej bliżniaczki :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 cze 2007, 11:16

kamelek1, -jak na kobietke to niezle sobie wazy Twoja Lenka a z tym wymuszaniem to moze sobie reke z Antosiem podac. :ico_haha_02:

[size=150]WSzystkiego Dobrego dla kolejnych trzymiesieczniakow-Cypriana Cykanowatego i Natalki [/size]

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

27 cze 2007, 11:39

oj Kasik biedactwa dwa z Vikusią.... współczuję tych kłopotów ze skazą... :ico_placzek: :ico_olaboga:

Kamelek moja tez lubi byc noszona... ale jeszcze nie ma tragedii... ja i tak prawie wszystko sama robię - dobrze ze mała 5 kg wazy bo juz mi plecy nawalają... :ico_noniewiem:

u nas w rodzinie tez trgedia sie stała. kuzynki mąż zginał w wypadku 2 tygodnie po narodzinach córki :ico_placzek: ona zostala bez srodków do zycia... i z malutką córeczką (wczesniakiem) :ico_placzek:

Syla jak dzis z jedzeniem malej??????

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

27 cze 2007, 11:45

wkleje wam troszke mojej córci
tu z mama czyli ze mna Obrazek
tu na wielofunkcyjnej bujaczce Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

27 cze 2007, 11:46

Lenka jest piękna!!!! i te oczyska... mmmmm

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 cze 2007, 11:49

kamelek widzisz ciężko to zrozumieć ten świat :ico_placzek: maleńkie niewinne dziecko i zostało samo :ico_placzek:
kasi.k bardzo Ci współczuję i Tobie i Vikuni, że tak musi cierpieć. Kurcze skąd to się bierze :ico_placzek: Mam nadzieję, że szybko jej się polepszy. A do kąpieli polecam też Balneum, jest tańsze, ma podobne działanie do Oilatum, ale wydaje mi się tłuściejsze, stąd i lepsze.
Katrin pięknie pzrybiera Twój maluch :ico_brawa_01:
Syla i jak Martynka???lepiej ??? wiesz pomyślałam sobie, że może sprawdź smoczka w butelce, może ma za małą dziurkę. Mleko jest troszkę gęściejsze niż herbatka, może stąd jej zdenerwowanie :ico_noniewiem:
Dagles a ja zauważyłam u mojej dzieciny inną sytuację ze smoczkiem. Kiedy zaczyna płakać a nadchodzi pora jedzenia, daję jej smoczka, żeby się troszkę uspokoiła, no bo szkoda mi jak tak płacze. No i jak już idę z butelką gotowa by dać jej jeść to ona śpi :ico_szoking: mam wrażenie, czasem że ona może nie jeśc nawet i 10 godzin :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

27 cze 2007, 11:56

delicja a co ile je?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 cze 2007, 11:57

kamelek widzisz ciężko to zrozumieć ten świat :ico_placzek: maleńkie niewinne dziecko i zostało samo :ico_placzek:
kasi.k bardzo Ci współczuję i Tobie i Vikuni, że tak musi cierpieć. Kurcze skąd to się bierze :ico_placzek: Mam nadzieję, że szybko jej się polepszy. A do kąpieli polecam też Balneum, jest tańsze, ma podobne działanie do Oilatum, ale wydaje mi się tłuściejsze, stąd i lepsze.
Katrin pięknie pzrybiera Twój maluch :ico_brawa_01:
Syla i jak Martynka???lepiej ??? wiesz pomyślałam sobie, że może sprawdź smoczka w butelce, może ma za małą dziurkę. Mleko jest troszkę gęściejsze niż herbatka, może stąd jej zdenerwowanie :ico_noniewiem:
Dagles a ja zauważyłam u mojej dzieciny inną sytuację ze smoczkiem. Kiedy zaczyna płakać a nadchodzi pora jedzenia, daję jej smoczka, żeby się troszkę uspokoiła, no bo szkoda mi jak tak płacze. No i jak już idę z butelką gotowa by dać jej jeść to ona śpi :ico_szoking: mam wrażenie, czasem że ona może nie jeśc nawet i 10 godzin :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

27 cze 2007, 12:02

jak dzidzia je z butelki to smoczek nie pszeszkadza. ponoc zaburza tylko technike ssania z piersi :/

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

27 cze 2007, 12:28

Katrin tabele są w książeczkach zdrowia naszych pociech w formie wykresu (ostatnie strony)

Wy macie problem ze nie chcą maluchy ssać a mój maluch nie chce pić z butelki wypycha językiem smoczek nie wcisne mu ani herbatki ani wody tylko cyc mu pasuje.
Chyba ze jest bardzo glodny to wypije.
Małemu ropieje oczko i przemywam mu rumiankiem mam nadzieje ze dobrze robie

U mnie zaczynaja wypadac włosy i boje sie ze wylysieje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość