gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 cze 2007, 10:16

Hej mam troche pracy ale zdjecia wkleje bo Ilonka przyjechala i pasa sie boje. Moze pozniej zajrze.

Ilonka super ze juz jestes!!! A zdjecia super.

Obrazek

z moją babcią a Tomka prababcią
Obrazek

w ulubionych samochodach
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


słabo je a patrzcie jakie pulchniutki nozki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z tylu rysunki Tomka
Obrazek
Dobra a teraz znowu pol roku przerwy ze zdjeciami.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 cze 2007, 11:13

dziewczyny,ale fajowe fotki powklejalyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
delfinkamayeczka caly tatus,teraz widze :-D masz racje z tym wychowywaniem,bo t juz sie chyba czuje wykluczony :ico_placzek: a ja na pysk padne :ico_noniewiem:moja mama mowi,ze przesadzam,ze zachowuje sie jakbym w jakiejs mani byla :ico_puknij: a jak dzis jej powiedzialam,ze nic mi sie nie snilo,to ona na to ,,bo nie zdarzylo,, :ico_wstydzioch:
naprawde musze to zmienic,bo potem bedzie placz.dzieki delfina :ico_sorki: bo ja takich rad potrzebowalam ...
ilonkaale Vinee jest sliczna,normalnie cukiereczek :ico_brawa_01:
gosiaa Tomus duzy chlopczyk,nie wyglada na niejadka :-D i jaki meski ,juz za kolkiem siedzi :ico_brawa_01:
juliefajnie,ze umowe przedluzaja...napewno chca miec taka laske na pokladzie :-D
kasikmoja mama dawno temu stosowala na skaze bialkowa mojego brata loriden A.ta masc byla bez recepty i podobno wszystko sie super goilo.moze zapytaj mamy czy jest w pl?moj brat mial glownie na twarzy,a na ciele malutko...i po tej masci ponoc super efekty byly.mysle,ze julie sposob tez dobry,bo nie raz te domowe lepsze niz te apteczne

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

27 cze 2007, 11:29

dzien dobry dziewczyny!!!
Ja juz ugotowalam zupke dla mojego diabelka,wiec mam troche wolnego :ico_brawa_01:
Gosia Tomus super,rzeczywiscie zupelnie nie wyglada na niejadka,nie powiedzialabym tego sadzac po slicznych kraglych nozkach!!!Chyba Kubica Ci rosnie w domu :-D
Lucy Delfina ma racje,nie mozesz wykluczyc tatuska z obowiazkow :ico_nienie: zawsze przyjemnie jak chwile odetchniesz i odpoczniesz a tatus tez bedzie sie czul sprawdzony i potrzebny.Na pewno sprawi sie na medal!!!!ucaluj Oliverka d ciotki!!
Delfina co do imienia Vinee to sie nie przejmuj,hihih...ja do obrazalskich nie naleze :-D a Maycia tez rosnie jak na drozdzach,rzeczywiscie do tatusia podobna cala.Widze,ze Maycia jzu chodzi,kiedy zaczela na dobre?brawa dla niej :ico_brawa_01:
Kasi.k ja za bardzo sie nie znam jezeli chodzi o skaze bialkowa,ale mam nadzieje,ze szybciutko Waszej Viukusi znikna tez plamki i wysypka.
Znalazlam jeszcze dwie fotki,kurcze zostawilam kostke z fotkami w Pl,ale mama mi wysle poczta wiec wtedy wkleje jeszcze pare :-D

Obrazek
tu jak mi ucieka

a tu z kuzynka Lenka
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 cze 2007, 11:58

Gosia nareszcie foty!!!!!!!!!!!!!! kurcze tak patrze na Tomka ..... bo ja mam chrzesnice, ale Ona ma 2, 5 roku, a fajnie by było miec takiego przystojniaka w rodzinie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ilonka nareszcie foty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale super laseczka no i mamusia niczym sobie hihihiihihiih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Delfina Ty powinnas dostac Oskara za ilość wklejanych fotek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
córa na medal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lucy dzieki za komplement :ico_brawa: :ico_zakochani:
Kasik jak tam Viki??????????????????///
Madziorka eszystko oki? jak sie czujesz?
Julie Ty sie nie martw kochana, z taką urodą nic Ci nie zrobią :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-27, 12:09 ]
Delfinka wiem ze plan porodu nic nie da, bo zycie jest pełne niespodzianek ale własnie chodzi o to ze nie mam cisnienia,

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 cze 2007, 12:38

witam

kasia wysylam cv... :ico_oczko: lenka wygladala super na weselu.
jak tam u was sikanie do nocnika idzie....bo u nas srednio,ale nie bede go zmuszac jak nie chce,chyba cale zycie w pieluchach chodzic nie bedzie ... :ico_oczko: :-D :-D zauwazylam ze tomek gosi w majteczkach juz chodzi :ico_szoking:

a i jeszcze jedno pytanko mam do ciebie i gosi czy dzieciaczki wasze maja drzemke w dzien,bo konrad zaczyna mi sie ostatnio buntowac :ico_zly: i coraz czesciej zdarza sie ze nie spi w dzien :ico_zly:

ilonka witaj, widze ze ostro zasiedzialas sie u mamy...pewnie wyjezdzac sie nie chcialo,co???a co cie tak tam na dlugo wywialo???moze robilas prawko????
Vinee pannica juz niezla i jak zawsze slicznie wystrojona :ico_brawa_01:

gosia ale tomus paczuszek,te zdjecie w szflafroku z klata na wierzchu mnie rozwala :-D casanova maly :-D a co do twoich zdjec to nie widac tam wogole twojego 8 miesiecznego brzucha... :ico_szoking: .chudzina bylas,ale dobrze ze juz masz dobra wage ,bo nie zaciekawie wygladalas...teraz to laska z ciebie :ico_haha_01:

kasik wspolczuje ....biedna Vicki :ico_placzek: jezeli zobaczysz ze nie ma poprawy po tych masciach to sun znowu do lekarza niech cos nowego daje,ale mam nadzieje ze szybko jej to zejdzie.a czemu znowu to wyskoczylo,zmienilas mleko czy co?????

a dla pozostalych buziaczki,bo musze spadac...

madziorka jezcze nie rozdwojaona.....czekamy cierpliwie na twoje malenstwo

delfina czy maycia tak ladnie sam ci je z talerza?????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 13:03

no w kocu sie fotki posypaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Veene i Tomek nie do poznania, wielgasne dzieciaki juz z nich sa. moj maz nie moze sie doczekac kiedy nasza Luska zacznie chodzic :ico_oczko:
biedna Viki - 100000000 caluskow dla niej od cioci Dominiki i Łucji.
nam juz plesniawka z polowy jezorka zeszla i dzisiaj cala noc przespaismy tylko z jewda przerwa na papu i pieluszke :ico_brawa_01:

a jak juz przestane potrzebowac kola do siedzenia to sprzedamy łozeczko Luski i bedzie spala w ten sposob :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

tu po kapieli
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

a tu Głodzilla z gruba mama
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

27 cze 2007, 13:08

ale sliczne te wasze dziecioczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
madziorka widze,ze ty juz przygotowana na maksa ,teraz to juz tylko czekac na skurcze.
martucha wspolczuje z tymi twoimi udami :ico_olaboga:
biedactwo musisz sie niezle nameczyc.
kasikk biedna vicki. taka ona przepiekna. mam nadzieje,ze szybko bedzie widoczna poprawa.
buziaki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-27, 13:13 ]
jasnie pani,ale fajna ta twoja cora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja mam zamiar po porodzie zrzucic wiecej kilo niz mialam przed.
jasnie pani a tobie ile udalo sie zrzucic???

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 cze 2007, 13:17

Jasnie Pani nie przesadzaj z tą grubością hihihihihihihihihihiihihih Pamele Anderson to my nie jestesmy ( bedziemy ) po porodzie :ico_smiechbig:
ale mi sie ta Twoja Jasnie Łucja podoba, hmmmm za kim taka ładniutka?????? chyba za mamusią bo tatusia nie znam :ico_szoking:
Beata witaj i odwiedzaj nas czesciej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-27, 13:19 ]
Delfina no i masz Ci babo placek!!!!! przez Twoje foty z Mayusią musze iść do sklepu bo mam ochote na banana, a widze na jednym zdjęciu ze córunia je własnie takowe owoce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-27, 13:22 ]
Beatko ja tez chce zgubic wiecej niz byłam przed, jak bedziesz karmic piersią to zgubisz szybko kilogramy, ale jesli nie to chyba pozostały Nam sklepy, które nazywają sie " dla Puszystych" :ico_smiechbig:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 cze 2007, 13:40

och dziewuchy...zgubicie te kilogramy napewno....przy dziecku jest tyle do zrobienia ze clowiek czasami zapomina cos zjesc,albo nie ma czasu...a jak maluch zaczyna chodzic to wtedy trzeba za nim biegac wszedzie zeby nosa gdzies sobie nie rozbil...tak wiec dziecko to najlepsza silownia na zgubienie zbednych kg :-D tylko nic na sile,na to wszystko potrzeba jedynie czasu... :-D

jasnie pani ladnie razem wygladacie :ico_brawa_01: i najwazniejsze ze jestescie zdrowi a te kg to tak jak napisalam wyzej...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

27 cze 2007, 13:56

hey laski!!!
Jasnie Pani:) sliczne fotki z Lucja i mamusia!!wcale nie wygladasz grubo, :ico_nienie: przeciez niedawno urodzilas Lucje!!Co do kilogramow to Ela ma racje,zgubia sie same,chociaz ja dalej mam pare na plusie niestety...wrrrrrrrr
Ela co do dlugiego urlopu to planowalam byc do 15,ale pozniej przedluzylismy o tydzien,a i tak czas tak szybko zlecial,ze szok..chcialam leciec na conajmniej miesiac,bo na krocej mi sie nie chcialo,wole raz a porzadnie,te pakowanie i wypakowywanie nie cierpie tego.I tak mam jeszcze pare rzeczy w torbach,chodze kolo tego i nie chce mi sie totalnie nic.Len patentowany znow powrocil..hihih
Madziorkaczyzby juz sie zaczelo???matulo juz za niedlugo kolejny dzidzius na watku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-27, 13:57 ]
Martuchafrost przesylam Ci wirtualnego banana :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość