Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

26 cze 2007, 11:25

BeataW pisze:Już nie wiadomo,co lepsze,taka pogoda,czy upały :ico_noniewiem:
ja zdecydowanie wole upały :-D ale zawsze mam pecha ze jak jestem w domu to zimno a jak w pracy to sie mozna opalac do bolu bo tak słoneczko swieci :ico_zly:

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

26 cze 2007, 13:02

witam.u nas dzis ulewy i wichury godz temu sie skonczyly wiec siedzielismy w domu malowalismy farbami i bawilismy sie autkami ja juz zrobilam obiadek, ziemniaczki i cos jak gulasz tyle ze w sosie smietanowo koperkowym zapraszam chetnych.
popoludniu do tesciow

foty extra!

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

26 cze 2007, 15:07

hejka nam znowu dzis sie nie udala podroz do krakowa przez ta pogode :ico_zly: nie moglo by byc juz slonecznie?grrrrrrr ,posprzatalam sobie zaraz jeszcze dokoncze,poszlam z dziecmi do cukierni bo byla klutnia o wczorajszego paczka,jestem w lazience i slysze krzyki-moj!!!!nie !!!!!moj!!!i tak w kulko nagle slysze taki straszny placz kewina,przychodze,patrze a deni ma paczka i kewinek ryczy i mowi ze to jego,zal mi sie go zrobilo i poszlismy kupic,zachaczylismy o znajoma,pobawili sie z amelka i sie z lekka zasiedzielismy patrzac o ktorej ich klade zawsze spac!,teraz juz spia okolo 30min,padli jak muchy :ico_oczko:o 17 przyjedzie kolezanka z mezem i coreczka (kolezanka z podstawowki)wiec minie szybko i fajnie dzien,a wyprawa do krakowa moze jutro nam sie w koncu uda lub we czwartek jak beatkabedzie mogla nas w poludnie odwiedzic,wtedy zostaniemy i dzieci sie wybawia z izuniasylwia.wk, jakie pysznosci mniam mniam,wlasnie zjadlam 2 paczki do kawy ,a mimo to narobilas mi smaka i zaraz bede u ciebie na obiadku :ico_oczko: chlopcy teraz spia wiec sie relaksuje przy kawce

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

26 cze 2007, 21:53

paulab pisze:jak beatkabedzie mogla nas w poludnie odwiedzic

Na razie mąż nic nie wie,czy dalej gdzieś pojedzie,zadzwonię do niego jutro koło 9:30,może coś będzie wiedział :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

27 cze 2007, 10:24

hejka gdzie wy sie podziewacie?ja wstalam dzis o 8 kewinek o 9 ,czekamy na moja mame,przyjedzie i mi pomoze przy dzieciach bo hehe,szlam wczoraj z odkurzaczem do kuchni,a tam moj mezus kochany przykrecil tylko polowe progu i o polowe nieprzykrecona sie podknelam i polecialam tak zee odkurzaczem sie podparlam na nodze(podbiciu)i tak mnie to stuklo ze na wieczor mnie rwala ta noga jak fiks najpierw trzymalam w lodowatej wodzie a na noc oblzylam w kwasnej wodzie i na dzien dzisiejszy duuuzo lepiej niz na wieczor moze na ten wieczor mi sie nie nasili zrobilam to po 11 wczoraj a okolo17 zaczelam kulec hehe a po 18 juz cierpialam i nie moglam stanac na ta noge dzici sie zemnie nabijaja hehe i jak kulalam tu kewin kulal za mna,szedl prawie identycznie ,a jak przyszedl czas skakania na jednej nodze hehe to skakali tez smerfy hehe

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

27 cze 2007, 10:26

Paula straszne tu pustki nie???
Ja tak z doskoku zaglądam na TT,gotuje zupkę i pakuję się do domu nr 2...czekam na telefon męża,ma dzwonić,jak będzie juz w Krakowie :-)

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

27 cze 2007, 12:57

witam.u nas znow pogoda dziwna raz slonce raz chmury i wiatr byl szybki spacer a pozatym nuudy!

paulka cos niedotarłaś na obiadek do mnie.

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

27 cze 2007, 13:12

sylwia.wk, zapomnialas mi adresu podac a nikt nie chcial mi powiedziec gdzie mieszkasylwia.wk,

[ Dodano: 2007-06-27, 13:17 ]
BeataW, wlasnie pustki niesamowite
mama juz jest ja robie sobie oklady ,deni poszedl do swojego pokoju ogladac bajke kewcio siedzi tu w pokoju i oglada z babcia teletubisie,uczy sie liczyc z nimi

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

27 cze 2007, 13:28

na zadupiu aktualnie! :-D :-D

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

27 cze 2007, 13:41

hehehe jak bym wiedziala to bym odrazu trafila :ico_oczko: :ico_oczko:

nagle jednemu i drugiemu zachcialo sie babci do usypiania,deni chcial by przy nim siedziala i kewin tez przyszedl z flacha do babci na kolanka i chcialam go wziasc a on powiedzial-baby!czyli ze chce u baby no to zostal nie usnie tak jak zawsze tylko mama go wezmie do wozka na spacer i sie go przeniesie gdy usnie ale mnie glowa boli :ico_zly: noga juz tak nie ale opuchlizna jest bardziej widoczna a chciala bym jutro wyruszyc do krakowa,zobacze jeszcze co bedzie,kurde wypilam kawe i spac mi sie tez chce,jejej co to w tym powietrzu jest

[ Dodano: 2007-06-27, 13:41 ]
sylwuus, a tak powaznie to kiedy zamierzacie nas odwiedzic?

[ Dodano: 2007-06-27, 14:02 ]
beatka bedzie w przyszlym tyg powie mi czy we wtorek czy srode,moze tez mogla bys sie wyrwac dzieciaki by poszalaly

[ Dodano: 2007-06-27, 14:05 ]
hihi chlopcy zaczeli rozrabiac wiec musialam ich rozdzielic i poszlam z kewinkiem uspic go na podusi na kolankach,pare minutek mi to zajelo i juz spi a ja zaraz chyba napije sie drugiej kawki lub sie glebne na lozko,nie lubie w ciagu dnia spac ale co zrobic ,dzis mnie taka spiaczka lapie ze ledwo na oczy patrze hehehehe chyba jeszcze nigdy wam tak nie nadawalam co? :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość